Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(pabirze @ 2008 06 25, 09:09)
labutis, va tokio ir aš norėčiau wub.gif

drinks_cheers.gif ir as
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2008 06 25, 10:09)
turiu situos http://fotki.lv/Lito...ments_15621776/ tik kazko ziedas nelabai issiskleide bet tuoj bus kitas ir dar vienas lenda  thumbup.gif nufotkinsiu ir idesiu savo

čia fritijos, tokių žiedų lauki? http://images39.fotk...10106181-th.jpg

maniškė pilnai išsiskleidžia tik ant tiesioginės saulės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 25, 10:11)

Tai ko laukiam, pradedam ieškot, kad ir nuo RS - gal kas panašaus mūsų laukia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 25 birželio 2008 - 09:17
va mano
user posted image
As juos laikau po stoglangiu(ten nuo ryto iki pietu saule) ,nes ten daugiausia sviesos, nes ant palanges per tamsu jiem, nes langai i vakarine puse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SonataB: 25 birželio 2008 - 09:27
na ir grozis jusu augaliuku. thumbup.gif visai ramybes nebeturiu per juos. reikes bandyti uzsisakyti nieko nebus. o kurie lengviausiai auginasi nu maziausiai leipus ar jie visi vienodi g.gif na as visai zalia cia tai klausymu turiu koki simta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 06 25, 11:18)
na ir grozis jusu augaliuku.  thumbup.gif  visai ramybes nebeturiu per juos. reikes bandyti uzsisakyti nieko nebus. o kurie lengviausiai auginasi nu maziausiai leipus ar jie visi vienodi  g.gif  na as visai zalia cia tai klausymu turiu koki simta  biggrin.gif

na man tai litopai lengviau auga, o pleiospilos, kiek turėjau - visi mirė verysad.gif , o fritijos irgi girdėjau sunkiai auginasi, na bet grožis reikalauja daug pastangų ir neišvengiam ,deja, aukų 4u.gif
Atsakyti
dar grozio imetu smile.gif
Grozybes
o cia pardavineja juos :
My Webpage
2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SonataB: 25 birželio 2008 - 12:05
O gal kuri zinot kur gauti knyga apie situs augalus,as randu tik vokiskai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2008 06 25, 09:18)
Tai ko laukiam, pradedam ieškot, kad ir nuo RS - gal kas panašaus mūsų laukia lotuliukas.gif


na ka gi suzinojau kai ka smile.gif apie ta litopsa rozini, istikruju tai ne litopsas o conophytum, gal but Conophytum pellucidum krizmintas dar su kazkokiais kitais conophitumais, o gal netgi su litopsais (nezinia) nes seip Conophytum pellucidum buna rudos spalvos. taigi manau toki pat vargu ar rasim kur isigyti verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi aš nieko nesuprantu apie tą užsisakinėjimą, tai gal tiesiog aš galėčiau prisidėti prie kurios iš jūsų užsakymo, nes norėčiau litopų sėklyčių nelabai svarbu kurių, nes aš dar neturiu jokių ( aš visai nerandu jų niekur pikrti Alytuje). Būčiau labai dėkinga, jei kas pagelbėtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aduka @ 2008 06 25, 21:36)
Kadangi aš nieko nesuprantu apie tą užsisakinėjimą, tai gal tiesiog aš galėčiau prisidėti prie kurios iš jūsų užsakymo, nes norėčiau litopų sėklyčių nelabai svarbu kurių, nes aš dar neturiu jokių ( aš visai nerandu jų niekur pikrti Alytuje). Būčiau labai dėkinga, jei kas pagelbėtų  blush2.gif


ech ir as prisijungciau.... blush2.gif
bet kad kazkaip niekas nebeorganizuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 25, 21:30)
na ka gi suzinojau kai ka smile.gif apie ta litopsa rozini, istikruju tai ne litopsas o conophytum, gal but Conophytum pellucidum krizmintas dar su kazkokiais kitais conophitumais, o gal netgi su litopsais (nezinia) nes seip Conophytum pellucidum buna rudos spalvos. taigi manau toki pat vargu ar rasim kur isigyti   verysad.gif biggrin.gif

gaila, o aš va kokį radau ir jis yra pas lenkus užsisakyti, tik nespėjau pažiūrėt kaip žydi http://www.cacteen.d.../c081a_1b40.JPG

čIa lithops optica, Rubra C 81A
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 25 birželio 2008 - 21:14
QUOTE(pabirze @ 2008 06 25, 21:10)
gaila, o aš va kokį radau ir jis yra pas lenkus užsisakyti, tik nespėjau pažiūrėt kaip žydi  http://www.cacteen.d.../c081a_1b40.JPG

čIa lithops optica, Rubra C 81A


toks yra ir pas conos-paradise.de
Atsakyti