Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(juokutis @ 2006 07 30, 13:16)
Dekui tau CACA  4u.gif
O del garantijos tai truputi nesuprantu ka tik metam duoda?


Būtent dėl peilių garantijos, tai net tiksliai nežinau kokiam laikui duoda, nes aš nesu Zepter konsultantė. Bet manyčiau, kad jiems garantija tikrai turėtų bųti ilgesnė, nes elektriniams gaminiams (t.y. ikseriui) garantija 1m ar 1,5m. tai manyčiau, kad peiliams tai turėtų būt ilgesnė.Bet čia gal tau tiksliau atsakys konsultantės.

Ar vis dėl to susigundei tų peilių? Aš jau juos turiu (pirkdama puodų komplektuką gavau dovanų), bet tik vakar parsivežiau, tai dar neišbandžiau.Nors šiaip tai visis labai juos giria (na t.y. tie kas juos naudoja).
Atsakyti
QUOTE(juokutis @ 2006 07 30, 12:16)
Dekui tau CACA  4u.gif
O del garantijos tai truputi nesuprantu ka tik metam duoda?

Peiliai kainuoja apie 500lt.teisingai CACA rase.Cia tie karbuoti, kur patys galandasi.Komlekte 5 peiliai.As juos galiu parduoti uz 250 lt.Jei susigundysi -parasyk.
Atsakyti
As dar vis galvoju g.gif .Man patinka ir prancuz"Sabatier" peiliu rinkinukai.
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 07 30, 14:12)
Peiliai kainuoja apie 500lt.teisingai CACA rase.Cia tie karbuoti, kur patys galandasi.Komlekte 5 peiliai.As juos galiu parduoti uz 250 lt.Jei susigundysi  -parasyk.




labux virze. ar tikrai gali tuos peilius parduoti.Nes viena mano pažystama labai jų nori, tai gal galėtum? O iš kokio tu miesto?
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 29, 20:17)
Kiek žinau tai perkant išsimokėtinai daiktus gauni tada, kai sumoki visą sumą. O perkant lizingu (per Šiaulių banką) prekes gauni per kokias 2-3 svaitęs nuo sutarties pasirašymo.

Tikrai taip.
Papildyta:
QUOTE(juokutis @ 2006 07 30, 12:16)
Dekui tau CACA  4u.gif
O del garantijos tai truputi nesuprantu ka tik metam duoda?

Garantija tokia maža todėl, kad firma yra pasirašiusi tokią sutartį pagal tuo metu esančius standartus ir tiek, bet tikrai maža garantija neatspindi produkto kokybės.
Papildyta:
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 28, 00:15)
Oi Gintarėli, kad būčiau tokią nuostabią žinia išgirdus prieš gerą mėn, tai tikrai būčiau susigundžius šito komplektuko. O dabar jau kaip ir turiu kitą rinkinuką, bet ten tik vienas puodas, o juk su vienu virtuvėje tikrai daug neprišeimininkausi.
Gaila, kad paskubėjau ir nusipirkau mažesnį komplektuką, bet ką padarysi. verysad.gif

Na, nenusimink taip stipriai. pirmiausia, gamint išmokti turbūt užteks ir vieno puodo. O vėliau, jeigu matysi, kad ko nors trūksta, visuomet galėsi nusipirkti. O jeigu dar nutaikysi kokią nuolaidą ar vertingą komplektuką, tai iš vis fainai.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 30, 14:47)
labux virze. ar tikrai gali tuos peilius parduoti.Nes viena mano pažystama labai jų nori, tai gal galėtum? O iš kokio tu miesto?

