Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(Elika @ 2009 04 16, 18:51)
Agam, is Cono's  4u.gif  pavadinimas ir kodukas jo MP949-7:  Titanopsis hugo-schlechteri  ax.gif  tik ten nuotraukele netokia, kaip mano augaliukas, tiksliau, splvos ne visai ne tokios  bigsmile.gif


Ačiū smile.gif Man cono's puslapyje išvis jo nuotraukos nerodo, bet paieškojus vaizdų per google pagal pavadinimą, išmeta daug foto, bet taviškis žymiai už juos gražesnis wub.gif
Atsakyti
bet tikrai ne tokios grazios spalvos, kaip sito wub.gif kada naujas uzsakymas? sunglasses2.gif
Atsakyti
Del spavos - neapsigaukit... Juk cia gali buti tik laikinai tokios spalvos, kos jaunas augaliukas... O del uzsakymo, as jau ir vel noriu biggrin.gif
Atsakyti
Aš net kelis kartus per dieną tikrinu, ar kas neorganizuoja užsakymo biggrin.gif Pati žalia, tai nesugebėčiau blush2.gif
Gal atsiras iniciatorių?... 4u.gif
Atsakyti
vos spejom viena uzsakyma gauti biggrin.gif ot besotes esam doh.gif lotuliukas.gif ir as rasciau ka uzsisakyti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Apititas auga bevalgant biggrin.gif Pati uzsisakyiau, bet neturiu kaip...
Atsakyti
tai renkam nauja ax.gif bigsmile.gif gal kuri kita apsiimtumet? o su apmokejimu padeciau.... ax.gif tik jei greitu laiku, nes mano nestuke.gif i pabaiga, tai paskui jau "be rysio" busiu..... rolleyes.gif
Atsakyti
visgi man netektu sikart prisijungti prie uzsakymo schmoll.gif nenumatytu islaidu atsirado schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
kazko tai cia tylu unsure.gif
o as pasigirti atejau bigsmile.gif siandien pamaciau, kad 18 diena paseti mano litopai isdygo bigsmile.gif tiesa, tikrai ne 100, bet 10 mazuliuku daigeliu jau suskaiciavau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 04 23, 18:33)
o as pasigirti atejau  bigsmile.gif  siandien pamaciau, kad 18 diena paseti mano litopai isdygo  bigsmile.gif tiesa, tikrai ne 100, bet 10 mazuliuku daigeliu jau suskaiciavau  bigsmile.gif

Maniskiai seti 15diena ir jau daugiau nei 10 daigeliu isdyge wub.gif O ir kiti litopsiukai kol kas puikiai prigije wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
smagu, kad auga smile.gif As tai saviskiu seklyciu dar nepasejau ax.gif bet pasodinti - visi kuo puikiausiai auga, skyla. vienam uzmaciau, kad is vieno du neresia smile.gif dar paaugs, reiks foto ikelti smile.gif Man truksta dvieju augaliuku doh.gif ....jei kas nors iki ryt vakaro parasytumet savo norus, uzsakyciau blush2.gif Jei kam reikia, rasykit AZ, atsiusiu savo e-meila.

Del issidaliniko: jei kaune bunat - uzsuktumet pas mane, o kitoms per autobusu siuntu skyriu arba reg pastu siusciau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 04 24, 11:41)
Del issidaliniko: jei kaune bunat - uzsuktumet pas mane, o kitoms per autobusu siuntu skyriu arba reg pastu siusciau.  ax.gif

Aš tai dar nelabai išmanau apie jų auginimą blush2.gif Vieną kartą jau supūdžiau, dabar lyg ir gyvi. Tik vat vienas jau beveik išsinėrė, o antras dar ne. Jie du viename vazonėlyje. Tai jei šitie išgyvens iki kitos žiemos, gal ir aš ką nors užsisakysiu.
Aš galiu iš Kauno į Vilnių atvešti. Kasdien važinėju iš Kauno į Vilnių, tik Vilniuje reikės iš manęs pasiimti pačiom.
Atsakyti