Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(Gintarėlis @ 2006 08 17, 10:36)
O tai tu tokio neturi? Ar pirkai kokią keptuvę be dangčio?
Šiaip tai visi dangčiai parduodami kartu su puodais. Bet jeigu jau labai reikia, pabandysiu išsiaiškinti, atr techninio aptarnavimo skyriuje juos pardavinėja. Bet nemanau, kad 200-300 Lt išsisuktum.  nono.gif

as tai turiu... tongue.gif viena tokia mamyte teiravosi.... mirksiukas.gif aciu 4u.gif
Papildyta:
galiu parduoti,kelis kartus naudota keptuve su rankena...gal kas norit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2006 08 17, 11:40)
Gal būtų galima nuorodą inete, kur visi gaminiai nu bent jau puodai. Bandžiau ieškoti www.zepter.lt bet ten tik aprašymai.

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 17 rugpjūčio 2006 - 20:51
Turiu aš tokią problemėlę.
Sulūžo mano Zepter puodo dangčio laikiklis (tas kur nusisuka plasmasinis) gal žinot ar galėčiau tokį naują nusipirkt ir kiek man jis kainuotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taina: 17 rugpjūčio 2006 - 21:11
QUOTE(levrete @ 2006 08 17, 19:32)
kurios neseniai pirkot, pasidalinkit info
Labai labai noriu suzinoti, kiek kainuoja:
1. zepter puodu komplektas mazdaug
2. zepter keptuve (su kotu, ne troskintuvas)
3. peiliu rinkinys.
aciu.



O tai tavo nuomone jei su dviem rankenom, tai jau ne keptuvė, o troškintuvas.va aš taip kažkodėl nemanau, nes mano keptuvė su dviem rankemom, bet ji lygiai tokia apti, kaip draugės, kuri turi su kotu. Juos niekuo nesiskiria.Tik tiek žinau, kad dabar pradėjo keptuves gaminti su dviem rankenos lyg ir dėl to, kad jos (ypatingai jei didesnės) yra sunkios ir su viena rankena (kotu, kaip tu vadini) yra sunku pakelt, o su dviem rankenom patogiau. (na bent jau taip man konsultantė aiškino).

O rinkinuką : puodas 4,7l; keptuvė 2,7l (jei neklystu, bijau tiksliai litražą pameluoti, bet ji didelė) su dviem rankenom (bet čia kiek žinau keptuvė, o ne troškintuvas); kiauraindis (arba kitaip garų puodas); receptų knygelė; pienelis puodams valyti ir plius dovanapeilių rinkinys aš užsisakiusi buvau prieš gerus 2mėn. Tada šio rinkinuko kaina buvo nepilnai 1500Lt (na kažkur 1479 ar 1469Lt, tiksliai nepamenu).

Bet tu pasiklausinėk, pas konsultantes, jos tau tikrai gali pasiūlyti gerų rinkinukų.nes kiekvieną mėn būnavis kažkokios nuolaidos kažkam.
Atsakyti
QUOTE(taina @ 2006 08 17, 22:10)
Turiu aš tokią problemėlę.
Sulūžo mano Zepter puodo dangčio laikiklis (tas kur nusisuka plasmasinis) gal žinot ar galėčiau tokį naują nusipirkt ir kiek man jis kainuotu.

Jei nepraėjo dar metai po pirkimo, tai nešk pakeis, nes yra garantija. Prilimpanti rankena, tai žinau 15 lt kainuoja, o kiek tas plastmasiukas, tai g.gif g.gif g.gif

Papildyta:
QUOTE(levrete @ 2006 08 17, 18:32)
kurios neseniai pirkot, pasidalinkit info
Labai labai noriu suzinoti, kiek kainuoja:
1. zepter puodu komplektas mazdaug
2. zepter keptuve (su kotu, ne troskintuvas)
3. peiliu rinkinys.
aciu.