As is kauno ir mes su tavim jau kalbejom telefonu.Parasiau tau savo tel. i AZ
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 07 30, 23:20)
As is kauno ir mes su tavim jau kalbejom telefonu.Parasiau tau savo tel. i AZ



Tikiuosi, kad jau susisieket su pirkeja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 31, 17:02)
Tikiuosi, kad jau susisieket su pirkeja.  smile.gif

Ne ,dar nepaskambino.Dar galiu pasiulyti vandens valymo sistemas su 30 procentu nuolaida.Sestadienio '' Lietuvos ryte'' buvo paskelbta akcija.Jeigu kas esat susidomejes ar jau pasiruoses tokiam pirkiniui -nesnauskit.Nuolaida nemaza ir dar dalyvausit loterijoj. kur pagrindinis prizas''Skoda Fabia ''
Atsakyti
Mano mama turi ta mikseri thumbup.gif dalinames su ja juo, visas uogas ziemai susitryniau ir uzsaldziau su juo man labai jis patiko.
Turiu ir Zepter puodus, gavau dovanu (labai senai) , tik kad niekas manes nepamokino, kaip taisyklingai jais naudotis, tai taip ir verdu kaip moku ax.gif gal kas pamokintu, ar kokia info suteiktu.
Taip pat mane domina puodas, kur butu galima gaminti ant garu ir peiliai. Gal kas kokios info galetu mestelt, noreciau pamatyti kokie galimi variantai ir pati issirinkciau ka nors.
Atsakyti
Siandioen nusprendziau savo puodus pirma karta isvalyti (iskoncervuoti lyg taip vadina). tik va dabar tik prisiminiau, kad nepakalsuiau, kiek laiko juos isteptus pieneliu reikia laikyti? 30 min, 1val, 2 val ar kokia puse dienos? Gal galite kuri padeti ir pasakyti kiek gi laiko istepus pieneliu juos laikyti.
Ir kiek zinau tai tokia procedutra reikia 3 kartus pakartoti. ar taip?
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 08 01, 16:22)
Siandioen nusprendziau savo puodus pirma karta isvalyti (iskoncervuoti lyg taip vadina). tik va dabar tik prisiminiau, kad nepakalsuiau, kiek laiko juos isteptus pieneliu reikia laikyti? 30 min, 1val, 2 val ar kokia puse dienos? Gal galite kuri padeti ir pasakyti kiek gi laiko istepus pieneliu juos laikyti.
Ir kiek zinau tai tokia procedutra reikia 3 kartus pakartoti. ar taip?

Istepus pieneliu palaikyk 30 min po to nuplauk ir visa tai pakartok dar 2 kartus.Tik tepk svelnia kempineles puse.Sekmes.
Papildyta:
QUOTE(Astuliukas @ 2006 08 01, 15:43)
Mano mama turi ta mikseri  thumbup.gif dalinames su ja juo, visas uogas ziemai susitryniau ir uzsaldziau su juo man labai jis patiko.
Turiu ir Zepter puodus, gavau dovanu (labai senai) , tik kad niekas manes nepamokino, kaip taisyklingai jais naudotis, tai taip ir verdu kaip moku  ax.gif gal kas pamokintu, ar kokia info suteiktu.
Taip pat mane domina puodas, kur butu galima gaminti ant garu ir peiliai. Gal kas kokios info galetu mestelt, noreciau pamatyti kokie galimi variantai ir pati issirinkciau ka nors.

Garo indai buna dvieju diametru-20 ir 24 cm.Kokiu puodu daugiau turi ir ar daug gamini-pagal tai geriausia ir rinktis.Peiliu yra keliu rusiu.Vieni yra karbuoti-500lt,kiti lygus mediniam stove ''Bufalo ''-800 lt. Kainas galima ir paderinti.
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2006 08 01, 15:43)
Turiu ir Zepter puodus, gavau dovanu (labai senai) , tik kad niekas manes nepamokino, kaip taisyklingai jais naudotis, tai taip ir verdu kaip moku  ax.gif gal kas pamokintu, ar kokia info suteiktu.

Kad būtum Kaune, tai liuosai pamokinčiau. Apie gaminimą kažkur šioje temoje kalbėta, tik dabar ant staigio neradau. Jei nerasi, skirsiu daugiau laiko ir papasakosiu, nes dabar vaiką varau maitint.
Atsakyti