Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(ziza @ 2006 10 13, 09:41)
Nu, dar taip negirdėjau, kad konsultantai pardavinėtu brangiau negu yra doh.gif, dar kaip tik stengiesi pritaikyti nuolaidas...



Bet mergaitės žinokit, kad taip yra. blink.gif Ir tai ne mano išgalvota. Kolegė iki šiol sakė nepalietė tų, dovanų žadėtų peilių už kuriuos ne 250 Lt pasirodo priskaičiavo, o 320 Lt. Paprašė manęs ir į forumą parašyt apie tai. Sako šitaip apgaut... tiek įkalbinėjo pirkt tuos puodus, kaip kokia dėlė sako lysdavo į akis, pasakė peiliai dovanų ir apgavo sad.gif. Labai pasipiktino moterėlė tikia konsultante. Aš ir pasipiktinčiau. Ir dar nuvažiavus pasakyčiau ką apie ją galvoju ir praneščiau Zepter atstovybei Vilniuje. Ir gražintų ji man pinigus kaip laba diena....va ax.gif
Papildyta:
Ai teisa... dar koncertas jubiliejaus progai. Taigi paskambino man ir čia tokia viena konsultantė, sako oi oi turim bilietėlių už pusė kainos į koncertą, gerose vietose, gal sako norėtumėt sudalyvaut. Na sakau pasitarsiu su draugėm gal ir visai gerai būtų. Tai sako pasuksiu jum rytoj sutartą valandą. Na sakau liuks. Jau žinojom kelios eisim, bet skambučio nesulaukėm, kadangi ji nepaskambino mes nusprendėm, kad tai nerimta ir pačios neskambinsim, kadangi ji mums siūlė bilietus, o ne mes jai, vadinas ji ir turėjo pranešt ar bus tiek bilietų ar ne, ar jau išparduoti. Nieko. Tyluma. Po šiai dienai džiaugiamės Zepter jubiliejum ax.gif . Va taip mes sudalyvavom koncerte. Gal ir nieko tas koncertas... tik neteko pamatyt. Nes sakė bus Boni M, Cicinas, ves koncertą Valinskas su Baukute... linksma bus. Tai matyt kažkam ir buvo linksma, bet mes su kolegėm eilinį kartą nusivylėm, na jei pažadėjai paskambint na tai skambink bet kokiu atveju ar tie bilietai yra ar ne. Kam žmonis klaidint. Subalamūtina ir pššš...

ikisss
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulyte: 19 spalio 2006 - 10:27
[quote=*Saulyte,2006 10 19, 11:25]
pasakė peiliai dovanų ir apgavo sad.gif.


Šiaip, tai Jūsų draugė kada pirko turėjo matyti komplekto sudėtį ir sąlygas. Jei įvardinta, kad perka komplekta už 1800 lt ir gauna dovanų peilių rinkinį, tai pagal sutartį ji turi ir įmokėti 1800 lt ir jokių kitų papildomų mokesčių. Gal ji kažką ne taip suprato g.gif
Papildyta:
[quote=*Saulyte,2006 10 19, 11:36]

Taigi paskambino man ir čia tokia viena konsultantė, sako oi oi turim bilietėlių už pusė kainos į koncertą, gerose vietose, gal sako norėtumėt sudalyvaut. Na sakau pasitarsiu su draugėm gal ir visai gerai būtų. Tai sako pasuksiu jum rytoj sutartą valandą. Na sakau liuks. Jau žinojom kelios eisim, bet skambučio nesulaukėm

Galiu pasakyti kaip būna su tom konsultantėm. Jos turi tiek klientų, pasiūlyt pasiūlo, o paskui jau nepamena ar perskambino, o plius dar pagalvoja, kad pasiūlymas buvo-jei norėsi pati pasiskambinsi. Kartais geriau pačiai parodyti iniciatyvą mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Gal konsultantės gali paaiškint, kaip ten iš tikrųjų buvo su tais bilietais. Aš supratau, kad kas užsisakė prekių daugiau kaip 1800 Lt. ir susimokėjo iki 09.25 gavo bilietus nemokamai. O kaip su tais bilietais už pusę kainos (gal ne už pusę, bet kalba eina apie tuos, kur kainavo apie 38 lt.)? Kiek jų konsultantės galėjo paimti ir kam jie priklausė?
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2006 10 19, 14:14)
4u.gif Gal konsultantės gali paaiškint, kaip ten iš tikrųjų buvo su tais bilietais. Aš supratau, kad kas užsisakė prekių daugiau kaip 1800 Lt. ir susimokėjo iki 09.25 gavo bilietus nemokamai. O kaip su tais bilietais už pusę kainos (gal ne už pusę, bet kalba eina apie tuos, kur kainavo apie 38 lt.)? Kiek jų konsultantės galėjo paimti ir kam jie priklausė?



