Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Panašu, kad aš čia viena besilankau unsure.gif o norėjau pasigirti, kad pas mane jau lenda pirmieji litopu daigeliai po sekmadieninės sėjos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 09 03, 13:02)
Panašu, kad aš čia viena besilankau  unsure.gif  o norėjau pasigirti, kad pas mane jau lenda pirmieji litopu daigeliai po sekmadieninės sėjos  ax.gif

ne viena, ne viena biggrin.gif bet kaip greit sudygo thumbup.gif

perkuosi ir aš jau reikiamas žemes litopsių sėjimui, savaitgalį turėčiau jau pasisėti. Gal gali nupasakot kaip tu sėjai ir ką naudojai? Nes aš pirmą kart sėsiu tai labai aktualu man 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad ne viena bigsmile.gif aš sėjau į kaktusams skirtą žemę, į kurią dar papildomai iš akies pridėjau smulkaus žvyriuko. Tą žvyrą parsinešiau iš sodo ir jį iškaitinau (žinau, kad taip reikia ax.gif ). Pasiėmiau indą, į kurį man tilptų kuo daugiau rūšių, kad neapsistatyt vazonėliais hihihi.gif mat aš turėjau 15 rūšių litopų blush2.gif
Taigi, tą indo dugną užpyliau keramzitu (būna pirkti, jis skirtas drenažui), o ant viršaus pribėriau kaktusų žemės maišytos su žvyru. Kaip ir saulėgrąžos aprašyme ankstesniame puslapyje, užpyliau vandens ant tos žemės (jau ant subertos į vazonėlį), bet aš kažkaip šįkart naudojau distiliuotą vandenį. Nežinau, gal ir nereikėjo tokio, gal būtų tikęs ir paprastas ax.gif tada suskirsčiau indą į skyrelius, kad nesumaišyti rūšių, sudėjau lapelius su numeriukais, pasėjau sėklytes, užbėriau ploną sluoksnį žvyriuko, dar papurškiau vandeniu ir apdengiau su plėvele ax.gif ir va, po poros dienų radau pirmuosius daigelius bigsmile.gif net 6 rūšis jau po kelis daigelius turi ax.gif

Smulkiau, kokios rekomendacijos paskaityk ankstesniame puslapyje, saulėgrąža labai smulkiai ir aiškiai aprašiusi good.gif aš pati naudojausi tuo aprašymu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 09 03, 16:43)
Smulkiau, kokios rekomendacijos paskaityk ankstesniame puslapyje, saulėgrąža labai smulkiai ir aiškiai aprašiusi  good.gif  aš pati naudojausi tuo aprašymu  ax.gif

Aha, skaičiau aš jau ten, bet informacijos niekada nebūna per daug biggrin.gif o gal gali savo augintinių foto parodyt, labai smalsu jau išvyst kaip ten jie atrodo, nors gal dar nuotraukoje nesimatys jų g.gif
Kaži kur man to žvyro rast? Pas mus Kikoje nėra doh.gif
Atsakyti
Na, įkeliu, ką man pavyko nufotografuot biggrin.gif labai jau jie miniatiūriniai, kad išeitų nufotografuot gražiai biggrin.gif čia tie, kur sėti rugpjūčio 30 d. ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, gavau ir aš siuntinuką iš conos. Kai tik turėsiu kokį rezultatą, iš karto kelsiu savo nuotraukas smile.gif
Atsakyti
Na, ir aš raportuoju, kad antradieninio sėjimo rezultatus matau jau lens.gif biggrin.gif Kažkaip buvau susipergyvenus, kai pamačiau, kad netikamą neva tai pagal mėnulio kalendorių laiką sėjai pasirinkau, bet nieko, dygsta ir nelabai palankiu metu pasėti irnesakyk.gif
Čia tas mėnulio kalendorius - jei kam įdomu.
Atsakyti
Aš kažkaip ir pamiršau apie tą sėjos kalendorių hihihi.gif bet kasdien vis daugiau daigelių lenda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 09 03, 19:30)
Na, įkeliu, ką man pavyko nufotografuot  biggrin.gif  labai jau jie miniatiūriniai, kad išeitų nufotografuot gražiai  biggrin.gif  čia tie, kur sėti rugpjūčio 30 d.  ax.gif

oi kokie gražučiai wub.gif

skaičiau kad žvyrą perliejat previkūru, sakykit o kokios koncentracijos tirpalą reikia pasiruošt? ir ar galima naudot iš karto tik perlietą žvyrą previkūru, ar reikia jį išdžiovinti, ir tik tada galima naudoti sėjai? g.gif o kaip su pačiomis žemėmis, jų nereikia perlieti previkūru? g.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Sakykit, kaip jums pavyksta išsaugoti bei išauginti pluoštagėlinius augaliukus? Galbūt labai daug priežiūros jiems teikiate? Man sesė buvo padovanojus pleiospillos nelli, tai augo augo jis man, nudžiovino apatinius lapus ir tada jau visas supuvo. Dabar turiu fenestraria rhopalophylla (taip buvp ant vazonėlio parašyta), bet vėl bijau, kad gali tekti atsisveikinti ir su ja verysad.gif Seku šią temą, pasiskaitau daugiau informacijos kituose puslapiuose, forumuose, bet tik susidariau įspūdį, kad tai labai lepūs augalai. Gal yra kažkokie pagrindiniai principai, kurių reikia laikytis, auginant pluoštagėlinius? Man jie nerealiai gražūs, labai norėčiau kažkaip susikalbėti su jais smile.gif
Atsakyti
Prisikaičiau visokių patarimų čia ir pirmą kartą auginu litopsiuką nuo pavasario blush2.gif
Dabar jis dar ir žydi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betse: 16 rugsėjo 2009 - 18:48
QUOTE(Betse @ 2009 09 16, 19:48)
Prisikaičiau visokių patarimų čia ir pirmą kartą auginu litopsiuką nuo pavasario  blush2.gif
Dabar jis dar ir žydi  thumbup.gif
user posted image

wauw koks fainuolis wub.gif tai kaip prižiūri? blush2.gif
Atsakyti