Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(pikkolo @ 2009 06 17, 10:38)
Čia gana aiškiai parašyta kaip juos prižiūrėti. vasarą jie ilsisi.



Aš angliškai nesuprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2009 06 16, 12:14)
aš irgi vakar nusipirkau "akmenuką" wub.gif sakykit mergaitės, kai toks dabar oras lietingas jūs laistot šiuos augaliukus  (ir kaip dažnai) ar tik kasdien nupurškiat rytais? 4u.gif

tai įdėkit čia jo nuotrauką smile.gif
nes man atrodo čia pleiospilos nelli, o ne litopas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 06 17, 11:07)
tai įdėkit čia jo nuotrauką smile.gif
nes  man atrodo čia pleiospilos nelli, o ne litopas smile.gif


mano toks pats (dešinėj pusėj)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2009 06 18, 00:55)
mano toks pats (dešinėj pusėj)

Tai čia pleiospilos nelli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 06 18, 10:11)
Tai čia pleiospilos nelli smile.gif

gaila išmečiau etiketę, man atrodo kad litopsas buvo užrašyta. Bet nesiginčyju, nelabai ką išmanau. Tai čia ne akmenėlis? g.gif ax.gif
Papildyta:
user posted image
va maniškis. Matyt kalkėtu vandeniu laistė, kad toks plėmuotas doh.gif
Atsakyti
Akmenėlis irgi smile.gif tik paprasčiausiai kitoks: smile.gif
Lithops
Pleiospilos nelli
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 06 18, 21:06)
Akmenėlis irgi smile.gif tik paprasčiausiai kitoks: smile.gif
Lithops
Pleiospilos nelli


ačiū už išsamų atsakymą mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės gal turit kokių straipsnių kaip auginti fritia, neli? visą netą iškuičiau ir tik po du sakinius rašo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos

As siandien vis tik persodinau i naujas zemes savo sejinukus,nes nei smeliukas nepadejo issivaduoti is tos zalios samanos unsure.gif .Is 100MIX'O beveik visi ir sudyge daigeliai,o saknytes kokios ju ilgos,tai teko pavargti kelias valandas kol perkrausciau karsta.gif Idomu dabar koki jiems dregnuma laikyti,kad vel neuzpultu ta pati problema ir kiek ju isgyvens po tokios proceduros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 06 24, 16:41)
Sveikos

As siandien vis tik persodinau i naujas zemes savo sejinukus,nes nei smeliukas nepadejo issivaduoti is tos zalios samanos unsure.gif .Is 100MIX'O beveik visi ir sudyge daigeliai,o saknytes kokios ju ilgos,tai teko pavargti kelias valandas kol perkrausciau karsta.gif Idomu dabar koki jiems dregnuma laikyti,kad vel neuzpultu ta pati problema ir kiek ju isgyvens po tokios proceduros g.gif


o kiek laiko sejinukams?
maniskiams jau 2.5 menesio jie jau apie 3 savaites gyvena neuzdengti ir istiklintam balkone (dar per tos orus kai buvo vesu ir nakti budavo balkone apie +13), taip pat buvo persodinti budami pusantro menesio nes uzpuole samanos, ir pries savaite vel buvo persodinti nes jau nebetilpo i sena vazoniuka, ir pastebejau kad balkone pradejo zymiai greiciau augti
Papildyta:
QUOTE(Gretuteka @ 2009 06 20, 09:59)
Mergaitės gal turit kokių straipsnių kaip auginti fritia, neli? visą netą iškuičiau ir tik po du sakinius rašo  verysad.gif


jeigu skaitote rusu kalba tai paieskokite, nes rusu kalba tikrai daug info yra
Atsakyti
unsure.gif paskaičiau ir susimasčiau dabar g.gif gal reikia ir man persodinti tuo sėjinukus unsure.gif maniškiai sėti balandį, samanu jokių neužmačiau (apžiūrinėju juos kasdien ax.gif ), bet taip atrodo, lyg būtų sustoję augti g.gif gal jiems jau reikia gilesnio indo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 24 birželio 2009 - 19:45
QUOTE(Taniushka @ 2009 06 24, 19:17)
o kiek laiko sejinukams?
maniskiams jau 2.5 menesio jie jau apie 3 savaites gyvena neuzdengti ir istiklintam balkone (dar per tos orus kai buv
o vesu ir nakti budavo balkone apie +13), taip pat buvo persodinti budami pusantro menesio nes uzpuole samanos, ir pries savaite vel buvo persodinti nes jau nebetilpo i sena vazoniuka, ir pastebejau kad balkone pradejo zymiai greiciau augti


Seti balandzio 15diena,tai kaip isdyge kazkur apie 2 menesiai. smile.gif
O Jus taip ilgai laikete uzdengtus?As kai tik jie sudygo dar palaikiau uzdengtus pora savaiciukiu ir nudengiau,gal blogai padariau? g.gif Pas mane jie stovi kambari ant pietines palanges,kai kurie nemazi,o kai kurie dar visiskai mazuciai.
O kada juos liejote po pirmo persodinimo?Ir dabar kas kiek laiko laistote? g.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Elika @ 2009 06 24, 19:32)
unsure.gif paskaičiau ir susimasčiau dabar  g.gif gal reikia ir man persodinti tuo sėjinukus  unsure.gif maniškiai sėti balandį, samanu jokių neužmačiau (apžiūrinėju juos kasdien  ax.gif  ), bet taip atrodo, lyg būtų sustoję augti  g.gif  gal jiems jau reikia gilesnio indo  g.gif

Na jeigu jis zemas,tai tikriausiai truksta vietos ju saknims?Tiksiai nezinau,tik taip speju,nes net mazulyciu saknys labai ilgos ,tai isivaizduoju,kad jiems reikia giloko vazono g.gif Patarkit pradedancioms.. 4u.gif
Atsakyti