Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Koks gražuolis wub.gif wub.gif ir man pasidarė įdomu - kaip prižiūri? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2009 09 16, 20:59)
wauw koks fainuolis  wub.gif tai kaip prižiūri?  blush2.gif



QUOTE(Elika @ 2009 09 17, 08:40)
Koks gražuolis  wub.gif  wub.gif  ir man pasidarė įdomu - kaip prižiūri?  blush2.gif

aciuks.gif
Na kolkas auginu jį tik nuo pavasario, tai pasodinus neliejau kurį laiką, dabar palieju kai visia išdžiūsta. O šiaip iš šios temos ir rankiojuosi visus patarimus... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betse: 17 rugsėjo 2009 - 13:44
Sveikos

Mano sejinukai keli neriasi biggrin.gif Sodinti balandzio pradzioje,visi viename vazone.Ir man idomu ka daryti su tais kur neriasi?Ju lieti dabar nereiktu,o tiems kur dar nesineria pastoviai reikia dregmes?Ar as klystu?Purksti turbut jau negalima? g.gif
Elika,kaip tavo sejinukai ir ka darai su jais,man rodos mes abi panasiu laiku sejom? 4u.gif



QUOTE(Betse @ 2009 09 16, 19:48)

Dabar jis dar ir žydi  thumbup.gif
user posted image


Koks grazuolis wub.gif
Atsakyti
Vytiute, man jie galvos skausmas doh.gif nemažai jų pas mane neriasi jau... žinau, kad tuo metu laiku negalima laistyt, bet aš kartais papurškiu doh.gif kai kurie, iš tų, nesineriančių sudžiūvo doh.gif žodžiu, nežinau, kas man iš jų gausis verysad.gif

o iš tų didžiųjų vienas vokietukas, kurį gavau balandį, iškart po velykų, labai gražiai neriasi unsure.gif visą laiką dėl jo nerimavau, nes atrodė labai susirukšlėjęs, maniau, kad jis man nusibaigs.. retkarčiais paliedavau jį vieną patį taip gausiau, bet neką tepadėdavo.. o neseniai žiū - lukštenasi bigsmile.gif
Atsakyti
As ju nepurskiu,bet su svirkstu atsargiai sudrekinu zeme,saugodama tuos kur neriasi.Aisku jie neisvengia dregmes doh.gif Nezinau nezinau ir man kas gausis su jais unsure.gif g.gif
Tiesa,du buvo anksciau pradeje nertis,tai drauge issizyze,kad padovanociau jai juos. ax.gif Isroviau atsargiai ir ji juos pasisodinus i zeme issiveze i Airija,nezinia kas ir is tu gausis,ar jie isgyvens g.gif
Didieji pirkti balandi du sunyko,o kiti du graziai auga biggrin.gif
Atsakyti
Na, man kol kas visi gražiai auga - tokie visi gerokai paūgėję, sustorėję biggrin.gif dėl to vieno nerimavau, ale, panašu, kad be reikalo rolleyes.gif ir tie, kur vėliau atsiųsti - irgi gražiai auga, nors kažko raukšlėjasi vienas unsure.gif

Ir sėjinukus dar vienus turiu, kurie rugpjūčio 30 sėti, tai kai kurių rūšių tik po vieną išdygo unsure.gif o kai kurių ir visi 20 unsure.gif tai arba aš čia kažką nelabai gerai padariau,arba sėklytės buvo nelabai daigios toms rūšims trims g.gif šiandien dar žvyriuku apibersiu, nes išgulinėjo kai kurie kaip girtuokliai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Siandien apziurejau savo litopus ir atradau, kd vienas zydeti susiruoses.... Pries savaite ir zenklo jokio nebuvo, kad jis kazka ruosiasi daryti. Atsalus naktims, parnesiau vazoneli i kambari ir truputi uzmirsau juos blush2.gif O siandien...

user posted image
Atsakyti
Pasirodyk butinai su ziedeliais bigsmile.gif
Atsakyti
kaip smagu, kad musu temele atgijo! Ir ziedeliu bus wub.gif Kaip paskutines siuntos augaliukai auga pas jumi? mano nei vienas tpju tpju tpju nenunyko - grazuoliai storeja smile.gif Tik viena augaliuka uzpuole voratinklines erkutes!!!! gyvates tos... kaip isnaikinti?? uz poros metru stovejo kinroze, ja buvo uzpuole, bet nupurske ir isnese toliau...bet ir mano augaliuka uzpuole... sad.gif
Atsakyti
Sveikos. As neseniai prisijungiau prie litopsiuku auginimo. Uzkretet mane su nuotraukom graziom drinks_cheers.gif Ju auginimo subtilybiu daug cia radau. smile.gif

Bet beda pas mane kita. Gal kas gali papasakoti kaip auginat fritijas? Pas mane jos kazko pilket pradejo sad.gif Kaip daznai reikia laistyti? Ar kai nuzydi ziedukas ji reikia pasalinti? Ar pats iskrenta kaip nors? Gal dar kokiu yra subtilybiu kaip jas auginti? Padekit isgelbeti mano grozi 4u.gif

Is anksto dekavoju 4u.gif

Atsakyti
Labas rytas.Pasirodo ir mano vienas akmenukas zydes clap.gif assa.gif kai prasiskleis- ikelsiu foto
Atsakyti
Sveikos akmenukų augintojos,
Turiu klausimėlį gavau dovanų litopsiukų, jie susodinti į tuos rudus plastamsinius vazoniukus. Noriu persodinti į didelį bendrą vazoną, tik iškilo klausimas kaip sodinti ar palikti tas žemes kur pasodintas dabar, nes ten tos paprastos durpės g.gif .
Atsakyti