Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

O as peiliu rinkini is konsultantes pirkau uz 250 lt.
Superiniai peiliai thumbup.gif

o kas ten norejo keptuves, tai labai patogu nusipirkti toki platu , bet zema puoda, atrodo 4 litru, tai jame ir kepti, kaip keptuvej patogu, ir kazka isvirti irgi galima. mano mama neturejo galimybiu pirkti viso rinkinio, tai jai konsultante pasiule ta zema puoda, tai ji ir sriubos isverda ir troskinukus gamina, ir tevukas blynus kepa....
o as turiu visa rinkini, tai keptuve maziausiai naudojuosi, ir tikrai ta kur su rankena, tai sunkoka viena ranka islaikyti....
Atsakyti
[quote=Mambera,2006 08 19, 13:55]
O as peiliu rinkini is konsultantes pirkau uz 250 lt.
Superiniai peiliai thumbup.gif

Tai tau labai nuskilo smile.gif
Atsakyti
virze ar dar turi tų pirštinių visako valymui?
Matai kažkaip mes su ta pažįstama (kur peilius pirko) ne iki galo matomai susitarėm (na tiskliau suistarėm), bet taip gavosi, kad tą pirštinę jos sūnus privatizavo mad.gif
Labai noriu aš tos pirštinaitės.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 08 19, 18:57)
virze ar dar turi tų pirštinių visako valymui?
Matai kažkaip mes su ta pažįstama (kur peilius pirko) ne iki galo matomai susitarėm (na tiskliau suistarėm), bet taip gavosi, kad tą pirštinę jos sūnus privatizavo  mad.gif
Labai noriu aš tos pirštinaitės.

Dar turiu ,gali kreiptis.Sakiau, kad labai praktiskos ir smagios.
Atsakyti
Caca, tai iškart pirk dvi pirštines, nes aš pirma viską valau su drėgna, o paskui su sausa thumbup.gif
Atsakyti
Kaip matau, yra besidominčių įvairiais puodų komplektais ir nuolaidomis. Tai galima kiekvieną kartą pranešti, kokios akcijos vyksta. Pvz., šiuo metu tiems komplektams, kur minėjo Viržė, akcija jau pasibaigė, dabar yra kitas:
- keptuvė 2,7l, 24cm;
- puodas 3,7l, 20cm;
- puodas 5,6l, 24 cm.
plius dovanos:
- termokompiuteris (užsisuka ant dangčio, puodui įkaitus iki reikiamos temperatūros pradeda pypsėti, patogiau negu įprastas termokontrolierius);
- pienelis puodams valyti;
- receptų knyga
Komplekto kaina 1888Lt

Yra ir 10% nuolaida atskiriems produktams.
Papildyta:
QUOTE(taina @ 2006 08 17, 22:10)
Turiu aš tokią problemėlę.
Sulūžo mano Zepter puodo dangčio laikiklis (tas kur nusisuka plasmasinis) gal žinot ar galėčiau tokį naują nusipirkt ir kiek man jis kainuotu.

Na šiaip tai termokompiuteris kainuoja 129Lt, o rankena su paprastu termoleguriatoriumi tai net neturiu kainos g.gif , bet turėtų būti pigesnė. Techninis aptarnavimas galioja 10 metų, taigi gali kreiptis į savo konsultantę, iš kurios pirkai puodus arba tiesiai skambinti ofiso telefonu (pasakyčiau ir jį, bet nežinau iš kokio tu miesto).
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 08 21, 09:34)
Caca, tai iškart pirk dvi pirštines, nes aš pirma viską valau su drėgna, o paskui su sausa  thumbup.gif



Taip taip ačiū už patarimą. aš būtent ir buvau dvi (kaip ir užsisakius) pas virze, bet ta mano pažįstama, kuri turėjo iš jos paimti, nelabai suprato ką susitarėm ir nusipirko tik sau ir vsio. tai va, dabar reikės kažkaip ir man pačiai virzei pasimatymą paskirti. biggrin.gif

O pirštinytės šitos tai tikrai thumbup.gif . Mama gavo vieną dovanų, tai ir aš jau spėjau išbandyti. langus nuvalo puikiausiai be jokių blizginimų.
Atsakyti
Mano draugė su pirštine mašiną valo, tai mašiniukas tiesiog kaip iš salono thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi girdėjau, kad su ta pirštine mašinas galima valyti (plauti), taip pat automobilio stiklui labai tinka. Ir tikrai tikiu, kad gerai turėtų nuvalyti.
Na bet man kažakip gaila į mašiną tą pirštinytę išnešti. Na nebent reikia atskirą specialiai mašiniukui nusipirkti.
Atsakyti
gavau sia pirstine dovanu, tai dar net neisbandziau.labai jau ji balta... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 08 20, 18:42)
Dar turiu ,gali kreiptis.Sakiau, kad labai praktiskos ir smagios.



O kiek tos pirstines kainuoja?
Atsakyti
Aš taip pat turiu tą pirštinę... bigsmile.gif thumbup.gif Gavau dovanų... Bet kažkas rašė, kad ji kainuoja 25 LT. Dabar galvoju, kad reikia įsigyti antrą, nes kai naudoju drėgną, užsireikia sausos... Bandžiau valyti langus, veidrodį... thumbup.gif Iš pat pradžių labai stebėjausi, kad ji tokia balta rolleyes.gif ... Dabar jau pagelto doh.gif , nors plaunu ūkišku muiliuku... (balinančių priemonių naudoti negalima... smile.gif )
Atsakyti