Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

tie mazuose indeliuose seti pernai kovo men.
tie didieji jau triju metu.
tas kur zydi tai pries pora metu atsisiuntem su kolegem kaktusistem
Atsakyti
Maniau, kad visi Tavo sėti smile.gif Bet vistiek gražu ir nemažas darželis ax.gif
Atsakyti
kaip sekasi auginti gražuoliukus? Man liko tik keli. Visi kažkaip nunyksta ir tiek. verysad.gif
Atsakyti
Skaika,kokie fainus thumbup.gif wub.gif O to zydencio conophitumo gali parasyti lauko Nr. labai jis man wub.gif
Atsakyti
kažkada kažkas klausė ar Lietuvoje yra litopų sėklų pirkt, šiandien radau Kaune, Shetelingo parduotuvėj ( jei teisingai parašiau pavadinimą) , ten ne tik litopų mix, bet ir ko gero kažkas iš fritijų pridėta ( na gerai nesigaudau pavadinimuose) - 10 rūšių pakely, kaina 9 litai su centais 4u.gif
Atsakyti
Kažkada esu sėjus, sudygo apskritas 0 verysad.gif Turiu nuliūdinti, ir kitų atsiliepimai apie šias sėklas prasti. O va, parsisiųstų sėklų daigumas - puikus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2009 10 01, 13:23)
Kažkada esu sėjus, sudygo apskritas 0  verysad.gif Turiu nuliūdinti, ir kitų atsiliepimai apie šias sėklas prasti. O va, parsisiųstų sėklų daigumas - puikus  ax.gif

As sejau ,is litopsu sudygo tik 3 st.,kiti buvo faucarijos ir pleiospiles. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 02 spalio 2009 - 06:30
Mane šiandien maloniai nustebino vienas litopas bigsmile.gif sukrovė pumpurą wub.gif jau kaip laukiu žiedelio wub.gif
Atsakyti
ar gali dar seti? ax.gif ar nevelu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zyvkiukas @ 2009 10 09, 09:51)
ar gali dar seti?  ax.gif  ar nevelu?  g.gif
Gali.Litopsus galima seti visus metus,tik reikes dirb.apsvietimo smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti