Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Ir man ten i seklu dezute panasu, bet manau kad jos jau isbyreje, nes atsivere skylutes yra...
O siaip tai bijau, kad nupus ir maniskis, nes ten senukuose labai jau nepagailedami laiste, kai vazoniuka pakeliau tai net varvejo is jo.
Atsakyti
Treciadieni darysiu uzsakyma, tad jei yra norinciu, prasom man AZ ax.gif
Atsakyti
Uzsakymas padarytas thumbup.gif dabar belieka sulaukti patvirtinimo, o tada - siuntinuko smile.gif Nemazai gavosi, tai, greiciausiai, siuntimas viso bus 6Eur ax.gif

Kai atkeliaus - visoms surasysiu tikslius skaiciukus mirksiukas.gif
Atsakyti
O per kiek laiko atsiuncia? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauruska: 01 balandžio 2009 - 06:40
Oi, laaaaukiam laaaaaukiam, siuntinuko laaaaukiam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2009 04 01, 07:31)
O per kiek laiko atsiuncia?  ax.gif


man minejo, kad gal kitos savaites gale ir gausim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 01 balandžio 2009 - 09:56
praeita karta po uzsakymo patvirtinimo - per tris dienas i LT atkeliavo smile.gif Tai, tikiuosi, kad patvirtins iki savaitgalio, ir kitos savaites viduryje bus LT mastau.gif
Atsakyti
Mano nusibaige augaleliai, matyt busiu pamylejus ir perlaiscius g.gif verysad.gif
Atsakyti
o as tai pasidziaugsiu. mano sejinukui puikiausiai auga. wub.gif turiu pastebeti , kad seklos is dezutes auga geriau nei pirktines g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 04 03, 14:38)
o as tai pasidziaugsiu. mano sejinukui puikiausiai auga.  wub.gif  turiu pastebeti , kad seklos is dezutes auga geriau nei pirktines g.gif



o foto kur??? bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pauksciukas @ 2009 04 03, 15:31)
Mano nusibaige augaleliai, matyt busiu pamylejus ir perlaiscius  g.gif  verysad.gif



o mano vis dar stovi mirksiukas.gif tik neznau kada juos persodinti reikia ir is vis kaip su jais elgtis blink.gif
Atsakyti
dabar jau pradejau pati ant saves pykti doh.gif skaiciau kazkur sioje temoje patarimuka, kap elgtis, kai pabaltuoja zeme daiginant kaktusiukus arba litopus, bet neberandu, kai reikia doh.gif gal galetumet patarti? blush2.gif
Atsakyti