Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

unsure.gif tai kaip tada man daryt su pasėtais balandį unsure.gif matau, kad kai kurie jau lyg ir nertis ruosiasi unsure.gif ot taip ir buna naujokei doh.gif biggrin.gif biggrin.gif tada bandysiu seti neužilgo ir dabar turimas seklytes g.gif
Atsakyti
Ir aš galvojau, kada čia sodinti, nes labai jau daug sėklų užsisakiau iš conos'o... smile.gif
Tai, matyt, ir aš sodinsiu netrukus 4u.gif
Kitąkart kai bus siuntimas augalėlių jau norėčiau g.gif bigsmile.gif
Išvis susirgau augalų manija.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2009 07 29, 17:30)
Merginos gavau dovanų tokį augalėlį (čia ne mano, bet toks pat).
user posted image
Gal galit trumpai paaiškint ką su juo dabar daryt, kaip augint, žemė atrodo visiškai sausa ir jie tokie tabaluojantys, kaip neisitvirtinę atrodo  ax.gif Ar taip ir turi būt, ar dėl to, kad per sausa?  g.gif


Va va, ir mane domina tas pats klausimas. Pirkau vieną pabandymui, bet taip keistai tame vazone tabaluoja. Kaip suprantu, jų laistyti dabar negalima, na bet aš su arbatiniu šaukšteliu kelis lašus aplink paliejau ir apatinis (nežinau kaip pavadinti) lapelis nupuvo. Dabar jau nelaistau. Bet man jie tokie minkštoki. Ar taip irgi turi būti, ar jie turi būti kieti? Labai lauksiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
[quote=agurčikas,2009 08 14, 08:46]
Va va, ir mane domina tas pats klausimas. Pirkau vieną pabandymui, bet taip keistai tame vazone tabaluoja. Kaip suprantu, jų laistyti dabar negalima, na bet aš su arbatiniu šaukšteliu kelis lašus aplink paliejau ir apatinis (nežinau kaip pavadinti) lapelis nupuvo. Dabar jau nelaistau. Bet man jie tokie minkštoki. Ar taip irgi turi būti, ar jie turi būti kieti? Labai lauksiu atsakymo smile.gif

jie turi būti kieti, o daugiau apie juos rasi čia http://www.rojaussod...i...985&start=0
Atsakyti
Šiaip ne taip iškankinau vieną foto doh.gif
Mano mažieji litopai iš sėklyčių: ax.gif
user posted image

Nuotrauka daryta prieš koką savaitę, bet tik dabar pavyko perkelt į pc. Dabar daugelis jų lukštenasi. Tai vat dabar nežinau galima laistyt ar ne, nes ne visi lukstenasi g.gif
Atsakyti
Pas mane tai irgi sėjinukai vieni jau pradėjo nertis kiti dar ne, bet aš jau nebelaistau ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 08 16, 12:26)
Pas mane tai irgi sėjinukai vieni jau pradėjo nertis kiti dar ne, bet aš jau nebelaistau  ax.gif

user posted image


nu kaip gražu wub.gif
kur Vilniuj galima būtų tokių įdomesnių rasti g.gif Kažkada Europoj buvo gal 4 rušių, nusipirkau 2, galvojau kitą sykį nuvažiuosiu likusių, bet jau nebėra verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saridon'e: 16 rugpjūčio 2009 - 12:09
Toje foto atrodo gražiai wub.gif o manieji atrodo kaip padžiūvę, nors matosi, kad lukštenasi unsure.gif nelaistau ir nepuršku jau gal savaitę, tai pažiūrėjus kažkaip neramu, kad nesusžiūtų unsure.gif
Atsakyti
O sėklyčių Lietuvoje galima kur nors nusipirkti? Ar tik siųstis reikia? Turbūt bais brangiai gaunasi siuntimas.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 16, 14:49)
Toje foto atrodo gražiai  wub.gif  o manieji atrodo kaip padžiūvę, nors matosi, kad lukštenasi  unsure.gif  nelaistau ir nepuršku jau gal savaitę, tai pažiūrėjus kažkaip neramu, kad nesusžiūtų  unsure.gif

Nejuokaukit, nesudžius irnesakyk.gif taigi supersukulentai čia. Kai neriasi, laistyti negalima.
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2009 08 17, 14:44)
Nejuokaukit, nesudžius irnesakyk.gif taigi supersukulentai čia. Kai neriasi, laistyti negalima.



Žinau, kad laistyti negalima, kai neriasi... Na, žiūrėsiu kas čia išeis - jei sudžius, tai bus sudžiuvę hihihi.gif ko gero perdaug dėl jų pergyvenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 16, 15:49)
Toje foto atrodo gražiai  wub.gif  o manieji atrodo kaip padžiūvę, nors matosi, kad lukštenasi  unsure.gif  nelaistau ir nepuršku jau gal savaitę, tai pažiūrėjus kažkaip neramu, kad nesusžiūtų  unsure.gif

Jie gali metus nelaistyti išgyventi.
Atsakyti