Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(ksena7 @ 2006 06 07, 03:30)
ZEPTER puodus turiu jau 7 metus,bet ir dabar plaudama juos paglostau wub.gif .Kad labai jau jie man patinka thumbup.gif .Ir laiko sutaupo,ir kaloriju, ir vaizdas malonus!Gaminu juose viska-ir sudetingesnius, ir paprastus lietuviskus patiekalus. Vaikai kituose puoduose net nemoketu gaminti g.gif Mielos supermamos, daugiau drasos ir kurybiskumo.Skaiciau siame forume, kad instrukcijos gasdina schmoll.gif .Betgi cia tik puodas, o ne koks laineris biggrin.gif .Galiu ir papasakoti, jei kas domina, bet kad perdaug neuzterstume temos rasykite i AZ drinks_cheers.gif


man tai Mama beveik visus Zepter puodus perleido, jai jie nepatiko visiškai ax.gif nepatiko, nes sunkūs ir tuo nepatogūs. be to, netyčia brūkštelėjus dangtį šiurkštesne poroloninės kempinėlės puse, taip ir liko brūžis. negražios žymės liko ant dangčių ir tose vietose, kur dangtis užkabinamas už puodo rankenos (na kad nereiktų jo karšto kur į šalį dėti). o tuo tarpu juos pardavinėjusi konsultantė skiedė, kad puodai pagaminti iš chirurginio metalo, kuris turi savybę laikui bėgant kisti ir visokie metalinių įrankių padaryti įbrėžimai užsilygina doh.gif per aštuonis metus kol kas neužsilygino biggrin.gif biggrin.gif vienintelis dalykas, kuris tikrai pasiteisino, tai dangtis, paverčiantis puodą greitpuodžiu. Tokiame pagamintai perlinių kruopų, žirnių, pupelių košei tiesiog nėra lygių. Ir greitai ir labai skaniai.

man Zepter keptuvė kol kas nepakeičiama, kai gaminu čili thumbup.gif arba šiaip kokį troškinį. ir prideginus ne kartą esu iki juodumo, užuomarša... doh.gif tai viens du ir išsiplovė be mirkymo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2006 07 13, 19:46)
be to, netyčia brūkštelėjus dangtį šiurkštesne poroloninės kempinėlės puse, taip ir liko brūžis. negražios žymės liko ant dangčių ir tose vietose, kur dangtis užkabinamas už puodo rankenos (na kad nereiktų jo karšto kur į šalį dėti). o tuo tarpu juos pardavinėjusi konsultantė skiedė, kad puodai pagaminti iš chirurginio metalo, kuris turi savybę laikui bėgant kisti ir visokie metalinių įrankių padaryti įbrėžimai užsilygina  doh.gif  per aštuonis metus kol kas neužsilygino  biggrin.gif  biggrin.gif 

jeigu tos žymės tau baisiai nepatinka, galima jas nušlifuoti ir puodai vėl bus kaip nauji. bet kiek aš žinau, turbūt už atitinkamą mokestį. jei ką gali kreitpis į ofisą. bet šiaip, mačiau tokių puodų, kurie naudojami jau 10 metų ir atrodo kaip nauji - jokių įbrėžimų nesimato.
Papildyta:
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 13, 12:17)
Ačiū ziza.
Gal tikrai reikės palaukti, kol man jo tikrai labaiu prireiks. Nes tuo labaiu, kad šiuo momentu gyvenam remonte ir kada galėsiu į savo naująją virtuvę įžengti, tai dar neaišku.Tai gal po kokio pusmečio vėl pasitaikys kokia nebloga nuolaidėlė.
Dar kartelį dėkui ir iki.

norėčiau papildyti, kad 30 proc. nuolaida mikseriui yra ypatingai retos, dažniausiai būna tik 10 proc. nuolaida. taip kad pagalvok dar geriau iki sekmadienio. o kad tai superinis dalykas tai tikrai taip.
Atsakyti


norėčiau papildyti, kad 30 proc. nuolaida mikseriui yra ypatingai retos, dažniausiai būna tik 10 proc. nuolaida. taip kad pagalvok dar geriau iki sekmadienio. o kad tai superinis dalykas tai tikrai taip.
[/quote]



na va ir vėl gundo. biggrin.gif
O tai ta 30 proc. nuolaida tik šią savaitę galioja?
kažkaip lyg ir norėtūsi gal man jo, bet kažkaip kažkas mane vis dar prilaiko nuo jo pirkimo. (na suprantama pinigai kas daugiau gali prilaikyti.Negaliu imti iškart ir pakloti už mikserį kelių šimtukų).

