Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Galu gale ir maniskis litopsiukas prazydo smile.gif Parejau is darbo, ziuriu, jau bando skleistis, maniau ryt issiskleis visai. Nufotografavau ir palikau. Po poros valandu ziuriu, ogi jis jau issiskleide wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2009 09 23, 19:46)
O gal žinote kokia kaina ir po kelis vazonėlyje? smile.gif


litopsiukai po 5.99 buvo ir keli po 4.99 atrodo, nes siek tiek apdziuve is sonu... 4u.gif vazonelyje ivairiai.. po du, po tris ir keturis buvo smile.gif as tai pakilnojau, paziurejau kaip jie ten svyruoja, atrodo vargsiukai taip blogai pasodinti... (nors is skaiciau kad taip reikia) ir nepirkau 4u.gif dar nei vieno neturiu, vis abejoniu kyla ar sugebesiu ju taip ilgai nelaistyt lotuliukas.gif blush2.gif bet paziureti man grazu 4u.gif o dar kai zydi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 09 25, 18:11)
o to sauso lapo negalima nugnybti?  g.gif


Na, niekam jis netrukdo tai nenuimu smile.gif be to, gal dar visiškai ir nenudžiuvo, tai geriau palikti...
Papildyta:
QUOTE(Bjauruska @ 2009 09 25, 18:12)
Galu gale ir maniskis litopsiukas prazydo smile.gif Parejau is darbo, ziuriu, jau bando skleistis, maniau ryt issiskleis visai. Nufotografavau ir palikau. Po poros valandu ziuriu, ogi jis jau issiskleide 


Bet koks ilgas ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 09 25, 19:17)
Na, niekam jis netrukdo tai nenuimu smile.gif be to, gal dar visiškai ir nenudžiuvo, tai geriau palikti...

o tas sausuolis kai jau galutinai sudžiūsta tai pats turi nukristi, ar vis tik reikia jį nugnybti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 09 26, 10:14)
o tas sausuolis kai jau galutinai sudžiūsta tai pats turi nukristi, ar vis tik reikia jį nugnybti? g.gif

Turėtų pats sudžiūti, ir aš tai niekad negnaibau, nebent persodinant ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kokių gražuolių čia užderėjo wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oi, tikrai grazuolis koks smile.gif
Atsakyti
Ir mano zydi clap.gif user posted image dar zydes trichodeadema,man tai pumpuras labai idomus,toks plaukotas bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 28 rugsėjo 2009 - 12:39
Rimusia, nori pasakyti, kad ir šitie žydi? blink.gif maniškė Trichodiadema, kad išsikerojo, išgražėjo, džiaugiuosi, kad tokia gražuolė wub.gif o, čia, pasirodo, kad ji dar ir žydi hihihi.gif
Tai dabar lauksiu dar gražesnio reginio (jei man susiruoš žydėt) hihihi.gif
Atsakyti
Labutis! 4u.gif
noriu ir as pasirodyti savo darzeli
http://public.fotki....i/im000033.html
http://public.fotki....i/im000035.html
mano pacios seti iruzauginti smile.gif

o cia ziedelis
http://public.fotki....i/im000029.html
wub.gif
Atsakyti
Skaika, koks gražumėlis wub.gif Galima paklausti, kokio amžiaus tie gražuoliai pas Tave? ax.gif

Mano mažyliai vis stiebiasi aukštyn, bet jiems dar toli iki Tavųjų biggrin.gif Tiesa, pirmieji sėjinukai, tai man oi kaip nepatinka... Įtariu, kad, jei ir bus iš jų kas, tai tik keli išliks... Gaila, bet, na... guodžiuosi, kad tai pirmieji, tad nelabai yra ko norėt, kad iškart viskas būtų pasisekę... Mažyliai tai nesulyginamai gražesni, nei buvo tie pirmieji tokio amžiaus.. rolleyes.gif
Atsakyti