Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Mergaitės ir aš šitokių grožių noriu wub.gif Gal kur matėt Kaune kas pirkti tokių gražuolių litopsiukų ir fritinijų? (jei ką blogai parašiau pataisykit, naujokė šioj sferoj) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2009 06 08, 22:38)
Mergaitės ir aš šitokių grožių noriu  wub.gif  Gal kur matėt Kaune kas pirkti tokių gražuolių litopsiukų ir fritinijų? (jei ką blogai parašiau pataisykit, naujokė šioj sferoj)  4u.gif


Pries pora sav. Fritiju maciau Kaune, senukuose (pramones g. berods, nelabai Kauna zinau). Gana dideles buvo smile.gif
Atsakyti
cool.gif praziopsojau ir as cool.gif maniškiai sėjinukai kažkokie keisti pasidarė unsure.gif perlaistyti bijau, isdziovinti taip pat unsure.gif 5 mazutėliai daigeliai sunyko... didesnieji kaip ir auga graziai.. Tai ir nesuprantu, kas galejo negerai buti doh.gif
Atsakyti
O litopų ar fritijų matėte kur nors Vilniuje?
Kiekvieną savaitę vis veltui į Ermitažą varinėju, niekaip neužtinku... g.gif Gal kur kitur yra užvežta... blush2.gif
Atsakyti
Senokai bebuvau temoj, matau daug naujokių ,,užsikrėtusių" biggrin.gif Turiu klausimą, gal kas jau esat atradusios atsakymą, sakau mastau.gif maniškiai tvarkingai peržiem nėrėsi, pavasariop išlindo nauji, augo, didėjo.. Dabar vėl pradėjo nertis blink.gif Ne masiškai, bet nemažai. Kame reikalas? Per mažai laistau gal?
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2009 06 09, 07:41)
Pries pora sav. Fritiju maciau Kaune, senukuose (pramones g. berods, nelabai Kauna zinau). Gana dideles buvo smile.gif



Oi ačiū, reiks man ten nulekti biggrin.gif MEGOS senukuose buvau savaitgalį, bet iš ten tik kaktusiuką parsivežiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 09 birželio 2009 - 19:00
Piemene, as penktadieni fritija Ermitaze pirkau, paskutine paemiau blush2.gif Ryt galesiu fotke ikelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2009 06 09, 21:27)
Piemene, as penktadieni fritija Ermitaze pirkau, paskutine paemiau  blush2.gif  Ryt galesiu fotke ikelti  ax.gif



Na, man kažkaip nesiseka, nors ir kiekvieną savaitę į Ermitažą užsuku, bet vis dienos neįtaikau doh.gif
Lauksim nuotraukos 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cia maniske su jau didesniu pumpuriuku ir naujoji fritija ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2009 06 10, 18:25)
Cia maniske su jau didesniu pumpuriuku ir naujoji fritija  ax.gif

user posted image




Tai čia šitokią fritiją Ermitaže nusipirkai??? doh.gif doh.gif doh.gif
Graži... wub.gif Maniškė, kur kažkada nusipirkau su litopais, daug mažesnė...
Kažkaip nei fritijų, nei litopų Vilniuje neužtinku... g.gif
Atsakyti
Jei kada vel pamatysiu - butinai parasysiu smile.gif
Atsakyti
Lauksiu žinių 4u.gif
Ryt turbūt vėl bandysiu į Ermitažą nulėkt, bet turbūt veltui, bet aš vis tikiuosi.... smile.gif
Atsakyti