Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

[quote=Gretuteka,2009 06 12, 15:21]
Sveikutės 4u.gif kai ką ir man pavyko šiandien Kaune rasti thumbup.gif

Sveikinimai thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Gražu, fritija tokia nemaža thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Piemene,2009 06 12, 15:27]
[quote=Gretuteka,2009 06 12, 15:21]
Sveikutės 4u.gif kai ką ir man pavyko šiandien Kaune rasti thumbup.gif

Sveikinimai thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Gražu, fritija tokia nemaža thumbup.gif
[/quote]

Ačiū blush2.gif kažkaip reiks man tu litopsiukų kur patykot g.gif Važiuosiu į komandiruotę į Vilnių, teks paieškot kur nors ten biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 12 birželio 2009 - 21:51
Aš šeštadienį Šiaulių ermitaže paiešką dariau biggrin.gif radau du, bet jau tokie supuvę doh.gif tai net minties nebuvo pirkti biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi vakar nusipirkau "akmenuką" wub.gif sakykit mergaitės, kai toks dabar oras lietingas jūs laistot šiuos augaliukus (ir kaip dažnai) ar tik kasdien nupurškiat rytais? 4u.gif
Atsakyti
na, aš juos palaistau panašiai i porą savaicčiu kartą ir tai negausiai ax.gif vienas "akmenukas" buvo pradėjęs raukšlėtis, tai aš jį palaisčiau nelaukus, kol praeis tos dos dvi savaitės ir atsigavo bigsmile.gif

aš dar naujokė šių augaliukų auginime, tai nežinau ar teisingai čia darau, bet maniškiai gražiai auga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 06 16, 12:31)
na, aš juos palaistau panašiai i porą savaicčiu kartą ir tai negausiai  ax.gif  vienas "akmenukas" buvo pradėjęs raukšlėtis, tai aš jį palaisčiau nelaukus, kol praeis tos dos dvi savaitės ir atsigavo  bigsmile.gif

aš dar naujokė šių augaliukų auginime, tai nežinau ar teisingai čia darau, bet maniškiai gražiai auga  ax.gif

skaičiau kad liejami ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę, lietingu oru dar rečiau, purškiami dažnai.
Dėkui už atsakymą, kol kas neliesiu, stebėsiu 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis,

help.gif Merginos,ka daryti?Net smeliukas nepadeda isgelbeti mano sejinukus nuo tos "zaliaukes" unsure.gif Dabar teks juos persodinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2009 06 16, 12:14)
aš irgi vakar nusipirkau "akmenuką" wub.gif sakykit mergaitės, kai toks dabar oras lietingas jūs laistot šiuos augaliukus  (ir kaip dažnai) ar tik kasdien nupurškiat rytais? 4u.gif

Pagal visus aprašymus internete tai laistoma yra tik pavasarį ir rudenį. Vasarą visiškai nelaistoma, žiemą griežtai NE. Žiemą jie neriasi, todėl negalima laistyti, net jei susiraukšlėja, nes kitaip jis neišsiners ir supus. Saulė būtina visus metus. Laistoma taip: pavasarį liejama gausiai, bet tarp liejimų tui žemė visiškai išdžiūti, ilgėjant dienom, laistymas mažinamas, palaistoma tiek, kad tik sudrėgtų viršutinis žemės sluoksnis. Rudenį laistoma irgi gausiau (bet tarp liejimų žemė turi visiškai išdžiūti), nes jis turi prisigerti daug vandens, kad galėtų pasirengti nėrimuisi. Taip rašo internetas.
Kaip reik iš tikrųjų nežinau, bet praeitais metais laistydama nors ir retai, bet beveik visus metus aš supūdžiau savo akmenukus. Šiais metais po nėrimosi paliejau kelis kartus gausiai, o dabar visiškai nelieju. Kol kas jiems viskas gerai.
Šiaip jau jie gana ilgai gali išbūti nelieti, nes tada maitinasi iš savo vidaus, tuomet pradeda raukšlėtis. Vasarą jei labai raukšlėjasi, galima šiek tiek palieti, bet žiemą ne. Kažkur nuo spalio vidurio, iki balandžio reiktų visiškai nelieti. Per tą laiką turėtų išsinerti (jie taip auga).
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 06 16, 20:25)
Labas vakarelis,

help.gif Merginos,ka daryti?Net smeliukas nepadeda isgelbeti  mano sejinukus nuo tos "zaliaukes" unsure.gif Dabar teks juos persodinti? g.gif


Tai gal per šlapia žemė, tai galima truputį pradžiovint, jei sėjinukai jau paaugę ir dar smėlio užbert, gal padės mirksiukas.gif
man tai visada smėlis padeda smile.gif
Atsakyti
Kiek naudingos informacijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 06 17, 09:10)
Pagal visus aprašymus internete tai laistoma yra tik pavasarį ir rudenį. Vasarą visiškai nelaistoma, žiemą griežtai NE. Žiemą jie neriasi, todėl negalima laistyti, net jei susiraukšlėja, nes kitaip jis neišsiners ir supus. Saulė būtina visus metus. Laistoma taip: pavasarį liejama gausiai, bet tarp liejimų tui žemė visiškai išdžiūti, ilgėjant dienom, laistymas mažinamas, palaistoma tiek, kad tik sudrėgtų viršutinis žemės sluoksnis. Rudenį laistoma irgi gausiau (bet tarp liejimų žemė turi visiškai išdžiūti), nes jis turi prisigerti daug vandens, kad galėtų pasirengti nėrimuisi. Taip rašo internetas.
Kaip reik iš tikrųjų nežinau, bet praeitais metais laistydama nors ir retai, bet beveik visus metus aš supūdžiau savo akmenukus. Šiais metais po nėrimosi paliejau kelis kartus gausiai, o dabar visiškai nelieju. Kol kas jiems viskas gerai.
Šiaip jau jie gana ilgai gali išbūti nelieti, nes tada maitinasi iš savo vidaus, tuomet pradeda raukšlėtis. Vasarą jei labai raukšlėjasi, galima šiek tiek palieti, bet žiemą ne. Kažkur nuo spalio vidurio, iki balandžio reiktų visiškai nelieti. Per tą laiką turėtų išsinerti (jie taip auga).


Kaip čia įdomiai g.gif nors skaičiau gana daug apie juos, ale čia mane vistiek sudomino g.gif reikes gal nebelaistyt, kol nesirauksles... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 06 17, 10:28)
Kaip čia įdomiai  g.gif  nors skaičiau gana daug apie juos, ale čia mane vistiek sudomino  g.gif  reikes gal nebelaistyt, kol nesirauksles...  g.gif

Čia gana aiškiai parašyta kaip juos prižiūrėti. vasarą jie ilsisi.
Atsakyti