1. Žiūrint kokį komplektą nori įsigyti(minimalų ar didelį su visais pričindalais), bet plius dar visokios akcijos atrakcijos vyksta, kad pirkdama akcijinį komplektą dažniausiai sutaupai apie 1000 lt.
2. Keptuvė ar su kotu ar su rankenom yra keptuvė. Jos kaina priklauso nuo pasirinkto dydžio nuo 409 lt iki 699 lt
3. O pigiausias peilių rinkinys berods 519 lt, bet neretai būna-perki puodų komplektą, o peilius gauni dovanų.
Atsakyti
[quote=ziza,2006 08 18, 08:39]
Jei nepraėjo dar metai po pirkimo, tai nešk pakeis, nes yra garantija. Prilimpanti rankena, tai žinau 15 lt kainuoja, o kiek tas plastmasiukas, tai g.gif g.gif g.gif

Metai jau praėjo... unsure.gif
O gal žinote kiek dabar kainuoja pienelis puodam valyti? Seniai baigėsi ir vis neprisiruošiu nusipirkti...
Atsakyti
[quote=taina,2006 08 18, 09:46]
[quote=ziza,2006 08 18, 08:39]
Jei nepraėjo dar metai po pirkimo, tai nešk pakeis, nes yra garantija. Prilimpanti rankena, tai žinau 15 lt kainuoja, o kiek tas plastmasiukas, tai g.gif g.gif g.gif

Metai jau praėjo... unsure.gif
O gal žinote kiek dabar kainuoja pienelis puodam valyti? Seniai baigėsi ir vis neprisiruošiu nusipirkti...
[/quote]

Kainuoja 20 LT biggrin.gif Bent aš tiek visada moku... rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Melda, ačiū, kaip tik tai ko reikėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 08 18, 08:39)
O pigiausias peilių rinkinys berods 519 lt, bet neretai būna-perki puodų komplektą, o peilius gauni dovanų.



Gal man kas nors galetu pasiulyti koki nebloga varianta, noriu peiliu, bet jei puoda perkant gauni dovanu tai is viso thumbup.gif
Ir noreciau daugiau info apie peilius ax.gif gal kur inete butu galima pamatyt
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2006 08 18, 14:01)
Gal man kas nors galetu pasiulyti koki nebloga varianta, noriu peiliu, bet jei puoda perkant gauni dovanu tai is viso  thumbup.gif
Ir noreciau daugiau info apie peilius  ax.gif gal kur inete butu galima pamatyt

Galiu pasiulyti komplekta;puodas 2.2 l, puodas 4.2l , keptuve 2.7l, garo indas,plovimo priemone,receptu knyga .ir dovana peiliai.komplekto kaina 2296,o su akcija ir tik skubiai 1777.Peiliai kainuoja apie 500 lt.
Atsakyti
QUOTE(taina @ 2006 08 17, 21:10)
Turiu aš tokią problemėlę.
Sulūžo mano Zepter puodo dangčio laikiklis (tas kur nusisuka plasmasinis) gal žinot ar galėčiau tokį naują nusipirkt ir kiek man jis kainuotu.



O tai tu pabandyk i savo agenta per kurį pirkai kreiptis.
Nes man tai reikėjo keptuvės dangcio rankenėlės - termoreguliatoriaus, tai kreipiausi ir pristatė naują, aišku reikėjo susimokėti pačiai.
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 08 17, 18:32)
kurios neseniai pirkot, pasidalinkit info
Labai labai noriu suzinoti, kiek kainuoja:
1. zepter puodu komplektas mazdaug
2. zepter keptuve (su kotu, ne troskintuvas)
3. peiliu rinkinys.
aciu.

galiu pasiulyt ir toki komlpekta; keptuve 2.7l,puodas 4.7 l, garo indas.Dovana plovimo priemone,receptu knyga ir peiliu rinkinys.kaina 1499 lt
Atsakyti