Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Aš irgi labai laukiu žinių apie užsakymą smile.gif
Gaila tavo, Elika, augalėlio, jis tikrai beprotiškai gražus wub.gif Gal su kitu bus kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 05 13, 12:35)
Aš irgi labai laukiu žinių apie užsakymą  smile.gif
Gaila tavo, Elika, augalėlio, jis tikrai beprotiškai gražus wub.gif  Gal su kitu bus kitaip smile.gif



buvau per pietus namie user posted image paskutinės šakelės skudurinės ir visai be gyvybės ženklų verysad.gif pačiupinėjau.. išmesti gaila, bet jam jau viskas.. iškeliavo į dausas user posted image
Atsakyti
Vargšas augalėlis verysad.gif Bet per trumpą daug džiaugsmo akims suteikė smile.gif wub.gif
Atsakyti
Tas tiesa... grazus buvo... verysad.gif

o gal kas girdet apie uzsakyma? unsure.gif kazkaip pradedu nerimaut del uzsakytu titanopsiu unsure.gif
Atsakyti
Kaip čia tylu...
Aš dar vis lakstau į Ermitažą, ieškau, gal užvežta litopų, bet niekaip neužtinku, matyt, labai jau retai užsako... g.gif Bet neprarandu vilties 4u.gif
Iš to ilgesio šiandien maximoj vieną nuostabų sukulentą nusipirkau wub.gif
O užsakymas, matyt, nepavyko, jokių žinių, gal neatsakė conos'as verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 05 25, 20:03)
Kaip čia tylu...
Aš dar vis lakstau į Ermitažą, ieškau, gal užvežta litopų, bet niekaip neužtinku, matyt, labai jau retai užsako... g.gif  Bet neprarandu vilties 4u.gif

o kaip laikosi praeito karto pirkinukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 05 26, 16:50)
o kaip laikosi praeito karto pirkinukas?  smile.gif



Šiaip labai gerai laikosi wub.gif , nors litopai nesikeičia.. Tas žaliasis žiedą po truputėlį skleidžia bigsmile.gif O tavo, misttika, jau žydėjo? Nuotraukoje lyg ir mačiau žiedo užuomazgas.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 05 26, 18:11)
Šiaip labai gerai laikosi  wub.gif , nors litopai nesikeičia.. Tas žaliasis žiedą po truputėlį skleidžia  bigsmile.gif  O tavo, misttika, jau žydėjo? Nuotraukoje lyg ir mačiau žiedo užuomazgas.. rolleyes.gif

Tai ten fritija ruošėsi žydėt, bet kažko sudžiuvo tas žiedas verysad.gif nors dabar jau kitą leidžia smile.gif tai gal tas nebenudžius...
o litopai, tai ir pas mane nesikeičia, nes ką tik persodinau prieš tai padalinus pusiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kaip siandien nustebau pamaciusi, kad mano fritija sukrove ziedeli wub.gif Cia ta, is atsiustu is conos smile.gif
Atsakyti
Sveikos,turiu tokį klausimėlį, kas sėjo Lithops mix'ą, tai ten tik litopų sėklos ar gali ir Cheiridopsis ar dar kažkas panašaus sudygt? g.gif
Nes norėčiau atskirai persodint ir dabar galvoju, kurie iš jų ne litopai g.gif

Atsakyti
Tavo, Bjauruska, fritija tokia masyvi thumbup.gif
Maniškė mažutė fritija taip pat žydi wub.gif , tik keista, kad tie žiedai beveik neišsiskleidžia, stovi tokie ryškūs stagariukai. Tik vieną kartą ir buvau pagavus vos išsiskleidusį žiedelį.

user posted image

O kaip tavo, Bjauruska, išsiskleidė žiedas?

Beje, šiandien ant savo fritijos aptikau tokį voratinklinį gumuliuką, su dantų krapštuku pakrapščiau, o ten maži balti vabaliukai. Čia skydamariai?
Iškrapščiau, išvaliau, tikiuosi, neatsiras.. g.gif Vėl visi augalai užsikrės, prieš kelis mėnesius kovot jau teko su tais parazitais.. unsure.gif
Atsakyti
Piemene, taviske grazuole ir graziai zydi smile.gif Maniske niekur neskuba kazkodel... Tik pumpurelis spalva keicia - is pradziu galvojau, kad bus baltas ziedelis, o dabar panasu, kad jau rozinis bus biggrin.gif Reikes vel nufotografuoti biggrin.gif Tik kazko ji pas mane pavytusi, bijau kad nenumirtu verysad.gif
Atsakyti