Teko man sudalyvauti renginyje, t.y. koncerte. Ir nežinau, kiek ta puse kainos bilietai buvo pardavinėjami (to neteko girdėti), bet ant bilietų kuriuos mes gavome dovanų kaina buvo 41 Lt.
Kai teiravausi bilietų kasose (dar gerokai anksčiau) po kiek bilietaui į Bony M koncertą, tai sakė, kad nuo 40 Lt.
Taigi arba jos turėjo ir prekiavo brangesniais bilietais, arba tuos pačius po 40Lt norėjo parduoti, nes gal buvo klientų, kurie turėdamo galimybę eitį į koncertą nemokamai jos atsisakė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CACA*: 19 spalio 2006 - 13:23
QUOTE(Kera @ 2006 10 19, 13:14)
4u.gif Gal konsultantės gali paaiškint, kaip ten iš tikrųjų buvo su tais bilietais. Aš supratau, kad kas užsisakė prekių daugiau kaip 1800 Lt. ir susimokėjo iki 09.25 gavo bilietus nemokamai. O kaip su tais bilietais už pusę kainos (gal ne už pusę, bet kalba eina apie tuos, kur kainavo apie 38 lt.)? Kiek jų konsultantės galėjo paimti ir kam jie priklausė?

Bilietus nemokamai turejo gauti tie klientai kurie uzsisake prekiu uz ne maziau 300 euru suma nuo birzelio 1 iki rugsejo 10 d.Ir sumokeje 20 % sumos iki 09/25.kalba eina apie 2 bilietus.Ju kaina buvo nuo 40 iki 60 lt
Atsakyti
Domina mikseris,kokie supermamu atsiliepimai,gal zinote kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(benjamina @ 2006 10 19, 23:01)
Domina mikseris,kokie supermamu atsiliepimai,gal zinote kiek kainuoja?



Kaina 699 lt
Papildyta:
QUOTE(Kera @ 2006 10 19, 13:14)
4u.gif Gal konsultantės gali paaiškint, kaip ten iš tikrųjų buvo su tais bilietais. Aš supratau, kad kas užsisakė prekių daugiau kaip 1800 Lt. ir susimokėjo iki 09.25 gavo bilietus nemokamai. O kaip su tais bilietais už pusę kainos (gal ne už pusę, bet kalba eina apie tuos, kur kainavo apie 38 lt.)? Kiek jų konsultantės galėjo paimti ir kam jie priklausė?



Man kai buvo pasiūlyti pigesni bilietai, buvo pasakyta, kad darbuotojai turi galimybių įsigyti pigiau ir pasiūlyti savo klientams ir greičiau apsispręsk kol dar yra tokių pigesnių bilietų, bei paklausta kiek jų reikia. Tai aš įsivaizduoju, kad konsultantas galėjo paimti tiek kiek sugebėjo prišnekinti klientų, kol tų bilietų buvo smile.gif
Atsakyti
:
QUOTE(ziza @ 2006 10 19, 22:04)
Kaina 699 lt

cia be nuolaideles? kiek teko girdeti dabar kaskokia akcija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(benjamina @ 2006 10 19, 23:01)
Domina mikseris,kokie supermamu atsiliepimai,gal zinote kiek kainuoja?

4u.gif Aš taip pat labai apie jį užsisvajojau. Nekantriai lauksiu, kada bus nuolaidos. Mačiau, kad vasarą buvo 30 proc. nuolaida. Tada pražiopsojau blush2.gif . O dabar cray.gif
Atsakyti
Renginio metu buvo visai produkcijai 20 % nuolaida
Atsakyti
Ačiū visoms už atsakymus. Man tiesiog buvo įdomu ar konsultantė mane apšovė, ir pasirodo - tikrai! Nes pirkau puodus už 2000 Lt. ir įvykdžiau visas sąlygas, o ji man ne tik kad nedavė bilietų už dyką, bet vos ,,išmušiau" tą vieną pigųjį ir dabar ji verčia jaustis mane jai skolinga, todėl ir aiškinuosi, kaip čia su tais bilietais buvo. Dar gerai mergaitės, kad galima su jumis čia pasikonsultuoti, nes visur pilna apgavikų. Ačiū dar kart!
Atsakyti
QUOTE(atira @ 2006 10 19, 23:51)
4u.gif Aš taip pat labai apie jį užsisvajojau. Nekantriai lauksiu, kada bus nuolaidos. Mačiau, kad vasarą buvo 30 proc. nuolaida. Tada pražiopsojau  blush2.gif . O dabar  cray.gif

Benjamina ir Atira, yra dar nuolaidėlė 20% šią savaitę (dėl kitos savaitės nesu įsitikinus). taigi su nuolaida MicSy galit įsigyti už 559,2 Lt. Gero apsisprendimo!
Atsakyti