Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

o as jau pasidziaugsiu drinks_cheers.gif mano seklytes jau sudygo! labai mane nustebino ir nudziugino. nereikojo ne menesio laukti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 03 17, 10:58)
sveikos
1.Ar tikrai jau tokiu metu galima juos deti pries saulyte?Kazkur skaiciau,kad tik nuo balandzio menesio pavasaris prasideda,ar tai tiesa?Maniskiai dabar stovi ant vakarines palanges ir as juos noreciau pernesti ant pietines palanges g.gif
mirksiukas.gif  4u.gif


Ant saules litopus reikia pernesti labai atsargiai (ypac ant pietines palanges). Po ilgos ziemos jie daznai gauna nudegima - praranda savo spalva, susirauksleja, o kartais mirsta. Juos reikia kuo nors pridengti nuo tiesiogines saules, as naudojau maliarine juosta, kuria klijavau ant lango - sviesos pakanka. Po kurio laiko jie pripras ir galima ja nuimti. Bet patarciau vasara, kai labai karsta, irgi juos pridengti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2009 03 17, 13:13)
Ant saules litopus reikia pernesti labai atsargiai (ypac ant pietines palanges). Po ilgos ziemos jie daznai gauna nudegima - praranda savo spalva, susirauksleja, o kartais mirsta. Juos reikia kuo nors pridengti nuo tiesiogines saules, as naudojau maliarine juosta, kuria klijavau ant lango - sviesos pakanka. Po kurio laiko jie pripras ir galima ja nuimti. Bet patarciau vasara, kai labai karsta, irgi juos pridengti  smile.gif

Dabar aisku 4u.gif O kas ten per juosta ir kur jos galima nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 03 17, 14:14)
Dabar aisku  4u.gif O kas ten per juosta ir kur jos galima nusipirkti blush2.gif


nebutinai su juosta, galima ir paprasta balta kopijavimo lapa uzdeti. arba uzuolaidine medziaga
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 03 17, 09:58)
sveikos
1.Ar tikrai jau tokiu metu galima juos deti pries saulyte?Kazkur skaiciau,kad tik nuo balandzio menesio pavasaris prasideda,ar tai tiesa?Maniskiai dabar stovi ant vakarines palanges ir as juos noreciau pernesti ant pietines palanges g.gif
2.mielu noru prisijungciau prie uzsakymo mirksiukas.gif  4u.gif


Maniskiai ant pietvakarines palanges, negauna daug saulytes, tai juos ten ir laikau..be to, dabar labai aktyviai visi auga g.gif tai bandau susieti su atsiradusia saulyte...kuri labai trumpai leido pasidziaugti doh.gif

QUOTE(misttika @ 2009 03 17, 10:15)
na šį kartą gal ir aš spėsiu prisijungti smile.gif
tai vėliau parašysiu ko norėčiau  ax.gif


prasom prisijungti mirksiukas.gif parasysiu cia, kada jau planuoju uzsakyti, bet jei kas norit, jau galit i AZ atsiusti sarasiukus.

QUOTE(Taniushka @ 2009 03 17, 10:26)
o kaip jus atsiskaitinejat uz uzsakyma?


Per paypal sistema, tik dar reikia dadeti mokesti 4% nuo visos sumos. Bet kuriuo atveju - cia pogiausias budas bigsmile.gif

QUOTE(Iveta05 @ 2009 03 17, 11:02)
o as jau pasidziaugsiu drinks_cheers.gif  mano seklytes jau sudygo! labai mane nustebino ir nudziugino. nereikojo ne menesio laukti.  wub.gif


???? a jau??? cia tos, kur dabar siuntem?

QUOTE(panfulia @ 2009 03 17, 13:13)
Ant saules litopus reikia pernesti labai atsargiai (ypac ant pietines palanges). Po ilgos ziemos jie daznai gauna nudegima - praranda savo spalva, susirauksleja, o kartais mirsta. Juos reikia kuo nors pridengti nuo tiesiogines saules, as naudojau maliarine juosta, kuria klijavau ant lango - sviesos pakanka. Po kurio laiko jie pripras ir galima ja nuimti. Bet patarciau vasara, kai labai karsta, irgi juos pridengti  smile.gif


o kiek laiko juos taip pratinti prie saulytes? ax.gif g.gif
Atsakyti
[quote=linele**,2009 03 17, 18:05]
???? a jau??? cia tos, kur dabar siuntem?

thumbup.gif butent sitie biggrin.gif kai tik grizau juos pasejau. o dabar tiek daug sudygusiu seklyciu... net pasigailejau, kad i viena vazoneli suberiau... doh.gif
bet as gudravau truputeli. i vazonelio dugna siltu akmenu pridejau ir purskiau truputi siltesniiu vandeniu nei kambario temperaturos. manau del to taip greit sudygo g.gif
dabar, kad tik nenumarint ju mano perdetu demesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 03 17, 18:05)
o kiek laiko juos taip pratinti prie saulytes? ax.gif  g.gif


Ziurint kaip reguliariai ta saule pavasari buna: jei kiekviena diena - tai menesio uzteks, o jai retai - tai geriau palaikyti ilgiau.
Atsakyti
Galiu parodyti litopu vystimasi is seklu, jei kas dar nemate: sejimo data - 20 03

Nuotrauka padaryta 01 04
user posted image

15 04
user posted image

11 08
user posted image

Siaip ju daigumas ir augimo tempas priklauso nuo rusies: visur sejau vienodu metu, daug maz po tiek pat seklu, bet va kaip viskas atrode po kokiu 5 men:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 17 kovo 2009 - 18:37
oho, panfulia, kokia jusu kolekcija bigsmile.gif bigsmile.gif paziurejau, tai net silpna pasidare ax.gif o cia savo malonumui, ar parduodate? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
To linele**

Siaip ju yra kiek daugiau smile.gif Litopu - 41 rusis ir conophytumu - 7. O siaip auginu tik savo malonumui wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2009 03 17, 19:35)
Galiu parodyti litopu vystimasi is seklu, jei kas dar nemate: sejimo data - 20 03


4u.gif cia tai kazkas nerealaus wub.gif kad tik mano taip isaugtu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2009 03 18, 11:50)
To linele**

Siaip ju yra kiek daugiau  smile.gif Litopu - 41 rusis ir conophytumu - 7. O siaip auginu tik savo malonumui  wub.gif



maciau, kad daugiau, apziurejau jusu kolekcija paraso nuorodoje ax.gif blush2.gif

Labai grazu..ir visus is seklyciu uzsiauginot?
Atsakyti