Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

oi, tada gerai ax.gif net ramiau pasidare ax.gif

as parsisiustus pasodinau i plastikini, ir panasu, kad man jie visi prigijo bigsmile.gif lukstenasi sau graziai ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif kažin kaip ten su užsakymu ax.gif
Atsakyti
Tylu kažko čia labai ax.gif
Atsakyti
Teks pasisemti kantrybes biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos paneles smile.gif jau pries pora savaiciu pasodinau litopiukus savo, viskas ligtais gerai buvo, o dabar ziuriu kiti atrodo kad dziuna, vienas graziai tik issinere.., o kiti tokie vietoj sustoje ir raukslejas... gal kas galetu padet? Imanoma juos dar atgaivinti kazkaip? g.gif tikriausiai kazka ne taip padariau... verysad.gif
Atsakyti
Pas mane graziai issinere 2 is triju besilukstenanciu. (pirkau 4 litopus, vienas jau issilukstenes buvo). O trecias lukstenosi lukstenosi, ale, kazko sustojo unsure.gif tai kantrybe truko ir pabandziau ta jo "luksta" paciupinet blush2.gif nes matesi gal koks trecdalis naujo litopo po tuo lukstu blink.gif kai pirmieji issiluksteno gal per dvi-tris dienas, tai tas kele itarima.. pabandziau su nagu kilsteleti ta luksta ir jis man liko ant pirsto bigsmile.gif visiskai sausas.. iskart ir sutrupejo.. ax.gif tai gavosi, kad padariau siokia tokia operacija lotuliukas.gif blush2.gif

tik dabar man idomu pasiklausti merginu, kurios is seklyciu augina litopus ax.gif sudygo pas mane tu litopu kazkas apie 50 su kazkiek (tiksliai suskaiciuoti niekaip nesigauna doh.gif lotuliukas.gif ), bet visi tokie tysta i virsu.. matosi, kad sakneles lenda i zene, o tas kotukas taip ir stovi virs zemes.. tai atrodo, kaip kokie grybukai ax.gif kai kurie sudyge vienas salia kito, nes niekaip neisejo tu seklyciu suciupinet ir sudeti atokiau viena kitos doh.gif
O klausimas tai domina tas: ar jus taip ir leidziate tiems "grybukams" augti, ar kazkaip juos bandom kazkiek su zeme apkaupti? g.gif bandziau zemes paberti. ale, jie tokie mazuliukai, baisu sulauzyt unsure.gif
Atsakyti
Uzteks paberti smeliu, kad jie taip staciai ir augtu. O veliau, kai jie pirma karta issiners, juos issodinsite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 05 06, 10:56)
Pas mane graziai issinere 2 is triju besilukstenanciu. (pirkau 4 litopus, vienas jau issilukstenes buvo). O trecias lukstenosi lukstenosi, ale, kazko sustojo  unsure.gif  tai kantrybe truko ir pabandziau ta jo "luksta" paciupinet  blush2.gif  nes matesi gal koks trecdalis naujo litopo po tuo lukstu  blink.gif kai pirmieji issiluksteno gal per dvi-tris dienas, tai tas kele itarima.. pabandziau su nagu kilsteleti ta luksta ir jis man liko ant pirsto  bigsmile.gif  visiskai sausas.. iskart ir sutrupejo..  ax.gif  tai gavosi, kad padariau siokia tokia operacija  lotuliukas.gif  blush2.gif

tik dabar man idomu pasiklausti merginu, kurios is seklyciu augina litopus  ax.gif  sudygo pas mane tu litopu kazkas apie 50 su kazkiek (tiksliai suskaiciuoti niekaip nesigauna  doh.gif  lotuliukas.gif ), bet visi tokie tysta i virsu.. matosi, kad sakneles lenda i zene, o tas kotukas taip ir stovi virs zemes.. tai atrodo, kaip kokie grybukai  ax.gif  kai kurie sudyge vienas salia kito, nes niekaip neisejo tu seklyciu suciupinet ir sudeti atokiau viena kitos  doh.gif 
O klausimas tai domina tas: ar jus taip ir leidziate tiems "grybukams" augti, ar kazkaip juos bandom kazkiek su zeme apkaupti?  g.gif  bandziau zemes paberti. ale, jie tokie mazuliukai, baisu sulauzyt  unsure.gif


sveika smile.gif as seklytes savo pasejau kovo men. tai ju ten siaubingai daug isaugo. as kazkaip ir leidaujiems taip augti. grupuotem biggrin.gif nes tikrai neimanoma tu seklyciu sutureti. pries keleta savaiciu su adatele praretinau ax.gif nzn gerai ar blogai, bes tuos istruktus susodinau i kita vazoneli ir kaip grybus. i zeme giliai nekisau. dabar nekantraudama laukiu kada jie man prades nertis g.gif nes dabar kaip grybukai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2009 05 06, 11:10)
Uzteks paberti smeliu, kad jie taip staciai ir augtu. O veliau, kai jie pirma karta issiners, juos issodinsite  smile.gif


g.gif smeliuko dar nezinau ar galiu pili, nes ne visos seklytes sudygusios g.gif aciu, uz patarima, reikes truputi dar palaukti, ir jei kas smeliuko paberti, nes kol kas dar kone kasdien nauju daigeliu atsiranda bigsmile.gif

QUOTE(Iveta05 @ 2009 05 06, 11:18)
sveika  smile.gif  as seklytes savo pasejau kovo men. tai ju ten siaubingai daug isaugo. as kazkaip ir leidaujiems taip augti. grupuotem biggrin.gif nes tikrai neimanoma tu seklyciu sutureti.  pries keleta savaiciu su adatele praretinau  ax.gif  nzn gerai ar blogai, bes tuos istruktus susodinau i kita vazoneli ir kaip grybus. i zeme giliai nekisau. dabar nekantraudama laukiu kada jie man prades nertis  g.gif  nes dabar kaip grybukai atrodo smile.gif


o man vienas augalelis net nuvirto, kai salia isdygo du doh.gif bandziau ji su adatele kilsteleti ir truputi pataisyti (zemem siek tiek paremti), o man op ir nuo sakneliu nutruko verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Parodysiu savo siandienini pirkinuką is ermitazo: smile.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=misttika,2009 05 08, 17:32]
Parodysiu savo siandienini pirkinuką is ermitazo: smile.gif

O aš nusprendžiau į Ermitažą šiandien neiti, nes vis nerandu litopų ir kitų gražesnių sukulentų, tai pagalvojau, kad ir šiandien nebus... blink.gif verysad.gif
Misttika, ar dar ten liko kažko panašaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 05 08, 18:11)
O aš nusprendžiau į Ermitažą šiandien neiti, nes vis nerandu litopų ir kitų gražesnių sukulentų, tai pagalvojau, kad ir šiandien nebus...  blink.gif  verysad.gif
Misttika, ar dar ten liko kažko panašaus? g.gif


dar liko thumbup.gif tik aisku neperdaugiausia smile.gif bet ryt nakti bus nuolaidos 40 proc. tai gali po nakties ir nebelikt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misttika: 08 gegužės 2009 - 17:24