Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

As savo sejinukus persodinau. O jau ten darbelio buvo doh.gif bet dabar po persodinimo man jie kazkokie keisti pasidare unsure.gif kai kuriuos persodindama ismeciau, nes buvo papuve arba i kose pavirte schmoll.gif persodinau vakar, bet dar kol kas nepalaisciau, kadangi, skaiciau, jog po persodinimo negalima lieti, reikia, kad visos zaizdeles sugytu. Kazi, o jei papurksciau ant ju? unsure.gif jie seti balandi, tai bijau, kad tokie mazuliukai neisdziutu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 07 11, 20:24)
persodinau vakar, bet dar kol kas nepalaisciau, kadangi, skaiciau, jog po persodinimo negalima lieti, reikia, kad visos zaizdeles sugytu. Kazi, o jei papurksciau ant ju?  unsure.gif jie seti balandi, tai bijau, kad tokie mazuliukai neisdziutu  unsure.gif

As sodinau truputi i dregna zeme,bet vistiek kita diena jau apipurskiau.Man jie kaip tik tokie didesni atrodo persodinti,tik va keletas tai sunyko sejinuku,o kiti kuo graziausiai auga rolleyes.gif Maniskiai irgi seti balandi ax.gif
Atsakyti
Papurskiau jau ir ziuresiu kaip bus g.gif
Atsakyti
Labukas, kaip vasaroja jusu "akmenukai"? Elika, Vytiute, kaip jusu maziukai auga? Cia kazkas zadejo foto sukelti, bet nepasirode ax.gif Kadangi tema be paveiksleliu, tai pasirodau savo papildytus vazonelius smile.gif Vakar is Conos siuntinukas atkeliavo....
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Kiek gražuolių wub.gif matau, kad ir titanopsiai gražuoliai atkeliavę wub.gif aš jau nesulaukiu savųjų papildymo blush2.gif

Mano mažyliai po persodinimo lyg ir atsigavo ax.gif nors kai kurie ir neišgyveno schmoll.gif bet kai kasdien aš juos apžiūrinėju, tai kažkokių akivaizdžių paaugimo požymių neaptikau blush2.gif kaip mažiukai - taip mažiukai lotuliukas.gif

o vat, visgi kaip su mano titanopsiu tuo spalvotu buvo tai išsiaiškinau doh.gif mama besigrožėdama pažiūrėjo, kad žemė vazonėly sausa, tai paliejo man dvi dienas iš eilės taip sąžiningai doh.gif po to jis man ir supuvo, nesvarbu kaip aš jį begelbėjau schmoll.gif ta pati situacija buvo ir su kaktusiuku doh.gif pasėjau, augo gražiai vienas daigelis iš 5 pasėtų. Mama pažiūrėjo, kad sausas ir, kad paliejo.. doh.gif po dviejų dienų tik pamačiau, kad puvėsis likęs verysad.gif užtai dabar ji mano akmenukų bijo lotuliukas.gif sako, - laistykis pati, bet jei nudžius, manęs nekaltink lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos gavau dovanų tokį augalėlį (čia ne mano, bet toks pat).
user posted image
Gal galit trumpai paaiškint ką su juo dabar daryt, kaip augint, žemė atrodo visiškai sausa ir jie tokie tabaluojantys, kaip neisitvirtinę atrodo ax.gif Ar taip ir turi būt, ar dėl to, kad per sausa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 07 29, 16:48)
Labukas, kaip vasaroja jusu "akmenukai"? Elika, Vytiute, kaip jusu maziukai auga?

