Įkraunama...
Įkraunama...

BMW 1

Panos,uzsimaniau sio auto,gal kuri tokia turit ir galit man daugiau papasakoti apie ji?
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
OHO as irgi noriu tokios smile.gif reik naujo diedo ieskotis
Atsakyti
Man diedas irgi neperka,perku ant firmos mirksiukas.gif
Atsakyti
Drauges vyras turejo,tai sake pirmas bmw ,kuriuo nesidziauge.Viskas kaip ir nieko,bet sake vidus labai jau lievas ir vaziavimas kazkuo netiko.Nesigilinau labai,tik pamaciau,kad nori ir atsiminiau.
Atsakyti
Na manau kad as pabandysiu,mane jo isvaizda traukia:)
Atsakyti
Kaip tik kaune sidabrini nusiziurejusi esu:)
Atsakyti
aga, aš ir šitokį esu nusižiūrėjus mirksiukas.gif domiuosiu kaip ten važiuojasi su juo ir pan. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Kastanke @ 2008 05 06, 21:37)
mane jo isvaizda traukia:)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nestta: 09 gegužės 2008 - 16:34
MB Vokietijoj su tokiu važinėdavo (jam patinka nedidelės), tai jam laaabai liuks mašina. Man iš pradžių jos tokios "kedo" išvaizdos atrodė lotuliukas.gif juokdavomės su draugėm, o kuo toliau, tuo labiau pradeda patikti, gal ir visai norėčiau ax.gif
Atsakyti
Kazkoks pasityciojimas is BMW, ne kitaip. Atsiliepimai apie ji prasti.
Atsakyti
man siaip patinka BMW bet sito nejamciau, mazos masinos netraukia,o dar dvidure...
Atsakyti
Mano nuomone, lietuviams dar reikia prie jos prprasti, nes visi pratę matyti prabangius BMW (nors šitas man, kaip minėjau, palikęs gražuolis arklys hihihi.gif). Užsienyje šitas bemvas normalus reiškinys ir joks ne pasityčiojimas.
Atsakyti
o tai gal kas nors gali pasidalinti jo techniniais ypatumais? ax.gif kaip važiuojasi su juo? ir pan. smile.gif
Papildyta:
ooo.. bigsmile.gif radau, kad čia galima registruotis bandomajam važiavimui thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Braškutė @ 2008 05 09, 20:18)
man siaip patinka BMW bet sito nejamciau, mazos masinos netraukia,o dar dvidure...

galimas ir kitoks variantas.. mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nestta: 10 gegužės 2008 - 19:50