Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(saridon'e @ 2009 08 16, 13:08)
nu kaip gražu wub.gif
kur Vilniuj galima būtų tokių įdomesnių rasti g.gif Kažkada Europoj buvo gal 4 rušių, nusipirkau 2, galvojau kitą sykį nuvažiuosiu likusių, bet jau nebėra verysad.gif

Šitie tai iš sėklų smile.gif
http://www.conos-paradise.com/ atsisiųsta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misttika: 18 rugpjūčio 2009 - 15:26
Vakar labai įdėmiai apžiūrėjau savo sėjinukus, buvo labai įdomu, kaip jiems sekasi nertis bigsmile.gif Kai kuriuos tai net su padidinamuoju stiklu apžiūrinėjau lotuliukas.gif nes jau tokie miniatiūriniai augaliukai.. dydžio tai, turbūt, kaip dantų krapštuko smaigalys (panašaus skersmens) cool.gif Tai aptikau, kad vienas iš tų miniatiūrinių labai gražiai naujas išlindęs iš senųjų lapų bigsmile.gif

Aišku, namiškiai juokėsi, kad aš vazonėlį studijavau su padidinamuoju stiklu lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet juk kažkaip apžiūrėti tai reikia ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 08 17, 13:07)
O sėklyčių Lietuvoje galima kur nors nusipirkti? Ar tik siųstis reikia? Turbūt bais brangiai gaunasi siuntimas....  g.gif


Tai taip niekas ir neatsakys? verysad.gif
Ar yra pirkti sėklų Lietuvoje ir jei yra, tai kur galima vilniuje įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 08 21, 12:59)
Tai taip niekas ir neatsakys?  verysad.gif
Ar yra pirkti sėklų Lietuvoje ir jei yra, tai kur galima vilniuje įsigyti?


Na, Lietuvoje negirdėjau, kad būtų pirkti sėklų... Kažin... unsure.gif
O mes siunčiamės internetu iš to puslapio, kurį Jums jau parašė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 08 21, 12:18)
Na, Lietuvoje negirdėjau, kad būtų pirkti sėklų... Kažin... unsure.gif
O mes siunčiamės internetu iš to puslapio, kurį Jums jau parašė smile.gif



Ačiū už atsakymą. O gal kada planuojate kas siųstis dar sėklyčių, tai su mielu noru prisijunkčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 08 21, 14:25)
Ačiū už atsakymą. O gal kada planuojate kas siųstis dar sėklyčių, tai su mielu noru prisijunkčiau smile.gif


ir as mielu noru isigyciau tu seklyciu, kiek kainuotu kazin unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 08 21, 13:25)
Ačiū už atsakymą. O gal kada planuojate kas siųstis dar sėklyčių, tai su mielu noru prisijunkčiau smile.gif


Sekit forumą, karts nuo karto čia organizuojami siuntimai, tada ir prisijungsit... Nemanau, kad teks ilgai laukti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(irise @ 2009 08 21, 13:40)
ir as mielu noru isigyciau tu seklyciu, kiek kainuotu kazin unsure.gif  ax.gif


http://www.conos-paradise.com/ šiam puslapy konkrečios kainos surašytos, bet dar siuntinio atkeliavimas į Lietuvą, apmokėjimo mokestis (atrodo, 4 procentai nuo užsakymo) ir jau kelionė pačioje Lietuvoje, jei iš kito miesto.. Aš tiklsliai, nes neorganizavau... Bet pakankamai nebrangiai gaunasi smile.gif
Atsakyti
Vilniuje bus paroda mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Piemene,2009 08 21, 13:18]
Na, Lietuvoje negirdėjau, kad būtų pirkti sėklų... Kažin... unsure.gif
Panevėžyje mačiau sėklyčių pirkti sodininkų parduotuvėje,tik kainos nepamenu
Atsakyti
QUOTE(329 @ 2009 08 21, 17:49)
Panevėžyje mačiau sėklyčių pirkti sodininkų parduotuvėje,tik kainos nepamenu

Jau ne sykį rašiau, bet kažkaip SM matyt vyrauja mada niekada neskaityt prieš tai buvusių temų biggrin.gif Tai darsyk parašysiu - dažniausiai nedaigios absoliučiai tos sėklos. Savu kailiu išbandžiau cool.gif Arba išdygsta velniažin kas. Na, gal ir ne velniažin, vienai mergaitei pridygo faukarijų, esu mačius biggrin.gif Siųskitės iš conos mirksiukas.gif ir nebrangiai visiškai atsieina - paprastai 20 sėklų kainuoja 50 euro centų, tai kur rasit pigiau? Daigumas - super. Daug kartų esu siuntusis, viena tik rūšis neišdygo, pamenu.
Čia prieš dienelę pasiskelbiau kad parduodu retinamus litopsiukus, tai mačiau, kažkas klausė, kaip ištvert iki pavasario - tai atsakymas va koks: užsisakot kokių tik norisi sėklų iš conos, puolat rudenį sėt - pats geriausias laikas mirksiukas.gif ir pavasarį jau jūs pardavinėsit atliekamus. Tai iš ties taip paprasta, kad man buvo labai keista, kaip užpulta per až buvau dėl sėjinukų biggrin.gif
Ai, prisiminiau, rojaus sodų forume kaip tik iki 25 d. užsakymas iš čeko renkamas- irgi litopsų galima sakytis.
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 08 18, 15:17)
Šitie tai iš sėklų smile.gif
http://www.conos-paradise.com/ atsisiųsta  ax.gif



Noriu užsisakyti ir šio puslapio sėklų. O kaip reikia apmokėti? Gal kas gali patarti? ir dar, ar siuntėtės kas ne sėklas, o jau augaliukus, kažin, ar jie gyvi atkeliauja?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 08 24, 09:53)
Noriu užsisakyti ir šio puslapio sėklų. O kaip reikia apmokėti? Gal kas gali patarti? ir dar, ar siuntėtės kas ne sėklas, o jau augaliukus, kažin, ar jie gyvi atkeliauja?

Apmokėjimas tame psl atliekamas po to, kai gaunate siuntinuką. Aš asmeniškai naudojuosi paypal sistema, kurioje reikia užregistruoti savo kreditinę kortelę. (O tame puslapyje nesugalvojot paskaityt "terms and conditions" skyrelio? Nėra ten sąlygų?) Augaliukai atkeliauja gyvi. Tai juk sukulentai, supersukulentai. Atkeliauja labai greit, net keista, kitą kart siuntinuko iš kito Lietuvos miesto laukiu ilgiau.

Turiu šiam skyreliui pasiūlymą - kai kursit naują temą, pirmam puslapyje surašyt esminę info - kaip auginti, kur pirkti, kuo p. nelli skiriasi nuo lithops.. Nes jau taip šita tema išvirto į plepalų ir pavirkavimų ,, kaip noriu litopsų, kur nusipirkti litopsų", o paskui - "ką man dabar su juo daryti.." (nes paieškos sistemų, pvz. google tai neturi žmonės kompiuteriuosie tikriausiai, visko nori ant lėkštutės ir asmeniškai, nes net porą psl atgal būna reikiama info.. doh.gif ) Piktai aš čia, bet turiu tam pagrindą - viskas jau litopsų temose tiek kartų aptarta buvo... cool.gif

Jei reikia, galiu ir aš apsiimti tą esminę info pirmam psl iškept.
Atsakyti