Koks grozis pas tave bigsmile.gif
Sejinukai didesni ir tvirtesni auga puikiai,tik kurie buvo itartini,tai tie ir isnyksta sudziuva. unsure.gif Idomu po kiek laiko tie sejinukai prades nertis g.gif bigsmile.gif Litopsiukai du didesni sunyko,o kiti gyvuoja kol kas puikiai biggrin.gif
Turejau viena dideli pirkta cia LT,tai mano mazgys uzsilipes isrove,persodinau,bet po kiek laiko supuvo verysad.gif
Ikelsiu ir as savo foto pasirodyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 07 09, 15:50)
tik prasyma turiu, jei jungsites ax.gif neimkit tu maziuku pirmameciu blusiuku...nes labai su jais daug vargo, kol visus islukstenu ir isrusiuoju, kas kam doh.gif tie popereliai su kodais buna viduje susukti..

Sveikos 4u.gif Esu irgi organizavusi porą sykių užsakymus iš conos - aš tam vokiečiui surašydavau atskirai kiekvienos mergaitės krepšelio kopiją į wordinį failą, jis atskirai į dėžutes supakuodavo, ir atėjus siuntiniui tik dėžutes tereikėdavo išsidalinti. Draugiškas ir labai šaunus tas conos savininkas thumbup.gif Kitą kartą ir jūs taip darykit mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip jus ,merginos,atsiskaitat uz augaliukus g.gif Turiu MasterCard kortele,ar galiu su ja atsiskaityti,ar reikia papildomai generatoriaus?Ir kiek kainoja?
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2009 08 01, 14:33)
Sveikos  4u.gif Esu irgi organizavusi porą sykių užsakymus iš conos - aš tam vokiečiui surašydavau atskirai kiekvienos mergaitės krepšelio kopiją į wordinį failą, jis atskirai į dėžutes supakuodavo, ir atėjus siuntiniui tik dėžutes tereikėdavo išsidalinti. Draugiškas ir labai šaunus tas conos savininkas  thumbup.gif Kitą kartą ir jūs taip darykit  mirksiukas.gif


nu va, net negalvojau, kad taip padaryti galima doh.gif as el.parduotuvej viska uzsakau...bet reiks pabandyti kita karta, jei bus norinciu...po kokio menesio ax.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(rimusia @ 2009 08 01, 17:16)
O kaip jus ,merginos,atsiskaitat uz augaliukus g.gif Turiu MasterCard kortele,ar galiu su ja atsiskaityti,ar reikia papildomai generatoriaus?Ir kiek kainoja?


svarbu, kad butu kredine kortele. Bet tarptautinis pervedimas kainuoja belenkiek doh.gif as per PayPal sistema atsiskaitau, bet nuskaito 4% mokesti nuo mokamos sumos - cia pigiausias variantas.
Atsakyti
Pagaliau mano naujokai namie vazoneliuose bigsmile.gif tik nuotrauku idet negaliu, nes bateriju pakrovejas streikuoja - neatlieka savo funkcijos doh.gif

Tik dabar noreau pasiteiraut - turiu seklyciu kalna rolleyes.gif tik va, ar verta dabar seti? Nebus augaliukams sunku ziema isgyventi? Man lyg ir noretusi paset, bet mastau, kad ga geriau pavasario palaukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 03, 18:46)
Pagaliau mano naujokai namie vazoneliuose bigsmile.gif tik nuotrauku idet negaliu, nes bateriju pakrovejas streikuoja - neatlieka savo funkcijos  doh.gif

Tik dabar noreau pasiteiraut - turiu seklyciu kalna  rolleyes.gif tik va, ar verta dabar seti? Nebus augaliukams sunku ziema isgyventi? Man lyg ir noretusi paset, bet mastau, kad ga geriau pavasario palaukt  g.gif

Aš visada sėdavau rudeniop. Manding, labai tinkamas laikas - iki peržiem jie su visais dičkiais išsineria sau, ir pavasarį jau laistai kaip tikrus biggrin.gif Va, šį pavasarį sėjau, tai dabar nežinau, kaip čia su tuo laistymo nelaistymo ciklu bus - neriasi jie dabar, o paskui kaip? Nes žiemą nelaistysiu, tai ir vėl nersis jie, matyt g.gif
Atsakyti