Na tai būkit geros parašykit kuri detaliau ką jis daro, kokias funkcijas atlieka, ar yra prie jo koks indas (na kuriame galima plakti, ar daržoves pjaustyti (jeigu žinoma jis tai daro). Labai prašau daugiau informacijos apie šį mikseriuką. wub.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinoti nuomonę iš tų kurios naudojasi ZEPTER Vashy. Buvau prezentacijoje, bet norėčiau išgirsti iš gyvenimiškos patirties.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 14, 00:30)
na va ir vėl gundo.  biggrin.gif
O tai ta 30 proc. nuolaida tik šią savaitę galioja?
kažkaip lyg ir norėtūsi gal man jo, bet kažkaip kažkas mane vis dar prilaiko nuo jo pirkimo. (na suprantama pinigai kas daugiau gali prilaikyti.Negaliu imti iškart ir pakloti už mikserį kelių šimtukų).

gundau, nes tikrai geras šansas jį įsigyti. jei kelių šimtukų iškart gaila, gali pirkti lizingu: metams tik 40 Lt mėnesinė suma. išsimokėsi ir net nepajausi.
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 14, 00:30)
Na tai būkit geros parašykit kuri detaliau ką jis daro, kokias funkcijas atlieka, ar yra prie jo koks indas (na kuriame galima plakti, ar daržoves pjaustyti (jeigu žinoma jis tai daro). Labai prašau daugiau informacijos apie šį mikseriuką. wub.gif

pirmiausia tai prietaisas, atstojantis didžiausius kombainus. man asmeniškai jis atstoja šaukštą, peilį ir kitą įrankį, nes nepaleidžiu jo iš rankų. jis ir smulkina -sutrina žalias ir virtas daržoves, vaisius, uogas, puikiai trina košytes kūdikiui, šaldytus vaisius ledams ar džemams gaminti. Susmulkina netgi ledo gabalėlius; išmaišo sriubas, padažus, tešlą; plaka kiaušinio baltymus ir grietinę; maišo gėrimus, kokteilius, bulvių košę, padažus salotoms, majonezą, kremus, kapoja mėsą, smulkina kavą ir žodžiu, viską ką sugalvosi. fainiausia, kad suplaka sveiką majonezą, be konservantų ir tirštiklių. o kibiras braškių - 5 minučių reikalas.
be abejo, yra 900ml indelis plakimui, nedidelis malūnėlis ir 4 peiliukai. bet šiaip plakti galima bet kokiame inde - nuo standartinės stiklinės iki kibiro, nes jį galima nardinti iki tam tikro lygio.
yra dar vienas privalumas, kad peiliukai beveik visi yra buki: jie smulkina tik didelių apsisukimų dėka. o kaip sakoma, kad kiekvienas pjūvis peiliu tarkim per daržoves, atima dalį vitaminų. tai su mikseriu šito išvengsi ir su maistu gausi vitaminų daugiau.nuotraukos negalėjau įkelti, tai teks pasižiūrėti www.zepter.com, jeigu dar nematei.
Atsakyti
taigi dar pagalvok. pirmadienis kaip ir paskutinė diena. susigundysi, rašyk man į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 07 14, 16:52)
gundau, nes tikrai geras šansas jį įsigyti. jei kelių šimtukų iškart gaila, gali pirkti lizingu: metams tik 40 Lt mėnesinė suma. išsimokėsi ir net nepajausi.

