Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Ju prieziura nesunki, svarbiausia neperlieti. Zydi viena karta rudeni, ziedas buna 1. Jie parduodami, bet gan retai, kaina mazdaug apie 8 lt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linele** @ 2008 06 18, 23:26)
Sveikos

Gavau dovanu fenestrarija. Krauna du ziedelius, tikiuosi - suspesiu juos pamatyti...nezinodama paliejau, nes buvo labai karsta diena, o gavau perdziuvusia...zemes kaip  akmuo buvo....bet man pradejo lapeliai minksteti, keli jau pagelto... Dabar radau internete, kad ju vasara nelieti reikia  blink.gif  g.gif ir kitais sezonas vos vos... Gal kas turi patarimu, kaip ja isgelbeti? Internete labai mazai informacijos apie siuos augaliukus...
unsure.gif


Deja, bet kai supersukulentai po liejimo staigiai pradeda minksteti, isgelbeti ju jau buna neimanoma unsure.gif
Atsakyti
Parsisiunciau su kaktusai ir litopą viena iš Čekijos 4u.gif Man jis labai patiko, kai atkeliavo buvo toks minkštokas, pasodinau, po kelių dienų paliejau čiut, per karštas dienas kai jau saulė nusisuka bet vistik dar karšta papurškiu čiut ir jis dabar kietas thumbup.gif . Tikiuosi nenumarint.. blush2.gif

Rodau:

user posted image
Atsakyti
Mano Čekai ;D

user posted image
Atsakyti
sveikos smile.gif
perskaiciau visas temas nuo pradzios iki galo ir taaaaip uzsinorejau siu grazuoliu.... ax.gif
jau ir i conos buvau ilindusi pasiziureti... ax.gif
jei organizuos kas nors parsisiuntima as irgi labai noreciau prisijungti 4u.gif
aplekiau vilniaus parduotuves, neradau.... schmoll.gif
Atsakyti
sveikos merginos, jau labai suzavejote su savo augaliukais mane ir labai sudominote. ir as jau labai noreciau tureti toki miela augaliuka tai noreciau suzinoti ar ju lietuvoje yra nes jei vilniuje nerado ka as savo miestelyje tada rasiu doh.gif blush2.gif
o gal kas juos parduoda is cia rasanciu augintoju ar tik atsisiusti galima is uzsienio. daug klausymu bet tik atradau jusu skyreli nespejau visak perskaityti nes labai laiko tam neturiu. bet aciu uz atsakymus jei akm bus nesunku atrasyti smile.gif
Atsakyti
tikrai... gal kas is cia besilankanciu mergaiciu juos parduoda.... ? ax.gif

Atsakyti
sveikos,

as savaji pirkau ermitaze (Vilniuje) .. skaiciau skaiciau apie juos, bet taip ir nesupratau kada ir kiek juos laistyti??? bijau net laseli jiems ipilti, kad nesugalvotu vysti....
siaip as apie juos nieko nebuvau girdejusi, bet bevaikstant ermitaze krito man jie i aki biggrin.gif ir ne tik man, bet ir mano sunukui penkiameciui.. "mama, paziurek kokie begemotukai" biggrin.gif .. tai ir susigundziau, paskui skaiciau skaiciau apie juos, bet ne daug ka iskaiciau... biggrin.gif

pasirodom savo begemotukus
user posted image

ir gal zinot ko jis sutrukinejo???
be to kai stovejau prie kasos toks vyriokas sodininkas gyresi, kad turi 50 rusiu ju ir pamokino laikyti rytinej arba vakarinej pusej, neperlaistyti!!!
Atsakyti
QUOTE(letaDJ @ 2008 06 24, 12:02)
sveikos,

as savaji pirkau ermitaze (Vilniuje) .. skaiciau skaiciau apie juos, bet taip ir nesupratau kada ir kiek juos laistyti??? bijau net laseli jiems ipilti, kad nesugalvotu vysti....
siaip as apie juos nieko nebuvau girdejusi, bet bevaikstant ermitaze krito man jie i aki biggrin.gif  ir ne tik man, bet ir mano sunukui penkiameciui.. "mama, paziurek kokie begemotukai"  biggrin.gif .. tai ir susigundziau, paskui skaiciau skaiciau apie juos, bet ne daug ka iskaiciau...  biggrin.gif

pasirodom savo begemotukus
user posted image

ir gal zinot ko jis sutrukinejo???
be to kai stovejau prie kasos toks vyriokas sodininkas gyresi, kad turi 50 rusiu ju ir pamokino laikyti rytinej arba vakarinej pusej, neperlaistyti!!!
Ivairaus dydzio itrukimai-tai per daug vandens,augalas stengiasi sugerti tiek vandens,kiek tik jo yra."Prisigeres" sprogsta.Sureguliavus laistyma,kita pavasari isaugs nauji,normalus lapai.As laistau jos, kada lapai truputi suminksteja.Saknu sistema yra gyli,tai laistau is apacios,kad visa zeme sudrektu,bet retai.Ir butinai persodink i kaktusam skirta zeme,dar dadejus zvyro.
Atsakyti
[quote=letaDJ,2008 06 24, 12:02]
sveikos,

as savaji pirkau ermitaze (Vilniuje) ..

tai kad kiek supratau, tai cia ne tie litopsiukai... g.gif sitie kazkaip kitaip vadinasi...
Vilniuje ermitaze tokius ir as maciau, bet noriu tu "tikruju"... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 06 24, 13:40)
Ivairaus dydzio itrukimai-tai per daug vandens,augalas stengiasi sugerti tiek vandens,kiek tik jo yra."Prisigeres" sprogsta.Sureguliavus laistyma,kita pavasari isaugs nauji,normalus lapai.As laistau jos, kada lapai truputi suminksteja.Saknu sistema yra gyli,tai laistau is apacios,kad visa zeme sudrektu,bet  retai.Ir butinai persodink i kaktusam skirta zeme,dar dadejus zvyro.


ooo aciu, kad paaiskinai apie itrukimus. Jie atsirado kai tik namo parsivezem, matyt pardavejos perliejo??? nes as dar jo nelaistau... o jau kokios 3 savaites kaip turiu... o kas kiek laiko jus laistot juos??? pas mane zeme kaip pelenai, vat 3 savaites jau be vandens... kiek cia jiems dar duoti tos sausros???
Atsakyti
sveikos smile.gif
kokie gražūs jūsų augaliukai. gal kuri pasakys, kaip juos prižiūrėti? kaip kaktusus?
Atsakyti
pas mane sudygo 7 veisliu litopsiukai, sejau pries menesi bigsmile.gif . kokie grazuciai, neatsiziuriu wub.gif thumbup.gif . is viso gal 40 galveliu thumbup.gif . kai paaugs matyt teks turgeli daryt, derlius neblogas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(irmutia @ 2008 06 24, 12:33)
tai kad kiek supratau, tai cia ne tie litopsiukai...  g.gif  sitie kazkaip kitaip vadinasi...
Vilniuje ermitaze tokius ir as maciau, bet noriu tu "tikruju"...  ax.gif  blush2.gif

cia pleiospillos mirksiukas.gif
Atsakyti