Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(zivilioke @ 2006 10 07, 23:49)
Mane domina...  ax.gif  Kas įeina į tą puodų komplektą už 1800 Lt?  g.gif

komplektaciją gali rinktis kokią nori ir didesne suma. mes padarom 10% nuolaidą, o 1800,- turi būti mokėtina suma. vadinasi, komplekto suma gali būti 1980,-, bet moki 1800,-. o į komplektą gali tilpti, pvz. :
keptuvė 2,7l - 719,-
puodas 3,7l - 689,-
puodas 2,2l - 599,-
viso - 2007,-
mokėtina suma - 1806,3 Lt
arba bet kokia kitokia komplektacija, pagal norus.

Bet, rytoj - paskutinė diena sutarčiai sudaryt.
Atsakyti
Oho.kaip brangu!Aš prieš metus už 2000 Lt įsigijau:Mažas puodukas, Vidut.dydžio puodas, didelis puoda, maža keptuvė, didelė keptuvė, tarpinis variantas tarp puodo ir keptuvės, bei puodas su skylutėm(kuris dedasi ant kito puodo ) virti ant garų.Na, manau, tada LABAI didelė Akcija buvo!Ir pasisekė gi man.... thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Sigitara,2006 10 07, 18:26]
nei karto nepasinaudojau, nors turiu jau metus.Tiksliai net nežinau kap tai daroma. blush2.gif (pristayme nebuvau, tik šiaip nusipirkau -virtuvėje gražiai atrodo).Gal internete yra informacijos apie puodų naudojimą pagal paskirtį?



O tu nepasikukulink mirksiukas.gif ir ateik i ofise rengiamą indų prezentaciją. Dažnai žmonės pirmiausiai nusiperka, o tik paskui eina, kad pamatytu kaip gaminti, taigi ir tu būsi ne išimtis. O kai pamatysi-garantuoju indai bus ne tik kaip interjero detalė, bet dar ir pagal paskirtį naudosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2006 10 08, 17:47)
Oho.kaip brangu!Aš prieš metus už 2000 Lt įsigijau:Mažas puodukas, Vidut.dydžio puodas, didelis puoda, maža keptuvė, didelė keptuvė, tarpinis variantas tarp puodo ir keptuvės, bei puodas su skylutėm(kuris dedasi ant kito puodo ) virti ant garų.Na, manau, tada LABAI didelė Akcija buvo!Ir pasisekė gi man.... thumbup.gif

Tai jau tau tikrai labai pasisekė, nes tokie komplektai thumbup.gif ypač retai pasitaiko. o be to, dabar truputį pabrango metalas, o tuo pačiu ir visi puodai. lyg ir nuo rytojaus visi ouodai dar brangsta po 5%. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 10 09, 20:20)
Tai jau tau tikrai labai pasisekė, nes tokie komplektai  thumbup.gif ypač retai pasitaiko. o be to, dabar truputį pabrango metalas, o tuo pačiu ir visi puodai. lyg ir nuo rytojaus visi ouodai dar brangsta po 5%.  cray.gif




Gintarėli, neverk, nuolaidos vistiek liks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziza: 10 spalio 2006 - 08:50
laba, nu man va idomu kaip ten su tuo peilių rinkiniu g.gif ar įmanoma kaip nors sužinot jų kainą ir ar įmanoma pigiau jų įsigyt ???

Na paieškosiu dar forume, mažum rasiu kokią info g.gif ax.gif
Papildyta:
doh.gif oi nu radau apie peilius, radau informaciją, viskas aišku.
Tik va mano kolegė pasakojo, kad ji įsigijo tuos puodus, kur priklausė dovana - korbuoti peiliai. Na ir ką jūs manote, ta Zepter agentė priskaičiavo jai tą peilių kainą 250 Lt prie puodų sumos blink.gif , tai kaip suprast g.gif kur čia ta dovana??? Idomus klausimas ane .... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2006 10 13, 09:43)
laba, nu man va idomu kaip ten su tuo peilių rinkiniu  g.gif ar įmanoma kaip nors sužinot jų kainą ir ar įmanoma pigiau jų įsigyt ???

Na paieškosiu dar forume, mažum rasiu kokią info  g.gif  ax.gif

pusės kainos akcija jau pasibaigė. bet palauk kitos savaitės, turėtų būti 20% nuolaida produkcijai, tai galbūt bus galima ir peilius įsigyt pigiau. g.gif
Papildyta:
QUOTE(*Saulyte @ 2006 10 13, 09:48)
Papildyta:
doh.gif  oi nu radau apie peilius, radau informaciją, viskas aišku.
Tik va mano kolegė pasakojo, kad ji įsigijo tuos puodus, kur priklausė dovana - korbuoti  peiliai. Na ir ką jūs manote, ta Zepter agentė priskaičiavo jai tą peilių kainą 250 Lt prie puodų sumos  blink.gif , tai kaip suprast  g.gif  kur čia ta dovana??? Idomus klausimas ane .... mirksiukas.gif

čia kažkas neaišku. g.gif greičiausiai, konsultantė tiesiog norėjo daugiau pasipelnyti ir nepasakė apie nuolaidą, arba kažkas kita.
Atsakyti
Na manau, kad čia konsultantė pelnosi iš klientų, nes vienai dar norėjo parduot Zepter depiliatorių uz 349 Lt, kai jis realiai kainuoja 259 Lt. Taigi jei ką, tai žinokit, tos konsultantės vardas Jadvyga iš Viniaus, ji tokia gan pagyvenus moteris kiek pasakojo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2006 10 13, 10:32)
Na manau, kad čia konsultantė pelnosi iš klientų, nes vienai dar norėjo parduot Zepter depiliatorių uz 349 Lt, kai jis realiai kainuoja 259 Lt. Taigi jei ką, tai žinokit, tos konsultantės vardas Jadvyga iš  Viniaus, ji tokia gan pagyvenus moteris kiek pasakojo. mirksiukas.gif



Nu, dar taip negirdėjau, kad konsultantai pardavinėtu brangiau negu yra doh.gif, dar kaip tik stengiesi pritaikyti nuolaidas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziza: 13 spalio 2006 - 09:42
QUOTE(*Saulyte @ 2006 10 13, 10:48)

Tik va mano kolegė pasakojo, kad ji įsigijo tuos puodus, kur priklausė dovana - korbuoti  peiliai. Na ir ką jūs manote, ta Zepter agentė priskaičiavo jai tą peilių kainą 250 Lt prie puodų sumos  blink.gif , tai kaip suprast  g.gif  kur čia ta dovana??? Idomus klausimas ane .... mirksiukas.gif



Niu čia tai jau visiškas absurdas. Kaip gi taip galima žmonės apgaudinėt?
Aš pavyzdžiui tai tikrai peilius gavau kaip dovaną ir už juos mokėti nereikėjo.
Atsakyti
Sveikinu visas Zepter vadybininkes ir konsultantes su 10 metuku jubiliejumi.

Koncertas, kurį Zepter dovanojo savo klientams buvo thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Gal kas galite pasakyti kiek kainuoja Zepter plaukų džiovintuvas? Ir depiliatorius ?
Atsakyti
Kokios dabar puodų kainos? Gal kokios akcijos gimtadinieo proga taikomos? Esu Kaune - gal kuri atstovė pasakytų? dėkui wink.gif
Atsakyti