Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

kaip baltuoja tai nzn ka daryti...gal tai reiskia, kad vanduo kietas ax.gif as laistau raudonu vandeniu ( su tais raudonais grudeliais). tai man nebaltuoja. ir daigeliai nepavirsta zele makle tongue.gif
o foto veliau idesiu
blush2.gif
Atsakyti
cia ideta seklytes su dezute.
http://www.part.lt/p...0441cd03204.JPG
cia tos dezutes sejinukai
http://www.part.lt/p...d4088d14179.JPG
o cia pirktu seklyciu sejinukai
http://www.part.lt/p...a57ef54e506.JPG
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 04 04, 20:11)
kaip baltuoja tai nzn ka daryti...gal tai reiskia, kad vanduo kietas ax.gif  as  laistau raudonu vandeniu ( su tais raudonais grudeliais). tai man nebaltuoja. ir daigeliai nepavirsta zele makle tongue.gif
o foto veliau idesiu
blush2.gif



cia turite galvoje kalio permarganato grudelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 04 04, 21:26)
cia turite galvoje kalio permarganato grudelius?  g.gif


tikrai taip blush2.gif as i purkstuva puse arbatinio saukstelio ipilu ax.gif
Atsakyti
g.gif reikes pabandyti... nes man atrodo, kad ten man pelesiukas isiveise doh.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
Na, ir gražuolius auginate thumbup.gif Susižavėjau ir aš dabar tais litopais. Visą temą gal perskaičiau, pasigrožėjau... wub.gif Tik pražiopsojau tą užsakymą, susinervinau truputėlį... doh.gif Na, tikiuosi dar pasitaikys proga smile.gif
Sėkmės toliau prižiūrint šiuos stebuklus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piemene @ 2009 04 05, 22:59)
Na, ir gražuolius auginate thumbup.gif  Susižavėjau ir aš dabar  tais litopais. Visą temą gal perskaičiau, pasigrožėjau...  wub.gif  Tik pražiopsojau tą užsakymą, susinervinau truputėlį... doh.gif  Na, tikiuosi dar pasitaikys proga  smile.gif
Sėkmės toliau prižiūrint šiuos stebuklus 4u.gif


ir as tokiu pat budu uzsikabliavau lotuliukas.gif o dabar is sekyciu armija isaugint bandau doh.gif
Atsakyti
siandien netycia radau sita temute ir jau puse dienos neatsitraukiu besiskaitinedama... rytoj jau leksiu ieskot... biggrin.gif ax.gif gaila kad pavelavau ant uzsakymo.., noreciau is seklyciu kazka pabandyt isaugint.. smile.gif gal bus kas greitai zada uzsakyma daryti? blush2.gif prisijungciau rolleyes.gif
Atsakyti
snd retinau savo sejinukus doh.gif tiek ju daug ir visi susigrude ir mazuciai doh.gif nzn ar gerai cia bus biggrin.gif bet turejau pora turiningu valandu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 04 08, 17:56)
snd retinau savo sejinukus  doh.gif  tiek ju daug ir visi susigrude ir mazuciai  doh.gif  nzn ar gerai cia bus biggrin.gif bet turejau pora turiningu valandu  lotuliukas.gif



Aš irgi labai norėčiau tokio džiaugsmo wub.gif Baltai pavydžiu... rolleyes.gif tikėkimės, kad jie ir toliau gražiai augs ir pamatysim jų nuotraukyčių thumbup.gif
Atsakyti
Valio valio valio!!! Gavau savo brangenybes biggrin.gif Aciu Linelei smile.gif Jau ir pasodinti spejau smile.gif Ziuresim, kad is ju bus...

user posted image
Atsakyti
kaip pergyvenau, kad kas nenutiktu jiems...bet vis guodziausi, kad i visas pasaulio salis taip pat transportuojami, tai neturetu sudziuti ax.gif grazumelis bigsmile.gif o mano pacios is ankstesnio uzsakymo, tai keli mazuciukai, turbut, apsale buvo - tai iki siol pats kunas auga, o virsus toks susiraukslejes ir tamsus...bet isgyveno smile.gif
Atsakyti