Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(linele** @ 2009 02 16, 20:19)
o gal žinot, kur Kaune šiuo metu lithopsiukų galima rasti? Jau kiek parduotuvių aplankiau - nekur nėra g.gif:

Juokauji? onkologinio bazė prieš keletą dienelių buvo užversta jais, bent keletą savaičių tai kokie 3 padėklai stovėjo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 02 16, 20:35)
www.conos-paradise.com Planuoju daryti užsakymą, tai jei kas norėtų prisidėti, rašykit  mirksiukas.gif


sveika smile.gif as ir labai mielai prisijungciau prie taves smile.gif tik as labai kukliai smile.gif labai noriu seklyciu misinio. ax.gif man taip patinka..augini ir nzn kokie isaugs biggrin.gif ir smagu, kad dygsta ir smalsu suzinot, kokios rusies dygsta ax.gif
Atsakyti
Klausykit, o kada jūs pheispilas persodinat? dar ne laikas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 02 16, 21:38)
o as snd nusipirkau viena  wub.gif  megos senukuose radau viena uzmirsta  lotuliukas.gif  ir taip dziaugiuosi savo radiniu  thumbup.gif


Rimtai??? Aš šeštadienį specialiai važiavau, iššniukštinėjau visus stalus ir neradau doh.gif

QUOTE(pabirze @ 2009 02 16, 21:52)
Juokauji? onkologinio bazė prieš keletą dienelių buvo užversta jais, bent keletą savaičių tai kokie 3 padėklai stovėjo... 4u.gif


o kur ten yra? Gal gatvę parašyti galit? Niekada ten nebuvus unsure.gif

QUOTE(Iveta05 @ 2009 02 16, 21:55)
sveika smile.gif as ir labai mielai prisijungciau prie taves smile.gif tik as labai kukliai smile.gif labai noriu seklyciu misinio.  ax.gif  man taip patinka..augini ir nzn kokie isaugs biggrin.gif ir smagu, kad dygsta ir smalsu suzinot, kokios rusies dygsta  ax.gif


Į AŽ parašykit, kokių norit. Dar palauksiu truputėlį, gal bus daugiau norinčių ax.gif
Atsakyti
Sakalų 15, prie pat onkologinio dispanserio, man jie premiją galėtų skirt už reklamą lotuliukas.gif 4u.gif
prisijungsiu gal ir aš - bet jau šiandien neturiu jėgų žiūrėt tų grožybių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 16 vasario 2009 - 23:00
Sveikos,
pirkau rudenį du litopsiukus ir nuo to laiko iki šiol nė karto nelaisčiau. Stovi kambary ant palangės, prie pat lango... atrodo, kad jiems patinka, išstypo....
Kažin, kaip čia juos toliau auginti? ar reikės kada persodinti? ir kada laistyti??? 4u.gif
Atsakyti
Radau tokį aprašymą:

"Žydi vegetacijos periodo pabaigoje baltais arba geltonais didesnio nei pats augalas diametro žiedais kurie išauga iš plyšio tarp lapų. Rudenį, augalui peržydėjus laistymas gana greitai nutraukiamas ir augalas paliekamas žiemoti sausai. Pavasarį laistyti vėl pradedami tik seniesiems lapams nudžiūvus.
Lithops turi gana ilgas šaknis, todėl jiems labiau tinka gilesni vazonai."

O dėl gilesnių vazonų, tai pirmą kartą girdžiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 02 16, 20:35)
www.conos-paradise.com Planuoju daryti užsakymą, tai jei kas norėtų prisidėti, rašykit  mirksiukas.gif



Laba smile.gif ir as noreciau prisidet prie uzsakymo, jei dar nepavelavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 02 19, 20:18)
Laba smile.gif ir as noreciau prisidet prie uzsakymo, jei dar nepavelavau  ax.gif



Jau užsakiau, tai laukiu siuntinuko. Kadangi iš jų pirmą kartą užsakinėju, tai įdomu, kaip tie augaliukai atkeliauja, ar viskas su jais gerai. Jei pasiteisins, tikrai greitu laiku darysiu dar vieną užsakymą, nes jau visą sąrašiuką pasidariau, kokių man lithopsų būtinai reikia doh.gif ax.gif

O mano vieni sukvailiojo....Viduriniai, kur matosi, kad neriasi. Daugiau nei metus stovėjo taip pat ir niekaip neišsinėrė. Parnešiau jau į šiltą patalpą - pradėjo seni džiūti ir nertis nauji..bet šiandien žiūriu, kad tie seni taip sudžiūvo, kad nauji gerai neprasimuša ir man juos defomuoja. Prakrapščiau aš tuos senus, žiūriu - kad jau tie "a le tai nauji" deformuojasi, nes viduje kiti mažiukai! unsure.gif Matyt, kelių metų procesas susidėjo į vieną g.gif
user posted image
Atsakyti
O šiuo metu kur juos geraiu laikyti - šaltai ar šiltai? 4u.gif
Atsakyti
O mano vieni sukvailiojo....Viduriniai, kur matosi, kad neriasi. Daugiau nei metus stovėjo taip pat ir niekaip neišsinėrė. Parnešiau jau į šiltą patalpą - pradėjo seni džiūti ir nertis nauji..bet šiandien žiūriu, kad tie seni taip sudžiūvo, kad nauji gerai neprasimuša ir man juos defomuoja. Prakrapščiau aš tuos senus, žiūriu - kad jau tie "a le tai nauji" deformuojasi, nes viduje kiti mažiukai! unsure.gif Matyt, kelių metų procesas susidėjo į vieną g.gif
user posted image
[/quote]

blink.gif oho blink.gif cia jau visas kriminalas biggrin.gif ir kaip tu atsekei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 02 20, 14:57)
blink.gif  oho  blink.gif  cia jau visas kriminalas  biggrin.gif  ir kaip tu atsekei thumbup.gif



Prašom nesišaipyti, gal ir ne kriminalas tongue.gif biggrin.gif ...kad aš juos kiekvieną dieną apžiūrinėju, tai ir susekiau doh.gif ax.gif
Atsakyti