Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Jau atkeliavo mano puodai. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 21, 00:35)
Jau atkeliavo mano puodai.   clap.gif

Oooo, tai fainai. o pienelį turi? Paaiškino kaip reikia išsivalyt?
Turbūt iš karto pulsi gamint, ar ne? Sėkmės! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarėlis: 21 liepos 2006 - 11:58
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 07 21, 13:57)
Oooo, tai fainai. o pienelį turi? Paaiškino kaip reikia išsivalyt?
Turbūt iš karto pulsi gamint, ar ne? Sėkmės! bigsmile.gif



Kolkas tikrai gamint nepulsiu, nes ir puodai kolkas dar ne pas mane. O paaiskinti kaip reikes issivalyti ir naudotis, tai zadejo. Bet jei kas bus neaisku,. tai tikiuos galesiu ir i jus forumietes kreiptis.
Atsakyti
Visuomet prašom bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos! Jeigu kas nors domisi puodais galiu pasiūlyti vieną superinį dabar esantį komplektą su 1088 Lt nuolaida. Jį sudaro:
2,2 l puodukas,
4,2 l puodas,
2,7 l keptuvė,
garo puodas.
Priedai - puodų valymo pienelis, receptų knyga ir negalandamų peilių rinkinys (SUPER dalykas).
Viso kaina be nuolaidos - 2865 Lt, o su nuolaida - 1777 Lt. Galima pirkti išsimokėtinai, lizingu ir vienkartiniu mokėjimu.

Be to, atskiriems produktams taikoma 10% nuolaida.
Nuolaidos galioja šią ir kitą savaitę.
Taigi gundykitės!
P.S. Puodai liepos mėn. dar nepabrango. Brangs nuo rugpjūčio!!!!!!!!!
Atsakyti
Namų šeimininkės ir šeimininkai! Turiu dar vieną pasiūlymą. Tik dabar ne puodai, o Zepter stebuklingos pirštinės į rinką išėjo. Stebuklas yra tame, kad jos padarytos iš mikropluošto. Kas jau esate susidūrę su tokio tipo pašluostėm, tubūt žinote, kad jos sugeria 4 kartus daugiau skysčių ir nešvarumus nuvalo daug lengviau ir švariau negu įprasta šluostė. langam ar taurėm blizginti - tai neįkainojamas dalykas. galima valyti viską ką sugalvosite namuose, prausti ir save, ir vyrą, ir mašiną biggrin.gif... Vienos pirštinės kaina - 25Lt. Gal ra norinčių?
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 07 26, 16:34)
Sveikos, mamos! Jeigu kas nors domisi puodais galiu pasiūlyti vieną superinį dabar esantį komplektą su 1088 Lt nuolaida. Jį sudaro:
2,2 l puodukas,
4,2 l puodas,
2,7 l keptuvė,
garo puodas.
Priedai - puodų valymo pienelis, receptų knyga ir negalandamų peilių rinkinys (SUPER dalykas).
Viso kaina be nuolaidos - 2865 Lt, o su nuolaida - 1777 Lt. Galima pirkti išsimokėtinai, lizingu ir vienkartiniu mokėjimu.

Be to, atskiriems produktams taikoma 10% nuolaida.
Nuolaidos galioja šią ir kitą savaitę.
Taigi gundykitės!
P.S. Puodai liepos mėn. dar nepabrango. Brangs nuo rugpjūčio!!!!!!!!!




Oi Gintarėli, kad būčiau tokią nuostabią žinia išgirdus prieš gerą mėn, tai tikrai būčiau susigundžius šito komplektuko. O dabar jau kaip ir turiu kitą rinkinuką, bet ten tik vienas puodas, o juk su vienu virtuvėje tikrai daug neprišeimininkausi.
Gaila, kad paskubėjau ir nusipirkau mažesnį komplektuką, bet ką padarysi. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 07 25, 22:40)
Visuomet prašom bigsmile.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Jei perki produkciją išsimokėtinai - daiktus gauni iš karto ar kai sumoki visus pinigus?
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 18, 00:58)
Bet po to prisiminiau, kad tuoj vyro gimtadienis, o visis vis klausinėja, ko mūsų šeimynai reikia. Tai va ir pasakiau, kad jei nori (ir žinoma gali susimetę nupirkti) tai mums reikia mikserio

Nu jo yra toks pasakymas lotuliukas.gif "kai mano gimtadienis dovanokit man dovanas,kai vyro-seimai" mirksiukas.gif
Merginos norejau paklaust kokia peiliu rinkinuko kaina?
Atsakyti
QUOTE(juokutis @ 2006 07 29, 14:51)
Nu jo yra toks pasakymas  lotuliukas.gif  "kai mano gimtadienis dovanokit man dovanas,kai vyro-seimai"  mirksiukas.gif
Merginos norejau paklaust kokia peiliu rinkinuko kaina?




Kaip bebūtų keista, tai dažniausiai per gimtadienius gauname dovanas skirtas šeimai. Ir draugai mūsų abiejų visada klausia ko reikėtų mūsų namams (nesvarbu kurio gimtadienis ar vardadienis turi būti). Va taip pas mus yra.

O peilių rinkinys (tiksliai nežianu) bet kažkur apie 500Lt, gal truputi daugiau. (aki teiravausi konsultantės sakė, bet tikslios kainos nebepamenu). Čia manu tau konsultantės tiksliau atsakys.
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2006 07 29, 12:37)
Jei perki produkciją išsimokėtinai - daiktus gauni iš karto ar kai sumoki visus pinigus?




Kiek žinau tai perkant išsimokėtinai daiktus gauni tada, kai sumoki visą sumą. O perkant lizingu (per Šiaulių banką) prekes gauni per kokias 2-3 svaitęs nuo sutarties pasirašymo.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 29, 19:50)
O peilių rinkinys (tiksliai nežianu) bet kažkur apie 500Lt, gal truputi daugiau. (aki teiravausi konsultantės sakė, bet tikslios kainos nebepamenu). Čia manu tau konsultantės tiksliau atsakys.

Dekui tau CACA 4u.gif
O del garantijos tai truputi nesuprantu ka tik metam duoda?
Atsakyti