Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(anytė @ 2009 09 23, 09:49)
Sveikos akmenukų augintojos,
Turiu klausimėlį gavau dovanų litopsiukų, jie susodinti į tuos rudus plastamsinius vazoniukus. Noriu persodinti į didelį bendrą vazoną, tik iškilo klausimas kaip sodinti ar palikti tas žemes kur pasodintas dabar, nes ten tos paprastos durpės g.gif .

na aš dar visai neilgai auginu litopsiukus, tad nelabai ką patart dar ir galiu, bet manau jei jau persodint ruošiesi tai sodink į kaktusams skirtą žemę maišytą su žvyru, negerai jiems tose durpėse mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir persodinus, kurį laiką reikia nelaistyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 09 23, 10:22)
Ir persodinus, kurį laiką reikia nelaistyti  smile.gif

o geras nežinojau ,kad laistyti negalima ax.gif .
Atsakyti
litopsiuku, tokiu gerai paaugusiu maciau Madoje, jei kam dar reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos bye1.gif
Senokai skaitinėju šią temą ieškodama atsakymų į man rūpimus klausimus. Nutariau užsiregistruoti ir įsilieti į litopsų mylėtojų būrį (tikiuosi, priimsite ax.gif blush2.gif )
Turiu keletą pirktinių litopsiukų, pavasarinių sėjinukų ir nemažai naujų sėjinukų, kurių daigumu labai džiaugiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2009 09 23, 17:18)
litopsiuku, tokiu gerai paaugusiu maciau Madoje, jei kam dar reikia  mirksiukas.gif

O gal žinote kokia kaina ir po kelis vazonėlyje? smile.gif
Atsakyti
Va pagaliau ir pas mane vienas mažiukas pražydo smile.gif
user posted image
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif na ir grožis blink.gif blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kooks grožis wub.gif wub.gif wub.gif.
O jie ten apdėlioti gana stambiais akmenukais ar man tik taip atrodo? Aš turiu smulkių akmenukų ar verta apibarstyti žemės paviršių kur jie auga g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anytė: 25 rugsėjo 2009 - 09:32
Koks grazuolis... wub.gif Laukiu ir as saviskio prasiskleidziant... smile.gif Idomu, kokios spalvos ziedelis bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2009 09 25, 10:30)
O jie ten apdėlioti gana stambiais akmenukais ar man tik taip atrodo? Aš turiu smulkių akmenukų ar verta apibarstyti žemės paviršių kur jie auga  g.gif


Tai ten visokių pridėta ir mažų, ir didelių smile.gif manau verta, jie apsaugo šaknies kaklelį, ir šiaip paties litopo spalva kažkiek supanašėja nuo šalia esančių akmenukų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misttika: 25 rugsėjo 2009 - 11:39
QUOTE(misttika @ 2009 09 24, 19:44)
Va pagaliau ir pas mane vienas mažiukas pražydo  smile.gif

o to sauso lapo negalima nugnybti? g.gif
Atsakyti