Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

4u.gif
Kiek kainuoja dulkių siurbimo su vandeniu sistema "CLEANSY"?
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 09 04, 14:47)
Svarbiausia, kad iki rugsėjo 25d. būtų įmokėta 20proc. visos pirkinio sumos. biggrin.gif



O jei pirkau lizingu? g.gif Tai kaip jie suseks, išsiaiškins, kad aš jau įmokėjau tuos 25 proc? Nes gi lizingo įmokas seka bankas, o ne pats Zepter.
Atsakyti
QUOTE(atira @ 2006 09 05, 08:32)
4u.gif
Kiek kainuoja dulkių siurbimo su vandeniu sistema "CLEANSY"?

Siuo metu Cleansio pardavime nera.Parduodamas Tutto Jebbo.Naudojamas dulkems siurbti,valyti karstu garu ,lyginti skalbinius.Jo kaina 5162 lt.
Papildyta:
QUOTE(*CACA* @ 2006 09 05, 14:49)
O jei pirkau lizingu? g.gif  Tai kaip jie suseks, išsiaiškins, kad aš jau įmokėjau tuos 25 proc? Nes gi lizingo įmokas seka bankas, o ne pats Zepter.

Tuomet jokiu problemu -gausi bilietus.Tau pranes tavo konsultante, pas kuria tu pirkai.
Atsakyti
QUOTE(atira @ 2006 09 05, 08:32)
4u.gif
Kiek kainuoja dulkių siurbimo su vandeniu sistema "CLEANSY"?



Šis dulkių siurblys kainavo, kada buvo pardavime 2619 lt, jei rimtai nori, tai rašyk až, pažiūrėsiu gal dar yra įšaldyta kokia sutartėlė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 09 05, 19:34)


Tuomet jokiu problemu -gausi bilietus.Tau pranes tavo konsultante, pas kuria tu pirkai.


Labai dėkoju už atsakymus. Tai vadinasi jei pirkau lizingu bet kokiu atveju turiu gauti bilietus. biggrin.gif
Beje, o kada man turėtų pranešti, kad aš juos gausiu? g.gif
Nes šią savaitę net pora kartų kalbėjau su vadybininke iš kurios pirkau puodų rinkinį, bet ji man nič nieko neužsiminė apie jokius bilietus. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 09 07, 11:03)
Beje, o kada man turėtų pranešti, kad aš juos gausiu?  g.gif
Nes šią savaitę net pora kartų kalbėjau su vadybininke iš kurios pirkau puodų rinkinį, bet ji man nič nieko neužsiminė apie jokius bilietus.  verysad.gif

Na, renginys vyks spalio 15d. tai aš manau, kad iki rugsėjo pabaigos tikrai turėtumem viską žinoti.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 09 07, 12:09)
Na, renginys vyks spalio 15d. tai aš manau, kad iki rugsėjo pabaigos tikrai turėtumem viską žinoti.



Dėkoju už atsakymus, tikrai labai tikiuosi, kad taip ir bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
ar zepter puodus, keptuves ir ju dangcius galima plauti indaploveje?
Atsakyti
QUOTE(jepsius @ 2006 09 12, 15:59)
ar zepter puodus, keptuves  ir ju dangcius galima plauti indaploveje?

Taip, juos galima plauti indaploveje.Nepatartina deti i orkaite, arba pries tai nuimti plastmasines rankenu ir dangcio dalis.
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 09 12, 22:20)
Taip, juos galima plauti indaploveje.Nepatartina deti i orkaite, arba pries tai nuimti plastmasines rankenu ir dangcio dalis.

Sia savaite vyksta akcija-perki indus uz 1800 lt ir daugiau-gauni dovanu peiliu rinkini!Kurios norejot peiliu-paskubekit,savaite netruks prabegt!
Atsakyti
Gal kas galite pasakyti iki kada turėtų pasiūlyti platintoja bilietus į renginį?
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 09 16, 20:26)
Gal kas galite pasakyti iki kada turėtų pasiūlyti platintoja bilietus į renginį?

I pabaiga menesio bus kuponai -bilietai.Bent taip zada.
Atsakyti