Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Su tuo Ermitazu niekada nenuspesi kas ir kada ten atsiras... Ir kazkaip atrodo, kad gauna labai nedideliais kiekiais, nes vis randu po viena ar kelis augaliukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2009 06 10, 19:28)
Jei kada vel pamatysiu - butinai parasysiu smile.gif



Išpirkai visus gražiausius augalus Vilniuje thumbup.gif aš šiandien važinėjau Kaune visur ieškojau ir nieko, nors verk... tai kaktusų iš pasiutimo Maximoj prisipirkau lotuliukas.gif
Darbe parodžiau kolegei šituos gražumynūs, tai davė užsakymą ir jai pirkti, įsimylėjom juos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 10 birželio 2009 - 19:12
As netycia... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2009 06 10, 20:34)
As netycia...  blush2.gif



Tikiu, kad netyčia 4u.gif o teisybė, kad Litopsus reikia nustoti laistyti nuo birželio? g.gif tiek prisiskaičiau nete ir prisižiūrėjau... ax.gif
Atsakyti
mano vienas litopas labai jau raukslejasi... unsure.gif nors gana neseniai laistytas.. o kiti trys tupi tam paciam vazone ir nieko. unsure.gif paliejau vos vos ji siandien (gal, sakau, mazokai jam vandens buvo) ir ziuresiu, ar pageres ar ne.. unsure.gif truouti sunerimau unsure.gif
Atsakyti
Na, man šiandien labai pasisekė. Nukeliavau į Ermitažą, nors labai tingėjau.. Jau išėjinėjau iš oranžerijos eilinį kartą nusivylusi ir pamačiau naujai atvežtą didžiulę dėžę, kur pamačiau litopus greta kitų augalų. Turėjau dar pusvalandį pavaikščiot, kol sutvarkys ten viską pardavėjos. Tai neprastai apšvarinau litopų asortimentą, nepagailėjau pinigėlių 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Štai mano šiandienos pirkinukas wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 06 11, 19:07)
Na, man šiandien labai pasisekė. Nukeliavau į Ermitažą, nors labai tingėjau.. Jau išėjinėjau iš oranžerijos eilinį kartą nusivylusi ir pamačiau naujai atvežtą didžiulę dėžę, kur pamačiau litopus greta kitų augalų. Turėjau dar pusvalandį pavaikščiot, kol sutvarkys ten viską pardavėjos. Tai neprastai apšvarinau litopų asortimentą, nepagailėjau pinigėlių  4u.gif  wub.gif  thumbup.gif
Štai mano šiandienos pirkinukas  wub.gif

user posted image



Net baltai pavydžiu blush2.gif superinis pirkinukas thumbup.gif sveikinu su tokiu laimikiu drinks_cheers.gif Ryt turiu laisvą dieną ir MB, tai pažadėjo man padėt surast šito gėrio biggrin.gif Beje, kiek vienas toks kainuoja?
Atsakyti
Ogo, kiek grozio wub.gif O kitoms ar palikai litopu? biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi labai apsidžiaugiau aptikusi juos ax.gif
Vienas kainuoja 4,99 lt
Ermitaže dar palikau šio džiaugsmo, ne per daugiausiai, bet yra, jei neišpirko 4u.gif
Papildyta:
Bet tik šį kartą taip nuskilo, nuolat tik veltui į Ermitažą lakstydavau, bet gal Kaune dažniau atveža šio grožio. Sėkmės ieškant drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 06 11, 19:21)
Aš irgi labai apsidžiaugiau aptikusi juos  ax.gif
Vienas kainuoja 4,99 lt
Ermitaže dar palikau šio džiaugsmo, ne per daugiausiai, bet yra, jei neišpirko  4u.gif
Papildyta:
Bet tik šį kartą taip nuskilo, nuolat tik veltui į Ermitažą lakstydavau, bet gal Kaune dažniau atveža šio grožio. Sėkmės ieškant  drinks_cheers.gif



Ačiū drinks_cheers.gif tikrai prireiks smile.gif kolegė paskambino, sako MEGOS senukuose yra, kadangi man iki jos 5 min, kaip šokom į mašiną, o ten ne toks augalėlis kokio reikia.. et, nusivyliau... doh.gif reikia sulaukti rytojaus...
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 06 11, 18:07)
Na, man šiandien labai pasisekė. Štai mano šiandienos pirkinukas  wub.gif


Saunus pirkinukas thumbup.gif

O mano vienas litopsiukas is conos sunyko verysad.gif Nesuprantu,kas jam nepatiko:issinere graziai ir nebuvau liejus nei trupucio,tik kai zeme sukrito trupuciuka daugiau zemiu uzdejau ir smulkiu akmenuku is "Kikos" pirktu skirtu akvariumams,kazin galejo tie akmeneliai netikti g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif kai ką ir man pavyko šiandien Kaune rasti thumbup.gif

user posted image
Atsakyti