Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Tikėkimės, kad nenudžius žiedas ir dar pamatysim išsiskleidusį wub.gif
Mano žiedai irgi labai ilgai ruošiasi žydėti, dabar yra du, jie auga į aukštį, didėja, bet skleistis neskuba, manau, tikiuosi, dar sulauksiu. Nuotraukoje senokai fotografuoti ir vis dar didėja, auga, kažko laukia... smile.gif
Atsakyti
[quote=Piemene,2009 06 04, 10:18]
Tavo, Bjauruska, fritija tokia masyvi thumbup.gif
Maniškė mažutė fritija taip pat žydi wub.gif , tik keista, kad tie žiedai beveik neišsiskleidžia, stovi tokie ryškūs stagariukai. Tik vieną kartą ir buvau pagavus vos išsiskleidusį žiedelį.

saulės trūksta žiedeliams 4u.gif ir bus taip
http://public.fotki....p1010618-3.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 04 birželio 2009 - 10:10
Dėl saulės sutinku, nes rytinė pusė, tai spinduliukai tik iki pietų džiugina.

Tik va dabar pamačiau, jog vienas žiedelis vėl skleidžiasi. O kambary tamsu tamsu, apniukę... biggrin.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Oi, kokie pas jus groziai wub.gif
Atsakyti
Dar iki tokių žiedų kaip Pabirzes toli toli.... Bet vis tiek labai smagu, kai po truputį skleidžiasi... Gal kai oras pasitaisys, saulės vis daugės ir mano žiedai bent kiek supanašės į Pabirzes bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes

Oh kokius grozius auginate wub.gif


Mano litopsu sejinukus uzpuole tokia zalia samana,purskiu su tuo ruzavu skysciu,bet nepadeda unsure.gif Ka dabar daryti,taip ir palikti? g.gif Gaila butu prarasti visus sejinukus,nes dygo tai super gerai wub.gif
Atsakyti
kokių gražių žiedelių čia atsiranda bigsmile.gif
pas mane žiedais net nekvepia biggrin.gif augaliukai tik labai gražiai pragiję ax.gif

O aš norėjau pasiteirauti, kada jau galima laikyt sėjinukus atidarytus visai (na, ne vedinimui, o kai jau dangtelio dengti nebereikia)? Sėjau balandžio 18 d. yra jau tokių visai neblogai paaugusių, o kai kurie visai mažulyčiai. Dar kol kas nedrystu laikyti visai atidarytų dėl tų mažuliukų g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 06 05, 09:06)
Mano litopsu sejinukus uzpuole tokia zalia samana,purskiu su tuo ruzavu skysciu,bet nepadeda unsure.gif Ka dabar daryti,taip ir palikti? g.gif Gaila butu prarasti visus sejinukus,nes dygo tai super gerai wub.gif

dar galima smėliu pabarstyti, gal padės mastau.gif

QUOTE(Elika @ 2009 06 05, 09:27)
O aš norėjau pasiteirauti, kada jau galima laikyt sėjinukus atidarytus visai (na, ne vedinimui, o kai jau dangtelio dengti nebereikia)? Sėjau balandžio 18 d. yra jau tokių visai neblogai paaugusių, o kai kurie visai mažulyčiai. Dar kol kas nedrystu laikyti visai atidarytų  dėl tų mažuliukų  g.gif  unsure.gif

Pas mane sėti gegužės 1 d. ir aš jau seniai nudengus, ir visai gerai auga smile.gif tik nereikia leist išdžiūti smile.gif
Va čia yra neblogas straipsnelis apie litopų sėjimą:
http://www_cactusell...6&article_id=15
Atsakyti
Vadinasi, manieji lepuneliai gaunasi rolleyes.gif lotuliukas.gif as taip jau ir po ouse dienos dienos palaikau juos atidarius, maniau, gal nelabai gerai biggrin.gif kagi, siandien bus atidaryti ir palikti be pastoges biggrin.gif

aciu uz nuorodele 4u.gif
Atsakyti
Turiu nepasėtų litopų sėklų, tai gal kam reikėtų, va tokių rūšių: smile.gif
dorotheae
salicola
aucampiae
Atsakyti
[quote=misttika,2009 06 08, 16:51]
Turiu nepasėtų litopų sėklų, tai gal kam reikėtų, va tokių rūšių: smile.gif
dorotheae
salicola
aucampiae


Aš labai labai noriu 4u.gif thumbup.gif wub.gif jei dar kuri pirmesnė nebuvo...
Parašiau až smile.gif
Atsakyti
Nespejau verysad.gif cray.gif
Atsakyti