Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(Astuliukas @ 2006 08 01, 14:43)
Mano mama turi ta mikseri  thumbup.gif dalinames su ja juo, visas uogas ziemai susitryniau ir uzsaldziau su juo man labai jis patiko.
Turiu ir Zepter puodus, gavau dovanu (labai senai) , tik kad niekas manes nepamokino, kaip taisyklingai jais naudotis, tai taip ir verdu kaip moku  ax.gif gal kas pamokintu, ar kokia info suteiktu.
Taip pat mane domina puodas, kur butu galima gaminti ant garu ir peiliai. Gal kas kokios info galetu mestelt, noreciau pamatyti kokie galimi variantai ir pati issirinkciau ka nors.


Mikseri ir as turiu. Tikrai daiktas thumbup.gif ir sumoketu pinigeliu visiskai negaila. O del peiliu, cia mano asmenine nuomone, dirbti su jais nepatogu paliginant su Fiscar suomiskais peiliais. Siulyciau jei atsiras galymybe isbandyti juos, o jau tada pagalvoti del pirkimo, kadangi pinigeliai nemazi. As asmeniskai ju dabar jau nepirkciau.
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2006 08 01, 15:43)
Mano mama turi ta mikseri  thumbup.gif dalinames su ja juo, visas uogas ziemai susitryniau ir uzsaldziau su juo man labai jis patiko.
Turiu ir Zepter puodus, gavau dovanu (labai senai) , tik kad niekas manes nepamokino, kaip taisyklingai jais naudotis, tai taip ir verdu kaip moku  ax.gif gal kas pamokintu, ar kokia info suteiktu.
Taip pat mane domina puodas, kur butu galima gaminti ant garu ir peiliai. Gal kas kokios info galetu mestelt, noreciau pamatyti kokie galimi variantai ir pati issirinkciau ka nors.



Tie puodai kaip ir visi...nematau aš jokių problemų gaminant juose...Užvirus reikia karštį sumažinti kiek galima daugiau...Ir viską dėti iki rankenos... ax.gif Į puodus produktus reikia dėti kai puodas šaltas, o į troškintuvą ar keptuvę kai ji įkaista. smile.gif





Atsakyti
QUOTE(janna @ 2006 08 01, 22:04)
Mikseri ir as turiu. Tikrai daiktas  thumbup.gif ir sumoketu pinigeliu visiskai negaila. O del peiliu, cia mano asmenine nuomone, dirbti su jais nepatogu paliginant su Fiscar suomiskais peiliais. Siulyciau jei atsiras galymybe isbandyti juos, o jau tada pagalvoti del pirkimo, kadangi pinigeliai nemazi. As asmeniskai ju dabar jau nepirkciau.


Aš kaip tik šiandien išbandžiau naujuosius savo Zepter peilius. Ir bent jau aš tai tikrai likau labai patenkinta. Nežinau kodėl janna jie nepatogūs, nes man tai jie nepasirodė nepatogūs. Nors gal išbandžius kitokius ir galima atrast tinkamesnius. Bet aš tikrai patenkinta šitais.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 08 01, 16:22)
Siandioen nusprendziau savo puodus pirma karta isvalyti (iskoncervuoti lyg taip vadina). tik va dabar tik prisiminiau, kad nepakalsuiau, kiek laiko juos isteptus pieneliu reikia laikyti? 30 min, 1val, 2 val ar kokia puse dienos? Gal galite kuri padeti ir pasakyti kiek gi laiko istepus pieneliu juos laikyti.
Ir kiek zinau tai tokia procedutra reikia 3 kartus pakartoti. ar taip?


Ištepus pieneliu palaikyti keletą min.ir išplovus pakartoti dar porą kartų smile.gif
atsiimant puodus turėjo duoti instrukciją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina...: 01 rugpjūčio 2006 - 20:39
QUOTE(Daina... @ 2006 08 01, 21:29)
Tie puodai kaip ir visi...nematau aš jokių problemų gaminant juose...Užvirus reikia karštį sumažinti kiek galima daugiau...Ir viską dėti iki rankenos... ax.gif Į puodus produktus reikia dėti kai puodas šaltas, o į troškintuvą ar keptuvę kai ji įkaista. smile.gif

Norėčiau truputį papildyti. Puodus taip pat galima naudoti kaip keptuvę, taigi, jeigu verdi ar troškini dedi į šaltą indą, jeigu kepi - į karštą. gaminant kai rodyklė priartėja prie raudonos zonos, ugnį išjungi ir dar palieki iki 30 min (priklausomai nuo patiekalo), kad baigtų gamintis. jeigu mesteltum man į AŽ savo e-maila, atsiųsčiau kelis tradicinius receptukus, kur yra paaiškinta ką ir kaip daryt.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 08 02, 19:42)
Norėčiau truputį papildyti. Puodus taip pat galima naudoti kaip keptuvę, taigi, jeigu verdi ar troškini dedi į šaltą indą, jeigu kepi - į karštą. gaminant kai rodyklė priartėja prie raudonos zonos, ugnį išjungi ir dar palieki iki 30 min (priklausomai nuo patiekalo), kad baigtų gamintis. jeigu mesteltum man į AŽ savo e-maila, atsiųsčiau kelis tradicinius receptukus, kur yra paaiškinta ką ir kaip daryt.



Pilnai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina... @ 2006 08 01, 22:36)
Ištepus pieneliu palaikyti keletą min.ir išplovus pakartoti dar porą kartų smile.gif
atsiimant puodus turėjo duoti instrukciją



Kazkokios atskiros instrukcijos, tai as negavau, bet gavau receptu knygele, kuria ikisau kartu su kitais dokumentais ir kolkas dar nepavarciau. (na ir dziaugiuosi savo nauju pirkiniu biggrin.gif , kad net neapsiziuriu visko ka gavau).
Aciu visoms uz patarimus.
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 08 01, 19:49)
Garo indai buna dvieju diametru-20 ir 24 cm.Kokiu puodu daugiau turi ir ar daug gamini-pagal tai geriausia ir rinktis.


O kokia kaina ?
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2006 08 03, 09:32)
O kokia kaina ?


20 cm kaina 299 lt ,o 24 cm -359 lt.Dar galima 10 procentu nuolaida pritaikyti visiems gaminiams.
Atsakyti
Paaiškinkit kaip uogienę virti unsure.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif As ir bandysiu jei musu bagaza isnes normas savo puodus veztis i UK......... kaip as ju noriu nors nesu veniska kulinare bet juose maistas man skanesnis.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 08 03, 22:52)
20 cm kaina 299 lt ,o 24 cm -359 lt.Dar galima 10 procentu nuolaida pritaikyti visiems gaminiams.



O tai cia kaina puodas + garintuvas, ar tik garintuvas kuris dedasi ant puodo blush2.gif neikertu as ax.gif
Atsakyti