Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Gal kuri galėtų palyginti su pvz. Berhoff puodais ?
Atsakyti
QUOTE(vilmyteee @ 2006 08 27, 20:14)
sveikos  mirksiukas.gif  paskaiciau apie puodus Zepter ir as noriu man dabar siule ir visai susidomejau  smile.gif

Nzn., gal as ir kaimiete smile.gif pasirodysiu, bet man tai gaila butu "ismesti" tiek pinigeliu doh.gif Bet zinoma jei nori, kodel gi ne....
Atsakyti
QUOTE(vilmyteee @ 2006 08 27, 20:14)
sveikos  mirksiukas.gif  paskaiciau apie puodus Zepter ir as noriu man dabar siule ir visai susidomejau  smile.gif



čia kaip kas mano, vieni teigia, kad per brangu, kiti, kad labai thumbup.gif .

aš pati dar nespėjau įgusti su jais gaminti, bet tikrai negraužiu nagų juos nusipirkus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute27 @ 2006 08 27, 22:55)
Nzn., gal as ir kaimiete  smile.gif  pasirodysiu, bet man tai gaila butu "ismesti" tiek pinigeliu  doh.gif Bet zinoma jei nori, kodel gi ne....

Tikrai ne kaimietė, bet turbūt nedaug informacijos turite apie juos, jeigu taip atrodo. parašiau į AŽ.
Atsakyti
Kol nesusipažianu su šiais puodais iš arčiau ir aš maniau, kad tokius pinigus išmesti, na aju nea.
O kai teko iš arčiau su jais susipažinti, iš karto užsisakiau.
Atsakyti
QUOTE(saulute27 @ 2006 08 27, 22:55)
Nzn., gal as ir kaimiete  smile.gif  pasirodysiu, bet man tai gaila butu "ismesti" tiek pinigeliu  doh.gif Bet zinoma jei nori, kodel gi ne....


As siaip jokia platintoja ar pan., bet tie puodai tikrai geri ir verti tokiu pinigu. Na, nebet nemegst igaminti, tai tada tikrai neverta sumoket tooookios sumos, kad jie stovetu naudojami tik koldunams pasildyti. Man gaminimas yra hobi, ir esu susipirkusi brangiausias gaminimo priemones. Ir tikra isie puodai padeda virtuvej - maistas gaunasi daug skanesnis, sultingesnis. Planuojam emigruoti i Londona, tai viena puoda tikrai prigriebsiu smile.gif
Atsakyti
man Z puoduose pagamintas maistas irgi daug skanesnis, nors tu ką...
Atsakyti
Dar nespėjau labai gerai su šiais puodais gaminti, bet man jie tikrai patinka.
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 08 18, 20:48)
Galiu pasiulyti komplekta;puodas 2.2 l, puodas 4.2l , keptuve 2.7l, garo indas,plovimo priemone,receptu knyga .ir dovana peiliai.komplekto kaina 2296,o su akcija ir tik skubiai 1777.Peiliai kainuoja apie 500 lt.



Kad as puoda, keptuve ir garo inda turiu ax.gif Gal koks kitas derinys butu su peiliais lotuliukas.gif O gal su kokia mama kooperuotis, bet kas tau peiliu nenores doh.gif

QUOTE(Gintarėlis @ 2006 08 21, 13:44)
Kaip matau, yra besidominčių įvairiais puodų komplektais ir nuolaidomis. Tai galima kiekvieną kartą pranešti, kokios akcijos vyksta.


Va cia butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2006 08 30, 11:35)
Kad as puoda, keptuve ir garo inda turiu  ax.gif Gal koks kitas derinys butu su peiliais  lotuliukas.gif O gal su kokia mama kooperuotis, bet kas tau peiliu nenores  doh.gif

Na, kolkas su peiliais rinkinukų nėra. bet kai pasirodys, tikrai pranesiu. o jeigu tu jau turi tokius indus, kurie dažniausiai būna komplektų sudėtyje, tai kam tau antra kart tokius pirkti? g.gif .na, nebent tikrai su mama susitart, kad ji pirktų puodus, o tu - pasiimtum peilius (arba jai kelis peilius paliktum).

Beje, noriu informuoti, kad tie klientai, kurie 2006 06 01 - 2006 09 10 pirko prekių už 300 eurų (1035Lt), turi gauti po 2 bilietus į spalio 15d. vyksiantį renginį "Siemens arenoje", už kiekvieną papildomą 300 eurų pirkinį - dar po 2 bilietus. taigi skaičiuokit savo gautus bilietus ir kreipkitės į savo konsultantus. o gal būt kažkam dar trūksta nedidelės sumelės iki tų dviejų bilietukų g.gif. dar turite laiko kąnors nusipirkti. žodžiu, nepraleiskite progos nueiti į nuostabų renginį, į kurį bilietai kainuoja apie 100 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarėlis: 31 rugpjūčio 2006 - 13:02
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 08 31, 14:54)


Beje, noriu informuoti, kad tie klientai, kurie 2006 06 01 - 2006 09 10 pirko prekių už 300 eurų (1035Lt), turi gauti po 2 bilietus į spalio 15d. vyksiantį renginį "Siemens arenoje", už kiekvieną papildomą 300 eurų pirkinį - dar po 2 bilietus. taigi skaičiuokit savo gautus bilietus ir kreipkitės į savo konsultantus. o gal būt kažkam dar trūksta nedidelės sumelės iki tų dviejų bilietukų g.gif. dar turite laiko kąnors nusipirkti. žodžiu, nepraleiskite progos nueiti į nuostabų renginį, į kurį bilietai kainuoja apie 100 Lt.




Labai jau įdomi ši naujiena. Tik va iškilo klausimas, jeigu aš pirkau išsimokėtinai arba lizingu, ar man priklauso šitie bilietukai? g.gif
Labai aluksiu atsakymo.

Nesbijau reikalauti to kas galbūt man nepriklauso. mirksiukas.gif
Papildyta:
virze, kodėl niekiap negaliu tau prisikambinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 09 01, 13:46)
Labai jau įdomi ši naujiena. Tik va iškilo klausimas, jeigu aš pirkau išsimokėtinai arba lizingu, ar man priklauso šitie bilietukai?  g.gif
Labai aluksiu atsakymo.

Nesbijau reikalauti to kas galbūt man nepriklauso.  mirksiukas.gif

Svarbiausia, kad iki rugsėjo 25d. būtų įmokėta 20proc. visos pirkinio sumos. biggrin.gif
Atsakyti