Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

na nesu as spece, bet ka galiu pasakyti, maniskiai kai pradejo digti irgi laikiau gal pora savaiciu, bet jeigu tos samanos pradeda augti, netgi jeigu nuimti uzdanga jos visvien augs, nes tokiems mazuliukams pastoviai reikia dregmes, o jos kaip tik ir dauginasi kai dregna, as kai pirma kart persodinejau iskarto sodinau i dregna zeme nes pries tai ja sterilizavau, ir kai isodinau tai dar biski nupurskiau, ir pastoviai palaikiau dregna zeme, as ir dabar kol jie dar nepradejo nertis neduodu zemei perdziuti, o del mazo vazono, tai litopai kol mazi kaip tik kuo mazesnis vazonas tuo jie geriau auga, netgi labai gerai auga kai mazai vietos, maniskiai po pirmo persodinimo po dveju savaiciu jau nebetilpo i vazona, nors pries tai jiems labai gerai buvo vietos
Atsakyti
Vadinasi, jei samanu nera galiu juos drasiai laikyti tam paciam vazone bigsmile.gif tuomet ir neskubesiu su persodinimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 06 25, 07:28)
Vadinasi, jei samanu nera galiu juos drasiai laikyti tam paciam vazone  bigsmile.gif  tuomet ir neskubesiu su persodinimu  ax.gif


taip jeigu nera samanu tai galima juos taip ir auginti, o persodinti po pirmo nerimosi
Atsakyti
Dekui uz pasidalinima patirtim 4u.gif Palaikysiu ir toliau dregme,tik jei vel pradetu lysti ta samana kazin kas geriau:smeliukas ar tas ruzavas tirpalas? g.gif
Atsakyti
Sveikos! kaip reikaliukai su jusu akmenukais?
Maniskiai jau issinere, bet paima koks vienas ir sunyksta.....suminksteja ir kose pasidaro g.gif nors vienam vazone visi susodinti, salygos tos pacios g.gif

jau siek tiek laiko laisvo atrandu, tai dabar darysiu uzsakyma smile.gif pagaliau... ax.gif blush2.gif
Ar vis dar bus norinciu siustis is conos?
Atsakyti
laba.auga ir neriasi,pora(sukulentu) pradeda zydet,ryt ikelsiu foto,jei nepamirsiu nufotkint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 07 07, 20:48)
Sveikos! kaip reikaliukai su jusu akmenukais?
Maniskiai jau issinere, bet paima koks vienas ir sunyksta.....suminksteja ir kose pasidaro g.gif  nors vienam vazone visi susodinti, salygos tos pacios g.gif

jau siek tiek laiko laisvo atrandu, tai dabar darysiu uzsakyma smile.gif pagaliau... ax.gif  blush2.gif
Ar vis dar bus norinciu siustis is conos?


Maniskis vienas kazko vis raukslejasi, o kiti trys kuo graziausiai pupso, tai ir nezinau, ar cia tam vienam gerai, ar negerai kazkas, nes vienam vazone visi keturi tupi unsure.gif
o sejinukai tai net nezinau unsure.gif kai kurie nunyko, kai kurie grazuciai, kai kurie tokie neaiskus.. doh.gif na, bet kai pirma karta sejau tai nereikia noret, kad viskas idealiai pasisektu ax.gif

As noresiu jungtis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 07 07, 20:48)

jau siek tiek laiko laisvo atrandu, tai dabar darysiu uzsakyma smile.gif pagaliau... ax.gif  blush2.gif
Ar vis dar bus norinciu siustis is conos?



Maniškiai litopai, atrodo, gerai laikosi. Kai suminkštėja, aš palaistau, o dabar išvis palikau juos vienus, išvažiavau atostogaut netrumpam laikui, vežtis niekaip neišėjo. Tikiuosi, nieko jiems blogo nenutiks, prieš tai visus gana gausiai palaisčiau... Net baisu... blink.gif

Prie užsakymo jungiuosi ir aš 4u.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos

Sunyko mano vienas didesnis litopsas,graziai sau issinere ir po kiek laiko sudziuvo,nors lieti tai tikrai nebuvau daug liejus verysad.gif O sejinukai auga kuo graziausiai wub.gif
Del uzsakymo,tai si kart praleidziu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 07 07, 20:48)
Ar vis dar bus norinciu siustis is conos?

o ar būtų galimybė man paskui persiųsti siuntinuką į Alytų? blush2.gif Nes norėčiau jungtis prie užsakymo. ir kiek maždaug kainuoja pats parsiuntimas į Lietuvą?
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 07 07, 20:48)
Sveikos! kaip reikaliukai su jusu akmenukais?
Maniskiai jau issinere, bet paima koks vienas ir sunyksta.....suminksteja ir kose pasidaro g.gif  nors vienam vazone visi susodinti, salygos tos pacios g.gif

jau siek tiek laiko laisvo atrandu, tai dabar darysiu uzsakyma smile.gif pagaliau... ax.gif  blush2.gif
Ar vis dar bus norinciu siustis is conos?

sveikutes,paskutiniu metu labai susidomejau siais kaktusiukais,pakerejo jie mane wub.gif jei butu galimybe taip pat labai noreciau prisijungti prie siuntimosi ax.gif
Atsakyti
o gal pas ka nors ziedelius krauna? nepamenu, kokiu laiku jie zydi g.gif pernai vienas zydejo pas mane, tai gal ir siemet palepins savo ziedeliu... smile.gif

del siuntimo: kiek iki siol siunciausi, kainavo 3Eur +4% nuo uzsakymo sumos (paypal apmokejimo sistemos mokestis). Tai tuos 3eur dalinames visos, 4% pacios nuo savo sumos pasiskaiciuosit, matysit, kiek dar dasides, na, ir dar + siuntimo islaidos iki jusu Lietuvoje. As is kauno, tai kaunietes pacios pasiimti galetu...

tik prasyma turiu, jei jungsites ax.gif neimkit tu maziuku pirmameciu blusiuku...nes labai su jais daug vargo, kol visus islukstenu ir isrusiuoju, kas kam doh.gif tie popereliai su kodais buna viduje susukti...

jei jungsites, AZ parasykit, ar kas turit, geriau i e-meila mano krepselio kopija...
Atsakyti