Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

jei nori įkelti savo, turi pirmiausiai jas patalpinti internete. Pvz. aš turiu susikūrus savo folderiuką ČIA Susikurk savo, patalpink į jį nuotraukas. Tada užeini ant nuotraukos, spaudi dešinį klavišą ir pasirenki "Copy image URL" arba "Copy image" (pas mane nuo naršyklės priklauso). Tada ateini čia, atsidarai naują žinutę (spaudi "Atsakyti"), antroje juostoje nuo viršaus yra "IMG". Užeini ir įkeli tą nukopintą nuorodą. Viskas mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 02 24, 20:22)
jei nori įkelti savo, turi pirmiausiai jas patalpinti internete. Pvz. aš turiu susikūrus savo folderiuką ČIA Susikurk savo, patalpink į jį nuotraukas. Tada užeini ant nuotraukos, spaudi dešinį klavišą ir pasirenki "Copy image URL" arba "Copy image" (pas mane nuo naršyklės priklauso). Tada ateini čia, atsidarai naują žinutę (spaudi "Atsakyti"), antroje juostoje nuo viršaus yra "IMG". Užeini ir įkeli tą nukopintą nuorodą. Viskas  mirksiukas.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(donata60 @ 2009 02 24, 18:27)


yra dar vienas budas, jeigu nenori daryti albumo, cia www.radikal.ru per browse ikeli nuotrauka (ji automatiskai susimazina iki reikiamo dydzio) ir tada ten nukopijuoji trecia nuoroda) ir cia paste
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 02 24, 13:56)

Beje, o dabar tuos, mažuliukus lithopsiukus, palieti galima šiek tiek? g.gif

Skaiciau ,kad tik ka pasodintu negalima lieti dvi savaites ax.gif

user posted image
O ka daryti man su situo?Kazin ar jis issiners? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 02 25, 12:09)
Skaiciau ,kad tik ka pasodintu negalima lieti dvi savaites  ax.gif
]
O ka daryti man su situo?Kazin ar jis issiners? g.gif  unsure.gif



Oj, tada dėkuj už informaciją, gerai, kad vakar nepaskubėjau su liejimu...šiandien apžiūrėjau, tai vienas tas naujas mažuliukas skilti pradėjo...gal čia teigiamai sureagavo smile.gif ...tikiuosi... blush2.gif

manau, kad neskubėkit raut - dar kokia savaitė ir bus aišku, kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 25 vasario 2009 - 14:57
sveikos

Is to mano sudziuvusio litopsiuko nieko gero,is vis sudziuvo,kad nieko nebeliko verysad.gif Kas jam galejo netikti neisivaizduoju g.gif

QUOTE(linele** @ 2009 02 25, 14:57)
tai vienas tas naujas mažuliukas skilti pradėjo...gal čia teigiamai sureagavo smile.gif ...tikiuosi... blush2.gif

manau, kad neskubėkit raut - dar kokia savaitė ir bus aišku, kas ir kaip smile.gif

Kaip Jusu mazuliukai auga? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 03 04, 13:58)
sveikos

Is to mano sudziuvusio litopsiuko nieko gero,is vis sudziuvo,kad nieko nebeliko verysad.gif Kas jam galejo netikti neisivaizduoju g.gif
Kaip Jusu mazuliukai auga? mirksiukas.gif


Mano irgi taip sudziuvo...

o mano maziukai auga thumbup.gif tfiu tfiu tfiu.....galvojau, kad vienas tikrai neisgyveno, nes toks sudziuves, maziukas buvo....bet va apziurejau, kad viduj jau kitas...is 16 skirtingu 8 nerimosi procese smile.gif ir labai idomiai, nes skirtingai neriasi.. dar kokia savaiele kita ir ikelsiu foto...zinoma, jei tik viskas gerai baigsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 03 04, 14:11)
o mano maziukai auga  thumbup.gif  tfiu tfiu tfiu.....galvojau, kad vienas tikrai neisgyveno, nes toks sudziuves, maziukas buvo....bet va apziurejau, kad viduj jau kitas...is 16 skirtingu 8 nerimosi procese smile.gif ir labai idomiai, nes skirtingai neriasi.. dar kokia savaiele kita ir ikelsiu foto...zinoma, jei tik viskas gerai baigsis smile.gif

smagu,kad visi prigijo ir puikiai auga ax.gif Lauksim nuotaukyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar buvau Vilniaus Ermitaže, pardavinėja litopsius, kaina 2,99Lt.Tiesa jie tokie nedidukai, 1vnt. vazonėlyje, bet dar dabar nuolaida 30%, tai gavosi visai pigiai.
Atsakyti
reiks i Vilniu varyt... ax.gif
Atsakyti
Man jie taip dažnai žūsta, kad nebežinau ar benorėsiu pirkt jei paskutiniai išnyks. Pernai kamavausi su kažkokiomis kirmėlaitėmis įsikūrusiomis augaliuko viduje. Dabar irgi va taip išdžiūsta, arba ištįsta. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 04 kovo 2009 - 18:36
sejau gruodzio 12 d kaktusu ir sukulentu seklas, tarp ju buvo ir Conophytum subfenestratum, tai va is 20 seklu (nors manau ten buvo daugiau) isdygo tik 6, vienas buvo visai be saknu - potencialus lavonas, dar vienas kazkaip itartinai pasidare sviesiai zalias- as ji isroviau nes pabijojau kad serga ir kitu neuzkrestu, ir paskui tik suzinojau kad jie taip neriasi doh.gif tai va liko tik keturi, vienas jau beveik issinere.
sakykite, ar ju tokia pat kaip ir litopsu prieziura ar yra kokiu skirtumu?
Papildyta:
dar turiu metinius litopsus is seklu tai va vienas litopsiukas buvo zalias (po pirmo nerimosi) o dabar issinere rudas, ar tai normalu? biggrin.gif
Atsakyti