Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

As toki Vilniuje, Mandarino Rimi maciau smile.gif Ir dar kitokiu idomiu... smile.gif
Atsakyti
sveikos.o mano vienas ziedus krauna, vienas ziedas tuoj zydes wub.gif , kai prazys - imesiu foto
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2008 06 04, 10:30)
sveikos.o mano vienas ziedus krauna, vienas ziedas tuoj zydes  wub.gif , kai prazys - imesiu foto

laukiam, laukiam 4u.gif
Atsakyti
sveikos akmenuku myletojos 4u.gif

prasau imeskit nuorodele kur buvo parasyta kaip auginti tik is seklu isdygusius litopsiukus, kas kiek laistyti ir pan. user posted image

ar tumpai parasykit, labai gaila butu numarinti mazulius unsure.gif
Atsakyti
gaila, kad nieks neatsako, skaitau tris senas temas, dar neradau info verysad.gif

pasisejau stai tokius grazuoliukus wub.gif :

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 04 birželio 2008 - 20:12
QUOTE(Aina @ 2008 06 04, 16:46)
sveikos akmenuku myletojos 4u.gif

prasau imeskit nuorodele kur buvo parasyta kaip auginti tik is seklu isdygusius litopsiukus, kas kiek laistyti ir pan. user posted image

ar tumpai parasykit, labai gaila butu numarinti mazulius unsure.gif

Nuorodos jokios neturiu, bet galiu papasakot, kaip aš auginau blush2.gif Sėjinukai neturi "išdžiūti", netaikiau jokio laistymo ciklo - pradžiūna ir lieju. Minkštu vandeniu. Paskui jau kai išsineria, laistymas pagal ciklą 4u.gif

Labai gražių pasisėjai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2008 06 04, 20:51)
Nuorodos jokios neturiu, bet galiu papasakot, kaip aš auginau  blush2.gif Sėjinukai neturi "išdžiūti", netaikiau jokio laistymo ciklo - pradžiūna ir lieju. Minkštu vandeniu. Paskui jau kai išsineria, laistymas pagal ciklą  4u.gif

Labai gražių pasisėjai  thumbup.gif

kiek laiko nuo sejos pradzios laikyti po plevele, ar daznai vedinti ar nereikia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2008 06 04, 20:56)
kiek laiko nuo sejos pradzios laikyti po plevele, ar daznai vedinti ar nereikia? blush2.gif


sveika, as tai kiekviena diena vedinau bent viena karta po 15 mazdaug minuciu, o dabar kai pradejo nertis tai diena stovi be dangcio po lempa, o nakciai uzdedu dangti kad nesusaltu
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2008 06 04, 21:56)
kiek laiko nuo sejos pradzios laikyti po plevele, ar daznai vedinti ar nereikia? blush2.gif

Aš laikiau su plėvele kol išdygo, vėdindavau kasdien, irgi po maždaug 10-15 min. Išdygus, kiek pamenu, nuėmiau plėvelę mastau.gif
Atsakyti
GAL KURI AUGINAT FRITIJAS, KĄ TIK NUSIPIRKAU - NENORIU NUMARINT, O JAU SU ŽIEDAIS, ĮMESKIT NUORODĄ, JEI TURIT 4u.gif
Atsakyti
ar zinojot, kad akmenukai zydi baltai, geltonai ir zaudonai bigsmile.gif g.gif ? visa laika maniau, kad tik geltoni buna ziedeliai doh.gif
Atsakyti
mano ir raudonai zydes, laukiu nesulaukiu
Atsakyti