Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Tikiuosi, kad parsisiųstos Fritijos gyvens pas mane. smile.gif Nuotraukytes vėliau. blush2.gif
Atsakyti
Labai gražūs litopsiukai wub.gif

Mergytės, o norint pasidauginti litopsus reikia juos sėti blush2.gif Ta prasme, aš turiu nusipirkusi kelis, tai jie neaugina vaikų, na kaip kaktusai pvz. blush2.gif
Atsakyti
Jo. litopai vaiku neaugina. Bet kartais jie pasidalija i 2 augaliukus. Negaliu pasakyti, kad tai buna ypac retai, bet tas dazniausiai priklauso nuo rusies. Tai gi sieti juos, geriausias dauginimo budas - augalai buna ne identiski klonai, o su varijacijom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 13 birželio 2008 - 10:11
QUOTE(panfulia @ 2008 06 13, 11:11)
Jo. litopai vaiku neaugina. Bet kartais jie pasidalija i 2 augaliukus. Negaliu pasakyti, kad tai buna ypac retai, bet tas dazniausiai priklauso nuo rusies. Tai gi sieti juos, geriausias dauginimo budas - augalai buna ne identiski klonai, o su varijacijom  smile.gif

ačiukas 4u.gif
Na gal kada ir aš pribręsiu šitam reikalui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2008 06 13, 11:11)
Jo. litopai vaiku neaugina. Bet kartais jie pasidalija i 2 augaliukus. Negaliu pasakyti, kad tai buna ypac retai, bet tas dazniausiai priklauso nuo rusies. Tai gi sieti juos, geriausias dauginimo budas - augalai buna ne identiski klonai, o su varijacijom  smile.gif

Pasidalina į kelis. Gana dažnai. Tik tie nauji būna smulkesni. Kažkada iš nepatyrimo bandžiau tokius atidalinti. Neatlaikė tokio įsikišimo.
Ermitaže užvežta sukulentų. Panašu, kad gražiausi jau nurinkti. Nučiupau fenestrariją.
user posted image




bigsmile.gif Kaži ar išsaugosiu ją. Man visi jie kažkodėl anksčiau ar vėliau žūsta. blush2.gif
Buvo lygtai titanopsių, dar visokių... biggrin.gif
Atsakyti
praradau 3 litopsiukus pradejusius nertis doh.gif kai jie neriasi ar reikia laistyti? ar nelabai? (cia tu is seklu augintu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 16 birželio 2008 - 20:24
Paskaiciau ryte, ka rase Enija, tai nulekiau i Ermitaza ir dar radau fenestrariju, bet jau tokios nuskriaustos, aplauzytos... Nusipirkau viena, gal isgyvens.. Itariu ju prieziura kaip ir litopsiuku?
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 16, 21:24)
praradau 3 litopsiukus pradejusius nertis  doh.gif kai jie neriasi ar reikia laistyti? ar nelabai? (cia tu is seklu augintu)

Nebelaistyk kai neriasi 4u.gif
Atsakyti
labukas

du mano litopsiukai per nakty islindo i virsu is po akmenuku g.gif nesuprantu ar tai gerai ,ar blogai g.gif gal per daug paliejau,o gal sviesos per maza(stovi ant pietines palanges) g.gif du graziausi mano litopsiukai ir negi jiems blogai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 16, 20:24)
praradau 3 litopsiukus pradejusius nertis  doh.gif kai jie neriasi ar reikia laistyti? ar nelabai? (cia tu is seklu augintu)

kai neriasi tik nupurksti ryte gerai truputuka 4u.gif

o maniskiai sejinukai kad puole dygt visi vienu metu, bigsmile.gif is po akmenuku galvytes kelia wub.gif . jau nuemiau plevele, dabar buna neuzdengti, puskiu daznai, kad neisdziutu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos

Gavau dovanu fenestrarija. Krauna du ziedelius, tikiuosi - suspesiu juos pamatyti...nezinodama paliejau, nes buvo labai karsta diena, o gavau perdziuvusia...zemes kaip akmuo buvo....bet man pradejo lapeliai minksteti, keli jau pagelto... Dabar radau internete, kad ju vasara nelieti reikia blink.gif g.gif ir kitais sezonas vos vos... Gal kas turi patarimu, kaip ja isgelbeti? Internete labai mazai informacijos apie siuos augaliukus... Jei ziedelaii issiskleis, tuomet ikelsiu foto. Dar gavau viena augaliuka, kurio pavadinimo nezinau...taip pat sukulentas, bet toks...varliskos spalvos, storais lapais. Ikelsiu ir jo nuotraukyte - gal kas padesit identifikuoti si "gyvi"

unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Labai jau čia gražios gėlytės pas jus 4u.gif ax.gif Ar sunki priežiūra šių akmenukų? Ar dažnai žydi? Kokia maždaug kaina? ax.gif O jie parduodami tokie akmenukai ar kaip? blush2.gif
Atsakyti