Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(Daina... @ 2006 08 21, 22:03)
Aš taip pat turiu tą pirštinę...  bigsmile.gif  thumbup.gif Gavau dovanų... Bet kažkas rašė, kad ji kainuoja 25 LT. Dabar galvoju, kad reikia įsigyti antrą, nes kai naudoju drėgną, užsireikia sausos... Bandžiau valyti langus, veidrodį...  thumbup.gif  Iš pat pradžių labai stebėjausi, kad ji tokia balta  rolleyes.gif  ... Dabar jau pagelto doh.gif , nors plaunu ūkišku muiliuku... (balinančių priemonių naudoti negalima... smile.gif )



Ir nereikia norėti, kad kasdien naudojant būtų vis baltutėlė. O tuo labiau, čia gi šluostė, o ne koks šventinis rankšluostukas, kad turėtų būti super baltas. Manau nesvarbu, jei ir spalva kiek pasikeičia, juk svarbiausia, kad savo funkcijų neprarastų. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip, juokaujama, kad kiekviena šeimininkė turėtų turėti 5 tokias pirštines biggrin.gif : vieną indams šluostyti, kitą - namams, trečią - save prausti, ketvirtą - vyrui prausti, o penktą - mašinai biggrin.gif .

O be to, ją galima virinti skalbimo mašinoje, tik su natūraliais skalbimo milteliais. o jeigu skalbiama kartu su rankšluosčiais, tuomet ją reikia įdėti į specialų švelnių audinių skalbimo maišelį, kad nesusikauptų kuokštai ir neužkištų pirštinės pluošto. tuomet ji bus ir balta, ir sterili, ir apskritai thumbup.gif .
Atsakyti
Žinau ir aš ta pirštinę, tik, kad yra pigesnių tokių dalykėlių. Anksčiau firma, kurioj dirbu tik pagal užsakymą pirkdavo vitrinom blizginti, tai nereikia nieko tik sudrėkinti ta skudurėlį, ir plauti galima tik su ūkiniu muilu. Ir kainavo apie 30 lt. O dabar atradau aš šitą stebuklą maximoj, LEIFHEIT firmos, ten pilna visokių skudurėlių namų valymui, bet reikia pirkti tokį žydrą, dabar nepamenu kaip tiksliai vadinasi, bet kainuoja ar 6,99 ar 7,99. Tikrai superinis dalykas, langus gali valinėti į visas puses, isdžiūna ir jokių žymių, nereikia jokių valiklių, stiklinį stalą, virtuvės paviršius blizgančius, veidrodžius. superinis daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Mikropluošto pašluostę aš ir "1 euro" parduotuvėj pirkau, valyti valo normaliai, bet nelabai maloni rankoms: atrodo, ir minkšta, ir švelni, bet kažkaip kabinasi prie odos ir jaučiasi sintetika. taip kad nevisuomet viskas, kas pigu, yra tokios pat kokybės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 08 21, 23:56)
Ir nereikia norėti, kad kasdien naudojant būtų vis baltutėlė. O tuo labiau, čia gi šluostė, o ne koks šventinis rankšluostukas, kad turėtų būti super baltas. Manau nesvarbu, jei ir spalva kiek pasikeičia, juk svarbiausia, kad savo funkcijų neprarastų.  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



Man ir nereikia schmoll.gif , kad ji būtų balta rolleyes.gif , aš šiaip pastebėjimą turėjau, kad ją pagamino tokią baltą rolleyes.gif , o ne kokią mėlyną biggrin.gif ... Nes po kiek laiko ji atrodys neestetiškai smile.gif ... Bet šiaip tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2006 08 21, 20:39)
O kiek tos pirstines kainuoja?

Pirstiniu pilna kaina yra 12 euru.Kol galim mes jas parduodam su nuolaida uz 25 lt.Tik prasom kad pirkejas suorganizuotu prezentacija arba pas save namie arba pakviestu draugu i ofisa.
Papildyta:
QUOTE(*CACA* @ 2006 08 21, 23:56)
Ir nereikia norėti, kad kasdien naudojant būtų vis baltutėlė. O tuo labiau, čia gi šluostė, o ne koks šventinis rankšluostukas, kad turėtų būti super baltas. Manau nesvarbu, jei ir spalva kiek pasikeičia, juk svarbiausia, kad savo funkcijų neprarastų.  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Tai kur pradingai ?Pasiunciau tau zinute i telefona ,gal negavai?
Atsakyti
Labux virze, man vyras tuoj telefoną turi atvežti, nes pas jį kažkaip ryte atsidūrė. tai aju grįžta iš darbo ir tuoj pamatysiu ką tu ten man parašiai.


Jei dėl pirštinių, tai taip noriu aš jų, tikrai noriu.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 08 22, 12:26)
Mikropluošto pašluostę aš ir "1 euro" parduotuvėj pirkau, valyti valo normaliai, bet nelabai maloni rankoms: atrodo, ir minkšta, ir švelni, bet kažkaip kabinasi prie odos ir jaučiasi sintetika. taip kad nevisuomet viskas, kas pigu, yra tokios pat kokybės blink.gif


Niekas ten prie odos nekimba biggrin.gif tongue.gif matai tu 1 euro parduotuvej pirkai,tai tikrai papigiai biggrin.gif gal del to biggrin.gif
Atsakyti
virze, aš vis dar neturiu savo telefono, tai jei paskaitysi čia, tai būk gera, atidėk man 2 pirštinaites
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif paskaiciau apie puodus Zepter ir as noriu man dabar siule ir visai susidomejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmyteee @ 2006 08 27, 19:14)
sveikos  mirksiukas.gif  paskaiciau apie puodus Zepter ir as noriu man dabar siule ir visai susidomejau  smile.gif


Ta ibutinai pirk. Mes pernai pasiemem, mokam per lizinga, dar pora mokejimu liko ir jau viskas... Siaip super dalykas tie puodai, nezinau, kaip be ju gamint reiketu...
Atsakyti
QUOTE(vilmyteee @ 2006 08 27, 19:14)
sveikos  mirksiukas.gif  paskaiciau apie puodus Zepter ir as noriu man dabar siule ir visai susidomejau  smile.gif

Labas.Parasiau tau i AZ.Paskaityk ir paskambink.Arba atrasyk i AZ.
Atsakyti