Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(atira @ 2006 07 15, 13:19)
4u.gif
Įdomu, koks Zepter mikserio galingumas. Kas žino?

galingumas - 12000 ir 18000 apsisukimų per minutę.
QUOTE(melda @ 2006 07 15, 10:39)
Ar dar pezentacijos ne ofise rengiamos?Norėčiau.DOMINA PUODAI.

jos rengiamos ir ofise, ir pas žmones namuose.norėčiau papildyti CACA, kad konsultantai jas rengia ir pas save, ir pas asmenį, kuris turi puodus, bet nemoka jais naudotis. tačiau dar prieš produkcijos įsigyjimą prezentacijos dažniausiai rengiamos besidominčių žmonių namuose. savoj aplinkoj prezentacijos būna kur kas malonesnės, svečiai patys gali išbandyti produkciją savom rankom. be to, namų šeimininkas, suorganizavęs susitikimą, gauna malonią dovanėlę. taigi, Melda, jeigu tikrai domina, gali ir tu pas save surengti tokį susitikimą. pasikviestum keletą draugių, mamą, sesę ar šiaip sau artimus žmones, papietautume ir maloniai pabendrautume.
Papildyta:
QUOTE(Daina... @ 2006 07 15, 10:22)
Norėčiau sužinoti nuomonę iš tų kurios naudojasi ZEPTER Vashy. Buvau prezentacijoje, bet norėčiau išgirsti iš gyvenimiškos patirties. mirksiukas.gif

gal turėjai omeny Vacsy? na, nesikartosiu, kas sakoma prezentacijose, bet man asmeniškai labiausiai patinka mėsos, žuvies marinavimas ir agurkų rauginimas. viską pasidarai per 20-30 min, šviežiai paraugtus agurkėlius- per 15-20min. o ir maistas vakuumuotas išsilaiko tikrai daug ilgiau nei įprastai. jeigu prirenku kibirą braškių, dažniausiai jas tvarkau tik kitą dieną, tai tiesiog užvakuumuoju tame pačiame kibire, o kitą dieną jos atrodo taip pat. ir dar labai patinka hermetinio įpakavimo aparatas, nes gali maistą vakuumuoti maišeliuose ir šaldymui, ir laikymui, ir vežimuisi į gamtą, ir virimui.
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 07 15, 09:39)
Ar dar pezentacijos ne ofise rengiamos?Norėčiau.DOMINA PUODAI.

Prezentacijos rengiamos visur-ir namie,ir ofise.Ofise geriau kadangi gali pamatyti zymiai daugiau produkcijos.Kiek zinau nuo pirmadienio puodai brangs.Bent jau darbuotojai gavo tokia informacija.Tai jeigu nori gali dar suspeti.juolab kad dar yra 2 komlektai su nuolaida.Jei nori smulkiau.parasysiu savo tel tau i AZ.
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 07 15, 16:22)
Jei nori smulkiau.parasysiu savo tel tau i AZ.

cha cha, savo telefoną ir aš galiu paršyti: 8-68718983. tongue.gif
beje, MELDA, tu gi anksčiau rašei, kad pardavinėji vieną puodą. tai kaip čia jie dabar tave vėl domina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 07 15, 14:41)
galingumas - 12000 ir 18000 apsisukimų per minutę.

jos rengiamos ir ofise, ir pas žmones namuose.norėčiau papildyti CACA, kad konsultantai jas rengia ir pas save, ir pas asmenį, kuris turi puodus, bet nemoka jais naudotis. tačiau dar prieš produkcijos įsigyjimą prezentacijos dažniausiai rengiamos besidominčių žmonių namuose. savoj aplinkoj prezentacijos būna kur kas malonesnės, svečiai patys gali išbandyti produkciją savom rankom. be to, namų šeimininkas, suorganizavęs susitikimą, gauna malonią dovanėlę. taigi, Melda, jeigu tikrai domina, gali ir tu pas save surengti tokį susitikimą. pasikviestum keletą draugių, mamą, sesę ar šiaip sau artimus žmones, papietautume ir maloniai pabendrautume.
Papildyta:

gal turėjai omeny Vacsy? na, nesikartosiu, kas sakoma prezentacijose, bet man asmeniškai labiausiai patinka mėsos, žuvies marinavimas ir agurkų rauginimas. viską pasidarai per 20-30 min, šviežiai paraugtus agurkėlius- per 15-20min. o ir maistas vakuumuotas išsilaiko tikrai daug ilgiau nei įprastai. jeigu prirenku kibirą braškių, dažniausiai jas tvarkau tik kitą dieną, tai tiesiog užvakuumuoju tame pačiame kibire, o kitą dieną jos atrodo taip pat. ir dar labai patinka hermetinio įpakavimo aparatas, nes gali maistą vakuumuoti maišeliuose ir šaldymui, ir laikymui, ir vežimuisi į gamtą, ir virimui.



