Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Aš būtinai jungiuosi thumbup.gif
Jau beveik ir sąrašėlį esu susidariusi 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad jungsiuosi ir as ax.gif
tik mergaites, radau viena grazuoli nete. Bet Conos'e nerandu arba nemoku rasti schmoll.gif gal kuri pagelbes su paieska? blush2.gif
user posted image
radau, kad jo pavadinimas va toks
Lithops bromfieldii v. insularis C 043
o radau stai cia:
http://www.cactusclu...tmls/galery.htm

noreciau tokio grazuolio, jei jis Conos'e yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 04 24, 13:19)
Manau, kad jungsiuosi ir as  ax.gif
tik mergaites, radau viena grazuoli nete. Bet Conos'e nerandu arba nemoku rasti  schmoll.gif  gal kuri pagelbes su paieska?  blush2.gif
user posted image
radau, kad jo pavadinimas va toks
Lithops bromfieldii v. insularis C 043
o radau stai cia:
http://www.cactusclu...tmls/galery.htm

noreciau tokio grazuolio, jei jis Conos'e yra  wub.gif



rasyk conos ne C043, o C43 smile.gif jau radau ax.gif

NO.: NAME SHOPPING
C43: Lithops bromfieldii v. insularis
15 km E of Keimoes

3Y: 3 years old plant € 1.50 ×
20S: 20 seeds € 0.50 ×


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 24 balandžio 2009 - 13:39
O... labai aciu 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif sita tikrai griebsiu bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2009 03 18, 11:50)
To linele**

Siaip ju yra kiek daugiau  smile.gif Litopu - 41 rusis ir conophytumu - 7. O siaip auginu tik savo malonumui  wub.gif

user posted image


Sveiki,
kadangi užmačiau, kad gana sėkmingai auginate šiuos akmenukus, gal patartumėt, į kokią žemę persodinti jau didokus akmenukus... kaip nusipirkau rudenį, taip nieko ir nedariau, bet dabar labai išstypo... manau, kad reikėtų persodinti ir truputį giliau įkišti... o vat į kokią žemę geriau būtų??? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
O kaip, Elika, tas tavo gražuolis laikosi? Spalvos neblunka?
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 04 24, 15:08)
O kaip, Elika, tas tavo gražuolis laikosi? Spalvos neblunka?


spalvos tikrai neblunka, bet labai bijau, kad jis gali neisgyventi schmoll.gif verysad.gif toks kaip skudurine Onute pasidare.. atrodo lyg ir graziai, nors keliatas jo "lapeliu" visai nudziuve, bet kai apziurineju as ji, tai is pradziu graziau atrode doh.gif

Dabar parsisiusiu dar viena, nors dar bandau visaip issaugoti turima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2009 04 24, 14:57)
Sveiki,
kadangi užmačiau, kad gana sėkmingai auginate šiuos akmenukus, gal patartumėt, į kokią žemę persodinti jau didokus akmenukus... kaip nusipirkau rudenį, taip nieko ir nedariau, bet dabar labai išstypo... manau, kad reikėtų persodinti ir truputį giliau įkišti... o vat į kokią žemę geriau būtų??? 4u.gif  smile.gif


Siaip zemes recepta naudoju toki: 1 dalis pirktines zemes (neturetu buti labai rugsti) + 2 dalys smelio (jo frakcija neturi buti smulki, tiks apie 3-4 mm) smile.gif
Atsakyti
Sveikutes!

Rasau, kieno tikrai turiu norus:

1) Elika
2) Vytiute
3) Piemene
4) Gaivuma - jei gerai supratau, 1vnt L Mix 100, taip?

Siandien vakare darysiu uzsakyma, tai jei dar kas norit - rasykit AZ ax.gif


Atsakyti
Teisingai,mano tik seklytės 4u.gif
Atsakyti
Merginos turiu klausimuka... o kai sudygsta is to mikso kazkokia dalis, tai galima jau vedinti ar nea? g.gif pas mane kone kasdien vis paauga tie augaleliai sudyge (ju gal koks 10-15), o kitos seklytes kol kas nesudygo. As tuos augalelius pavedinu truputuka, bet ar nepakeks tas vedinimas nesudygusioms seklytems? unsure.gif

Kad nebuciau prisidirbus doh.gif
Atsakyti
Laba vakarėlį

O aš turiu kitą klausimėlį blush2.gif Kažin ar gerai litopus sodinti į plastikinį vazonėlį? g.gif Kiek teko skaityti,tai rašo,kad reikia i molinius ar tas tiesa? mastau.gif


QUOTE(linele** @ 2009 04 27, 10:35)
Sveikutes!

Rasau, kieno tikrai turiu norus:

1) Elika
2) Vytiute
3) Piemene
4) Gaivuma - jei gerai supratau, 1vnt L Mix 100, taip?

Siandien vakare darysiu uzsakyma, tai jei dar kas norit - rasykit AZ ax.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif

QUOTE(Elika @ 2009 04 27, 13:08)
Merginos turiu klausimuka... o kai sudygsta is to mikso kazkokia dalis, tai galima jau vedinti ar nea?  g.gif  pas mane kone kasdien vis paauga tie augaleliai sudyge (ju gal koks 10-15), o kitos seklytes kol kas nesudygo. As tuos augalelius pavedinu truputuka, bet ar nepakeks tas vedinimas nesudygusioms seklytems?  unsure.gif 

Kad nebuciau prisidirbus  doh.gif

Na aš taip ir darau,ir tu augalėlių su lig kiekviena diena daugėja. rolleyes.gif
Atsakyti