Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

parašė vokietis, kad šiandien išsiuntė siuntinuką, tai dabar jau nekantrauju, ką ten gausiu....*****, ir dar tokius šalčius praneša doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 20 vasario 2009 - 22:35
o aš taip laukiu kada mano litopsiukai sėklas subrandins. bigsmile.gif peržydėjo jau seniai, bet vis dar nesubrendo g.gif kolkas atrodo taip:
http://public.fotki....i/p1080021.html
kadangi pirmą kartą brandina sėklas tai labai idomu ax.gif
Atsakyti
[attachmentid=170767]

sveikos

Jau antras mano litopsiukas sunyksta,neliejus nuo ziemos pradzios.Viena isroviau-jo viduje buvo "leliukas",kito nesirystu ismesti unsure.gif Kas jiems galetu buti? 4u.gif
Papildyta:
Atsiprasau uz tokia maza nuotraukyte,kitaip nemoku ikelti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2009 02 21, 11:40)
[attachmentid=170767]

sveikos

Jau antras mano litopsiukas sunyksta,neliejus nuo ziemos pradzios.Viena isroviau-jo viduje buvo "leliukas",kito nesirystu ismesti unsure.gif Kas jiems galetu buti? 4u.gif
Papildyta:
Atsiprasau uz tokia maza nuotraukyte,kitaip nemoku ikelti blush2.gif



neraukit....jie kartais atrodo taip, lyg numirę, o iš tikro - viduje mažiuką augina ax.gif juk geriau palaukti, nei išrovus gailėtis unsure.gif Maniškiai irgi taip atrodo, čia jau rašiau, tai vienos rūšies iš kokių 5 sunyko 2, o kitų viduje jau mažučiukus užmačiau ax.gif Dar gali nevienodai nertis, nes pagal porūšius kitokie "įpročiai". Vieni sudžiūna, kiti iš mėsingų lapų neriasi....tai nedarykit skubotų išvadų.

O nuotrauka tikrai labai mažytė, nieko nesimato ax.gif
Papildyta:
QUOTE(migmig @ 2009 02 20, 23:53)
o aš taip laukiu kada mano litopsiukai sėklas subrandins.  bigsmile.gif peržydėjo jau seniai, bet vis dar nesubrendo  g.gif kolkas atrodo taip:
http://public.fotki....i/p1080021.html
kadangi pirmą kartą brandina sėklas tai labai idomu ax.gif



thumbup.gif aš dar realybėj nemačiau, kaip atrodo sėklas brandinantys.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 21 vasario 2009 - 11:47
user posted image user posted image
Zydi Conophitum bilobum biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau ir aš šitų grožių užsiauginti kaip manot ar labai sunku iš sėklų užsiauginti pirmą kartą? ką patartumėt ar bandyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 02 21, 11:48)
neraukit....jie kartais atrodo taip, lyg numirę, o iš tikro - viduje mažiuką augina ax.gif juk geriau palaukti, nei išrovus gailėtis unsure.gif Maniškiai irgi taip atrodo, čia jau rašiau, tai vienos rūšies iš kokių 5 sunyko 2, o kitų viduje jau mažučiukus užmačiau ax.gif Dar gali nevienodai nertis, nes pagal porūšius kitokie "įpročiai". Vieni sudžiūna, kiti iš mėsingų lapų neriasi....tai nedarykit skubotų išvadų.


Dekui uz patarima 4u.gif Lauksiu kas bus toliau. rolleyes.gif Turiu dabar dar viena vokietuka idomiai besinerianti - islindo jau vienas ir siek tiek paaugo,pasiziuriu dar vienas lys is kitos puses wub.gif Dabar greiciausiai dar negalima jo lieti,reikia laukti kol kitas issiners g.gif
Atsakyti
Aš tai saviškius paliesiu atsargiai, nes kitaip neišeis - labai skirtingai neriasi...vieni jau, kiti dar tik vos vos veriasi g.gif
Atsakyti
laba. as irgi turejau akmenuku, bet isnyko, nes nezinojau kaip daznai juos lieti.. blush2.gif doh.gif dabar irgi noreciau nusipirkti koki nors pabandyti.. rolleyes.gif o kaip juos reikia priziureti? patarkit.. mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip sėkmingai juos išauginti iš sėklų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donata60 @ 2009 02 22, 19:54)
laba. as irgi turejau akmenuku, bet isnyko, nes nezinojau kaip daznai juos lieti.. blush2.gif  doh.gif  dabar irgi noreciau nusipirkti koki nors pabandyti.. rolleyes.gif  o kaip juos reikia priziureti? patarkit.. mirksiukas.gif



Jei angliškai suprantat, tuomet labai geras puslapiukas yra ČIA
Papildyta:
QUOTE(Vesty @ 2009 02 22, 19:55)
kaip sėkmingai juos išauginti iš sėklų? 4u.gif


ČIA yra straipsnis lietuviškai apie šiuos augaliukus, viena trumpa pastraipa yra apie išauginimą iš sėklų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 22 vasario 2009 - 20:23
QUOTE(linele** @ 2009 02 22, 22:19)
Jei angliškai suprantat, tuomet labai geras puslapiukas yra ČIA
Papildyta:

[B]ČIA[/B] yra straipsnis lietuviškai apie šiuos augaliukus, viena trumpa pastraipa yra apie išauginimą iš sėklų

aciu uz informacija smile.gif o pati esi auginus juos? rolleyes.gif
Atsakyti