Labai dėkinga už atsakymą ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na va sako nuo pirmadienio puodai brangsta. Tai gal ir mikseris pabarangs. Tai gal man vis dėlto reik jį užsisakyti?
oi mamytės pagelbėkit. Pasakykit ar tikrai verta jį turėti? Konsultančių nuomonę tai aš jau žinau, bet noriu kad atsilieptų tos, kas juo taip pat naudojatės. (o gal šioje temoje dauguma tik konsultantės? biggrin.gif )

Labai alukiu patarimo. wub.gif
Papildyta:
Na va taip suskubėjau, kad net raides vietomis sukeičiau.
Turi būti: LABAI LAUKIU PATARIMO. bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas.Galiu pasakyti tik tiek,kad as turiu ir negaliu atsidziaugti,o drauge siap kad tik turi.Jei ji ikurdinsi patogioje vietoje,tai tikrai naudosi ir dziaugsiesi.As pakabinau tarp kaitlentes ir kriaukles.Tai patogu ir puode suplakti ka nors,ir patogu tuoj pat nuplauti bei padeti i vieta.Drauge lyg ir gerai pasikabino,bet kazkaip vienur naudoja,kitur laiko ,tai paima naudoti zymiai reciau.Man labai patinka ir kai tik ka gaminu,vis nutveriu ka nors susmulkinti.
Atsakyti
Negasdinu, bet jeigu jau brangsta, tai dažniausia dauguma produkcijos iš tos serijos. MixSy galimybės pabrangti tokios pačios kaip ir puodų. taigi jeigu ką, tai lauksiu skambučio mirksiukas.gif (8-68718983)
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 07 13, 22:54)
jeigu tos žymės tau baisiai nepatinka, galima jas nušlifuoti ir puodai vėl bus kaip nauji. bet kiek aš žinau, turbūt už atitinkamą mokestį. jei ką gali kreitpis į ofisą. bet šiaip, mačiau tokių puodų, kurie naudojami jau 10 metų ir atrodo kaip nauji - jokių įbrėžimų nesimato.


man tai iš tikro visiškai vienodai tos naudojimo metu atsiradę žymės, nes puodas yra tam, kad man tarnautų, o ne kad blizgėtų pastatytas ant lentynos. tai ir investuoti į nušlifavimą tikrai neketinu schmoll.gif vienintelis dalykas, kas tikrai nepatiko, tai kad konsultantai-pardavėjai pudrino smegenis. tai tikrai įtakojo, kad daugiau nieko iš Zepter nebepirkome ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 16, 00:45)
Na va sako nuo pirmadienio puodai brangsta. Tai gal ir mikseris pabarangs. Tai gal man vis dėlto reik jį užsisakyti?
oi mamytės pagelbėkit. Pasakykit ar tikrai verta jį turėti? Konsultančių nuomonę tai aš jau žinau, bet noriu kad atsilieptų tos, kas juo taip pat naudojatės. (o gal šioje temoje dauguma tik konsultantės? biggrin.gif )

Labai alukiu patarimo. wub.gif
Papildyta:
Na va taip suskubėjau, kad net raides vietomis sukeičiau.
Turi būti: LABAI LAUKIU PATARIMO.  bigsmile.gif  mirksiukas.gif


Laba, nors ir pavėluotai, bet rašau ax.gif . Aš tai jei tik turėčiau galimybę, nieko nelaukus nusipirkčiau tą Mixsy. Senai jo noriu. Ir virtuvėj jis tikrai geras draugas. Taigi manau, jei tik yra pinigų ir mėgtsi gaminti, tai pirmyn, nes tokios nuolaidos thumbup.gif ne visada būna 4u.gif Gal tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėčiau pasiteirauti, ar kas nors bandėte Zepter firmos kosmetiką? Ar verta jos įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2006 07 17, 09:37)
Laba, nors ir pavėluotai, bet rašau  ax.gif . Aš tai jei tik turėčiau galimybę, nieko nelaukus nusipirkčiau tą Mixsy. Senai jo noriu. Ir virtuvėj jis tikrai geras draugas. Taigi manau, jei tik yra pinigų ir mėgtsi gaminti, tai pirmyn, nes tokios nuolaidos thumbup.gif  ne visada būna  4u.gif  Gal tiek  mirksiukas.gif




Ačiū už rekomendacijas.
Jei gausim dovanų, tai gausim. Gundžiausi lyg ir pati užsisakinėti.Bet po to prisiminiau, kad tuoj vyro gimtadienis, o visis vis klausinėja, ko mūsų šeimynai reikia. Tai va ir pasakiau, kad jei nori (ir žinoma gali susimetę nupirkti) tai mums reikia mikserio.
Papildyta:
QUOTE(tinux @ 2006 07 16, 15:19)
Labas.Galiu pasakyti tik tiek,kad as turiu ir negaliu atsidziaugti,o drauge siap kad tik turi.Jei ji ikurdinsi patogioje vietoje,tai tikrai naudosi ir dziaugsiesi.As pakabinau tarp kaitlentes ir kriaukles.Tai patogu ir puode suplakti ka nors,ir patogu tuoj pat nuplauti bei padeti i vieta.Drauge lyg ir gerai pasikabino,bet kazkaip vienur naudoja,kitur laiko ,tai paima naudoti zymiai reciau.Man labai patinka ir kai tik ka gaminu,vis nutveriu ka nors susmulkinti.



Ir tau ačiū.
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2006 07 17, 09:50)
Norėčiau pasiteirauti, ar kas nors bandėte Zepter firmos kosmetiką? Ar verta jos įsigyti?


Aš bandžiau pienelį, toniką, paakių kremą, tušą, molio kaukę ir skystą makiažo pagridą. Man įspūdį padarė visi naudoti produktai išskyrus tušą. O mano bendradarbė dar be viso šito perkasi lupdažius ir anticeliulitinį kremą(kiek supratau anticeliulitinis, jai labai patiko, nes dar pirkosi). O mano mama labai džiaugėsi rankų kremu, nes gavo dovanų smile.gif
Atsakyti