pirmiausia tai prietaisas, atstojantis didžiausius kombainus. man asmeniškai jis atstoja šaukštą, peilį ir kitą įrankį, nes nepaleidžiu jo iš rankų. jis ir smulkina -sutrina žalias ir virtas daržoves, vaisius, uogas, puikiai trina košytes kūdikiui, šaldytus vaisius ledams ar džemams gaminti. Susmulkina netgi ledo gabalėlius; išmaišo sriubas, padažus, tešlą; plaka kiaušinio baltymus ir grietinę; maišo gėrimus, kokteilius, bulvių košę, padažus salotoms, majonezą, kremus, kapoja mėsą, smulkina kavą ir žodžiu, viską ką sugalvosi. fainiausia, kad suplaka sveiką majonezą, be konservantų ir tirštiklių. o kibiras braškių - 5 minučių reikalas.
be abejo, yra 900ml indelis plakimui, nedidelis malūnėlis ir 4 peiliukai. bet šiaip plakti galima bet kokiame inde - nuo standartinės stiklinės iki kibiro, nes jį galima nardinti iki tam tikro lygio.
yra dar vienas privalumas, kad peiliukai beveik visi yra buki: jie smulkina tik didelių apsisukimų dėka. o kaip sakoma, kad kiekvienas pjūvis peiliu tarkim per daržoves, atima dalį vitaminų. tai su mikseriu šito išvengsi ir su maistu gausi vitaminų daugiau.nuotraukos negalėjau įkelti, tai teks pasižiūrėti www.zepter.com, jeigu dar nematei.



Labai dėkoju už tikrai labai išsamų mikserio aprašymą. Na dar turiu pora dienelių pamąstymui. gal ir susigundysiu (kolkas dar nežinau, nes tik ką puodų rinkinį užssisakiau, tai jau už juos reik išsimokėti).
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2006 07 13, 20:46)
pardavinėjusi konsultantė skiedė, kad puodai pagaminti iš chirurginio metalo, kuris turi savybę laikui bėgant kisti ir visokie metalinių įrankių padaryti įbrėžimai užsilygina  doh.gif  per aštuonis metus kol kas neužsilygino  biggrin.gif  biggrin.gif  vienintelis dalykas, kuris tikrai pasiteisino, tai dangtis, paverčiantis puodą greitpuodžiu. Tokiame  pagamintai perlinių kruopų, žirnių, pupelių košei tiesiog nėra lygių. Ir greitai ir labai skaniai.

man Zepter keptuvė kol kas nepakeičiama, kai gaminu čili  thumbup.gif  arba šiaip kokį troškinį. ir prideginus ne kartą esu iki juodumo, užuomarša...  doh.gif  tai viens du ir išsiplovė be mirkymo  thumbup.gif

LoJoo Tu visiskai teisi, as irgi nepastebejau, kad metalinis puodas,tastum gyvis, uzsigydytu savo ibrezimus lotuliukas.gif .Nebent tu ibrezimu atsiranda daug ir jie susiniveliuoja i blausu pavirsiu.Kiek suprantu,ibrezimai nekeicia puodo funkcijos. Greito virimo dangtis tikrai geras daiktas. Saltiena isverda per 30-40 min. Man Zepter nepakeiciamas, kai noriu issivirti burokelius. Zalius juos sutarkuoju ar supjaustau ir su slakelyciu vandens ant mazyteliausios ugneles verdu. Nei kvapo, nei garo, nei kokio burbuliavimo. Vistik as juos myliu wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
Ar dar pezentacijos ne ofise rengiamos?Norėčiau.DOMINA PUODAI.
Atsakyti
Norėčiau sužinoti nuomonę iš tų kurios naudojasi ZEPTER Vashy. Buvau prezentacijoje, bet norėčiau išgirsti iš gyvenimiškos patirties. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 07 15, 10:39)
Ar dar pezentacijos ne ofise rengiamos?Norėčiau.DOMINA PUODAI.



Nežianu ar šiaip kur nors jos rengemos (ne ofise). Bet žinau, kad į namus tai ateina ir rpistato kaip reikia su įsigytais puodais ar kt. naudotis. Aš tokiame pristatyme buvau pas drauge. Ji buvo įsigijusi puodus ir konsultantė suorganizavo susitikimą pas ją namuose, kad pamokintų kaip reikia taisiklingai jais naudotis. O taip pat liepė (paprašė), kad dar kelis draugus pasikviestų, kad įdomiau bendraut būtų.

tai pasiklausinėk forumiečių, gal kuri žada tokį susibūrimą pas save namuose daryti,tai gal ir tu į svečius įsiprašytum.

Pas mane toks susitikimas kažkada bus, bet dar ne greitai po gerų kelių mėn.
Atsakyti
4u.gif
Įdomu, koks Zepter mikserio galingumas. Kas žino?
Atsakyti