Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

jei darysit užsakymą iš conos-paradise-tai aš irgi turbūt prisijungsiu ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2008 05 11, 15:55)
jei darysit užsakymą iš conos-paradise-tai aš irgi turbūt prisijungsiu ax.gif  bigsmile.gif


manausi, aš irgi 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(campanula @ 2008 05 11, 15:55)
jei darysit užsakymą iš conos-paradise-tai aš irgi turbūt prisijungsiu ax.gif  bigsmile.gif

as irgi mielu noru prisijungciau prie uzsakymo ax.gif
Atsakyti
sveikos as esu siuntusi is conos paradise seklas, is 100 seklu kiek isdygo neprisimenu bet, vienos rusies isviso neisdygo o kitu gal kokie 50%, keli buvo isbjauroti kaip mutantai tai teko ju atsikratyti, kai kurie patys suniko ir isviso liko 22 ir jau pradejo nertis biggrin.gif o sejau vasario pradzioj, tai jiems dabar jau 3.5 men
Atsakyti
jei truks norinciu siustis - butinai prisijungsiu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
O Jus tik seklas siunciates ar ir pacius augaliukus? Jei ir uzaugintus litopsiukus siunciates, tai ir as prisideciau... blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes.As ir vakar situ grozybiu nusipirkau.viena auginau tai per ziema nuvyto,bet issiaiskinau,kad zima jiem reikia tik 10 laipsniu temperaturos ir visai nelieti, o kadangi buvo kambary-tai ir gala gavo. O as pasodinau i kaktusu zeme ir akmenuku nedejau, gal deti ?
o va cia mano grozybes smile.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Grazumelis.... mirksiukas.gif rolleyes.gif As tai dabar gailiuosi, kad nenusipirkau daugiau, kai buvau uztikus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2008 05 30, 13:58)
Sveikutes.As ir vakar situ grozybiu nusipirkau.viena auginau tai per ziema nuvyto,bet issiaiskinau,kad zima jiem reikia tik 10 laipsniu temperaturos ir visai nelieti, o kadangi buvo kambary-tai ir gala gavo. O as pasodinau i kaktusu zeme ir akmenuku nedejau, gal deti ?
o va cia mano grozybes smile.gif  blush2.gif
user posted image

būtinai reikia akmenukų lotuliukas.gif , geriau augs, kažkada turėjau adresą Vokietijoj - ten tokių grožybių mačiau ir gana nebrangiai tiek sėklos, tiek ir augalėliai, gal dar atkapstysiu g.gif Tau , SonataB baltai pavydžiu - juk Vokietijoj pasirinkimas tikrai didesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 30 gegužės 2008 - 13:26
nu pasirinkimas tai jo, nes kai Lt gyvenau tik karta buvau uztropinus tu akmenuku. O vakar ejau gelei vazono ir uztikau siuos, kiekvienas kainavo po 1,59€ tai tikrai neapsimoka seklas pirkti. O akmenukai tiks paprasti, pvz paupi rinkti,ar specialiu reik?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SonataB: 30 gegužės 2008 - 13:35
QUOTE(SonataB @ 2008 05 30, 14:35)
nu pasirinkimas tai jo, nes kai Lt gyvenau tik karta buvau uztropinus tu akmenuku. O vakar ejau gelei vazono ir uztikau siuos, kiekvienas kainavo po 1,59€ tai tikrai neapsimoka seklas pirkti. O akmenukai tiks paprasti, pvz paupi rinkti,ar specialiu reik?
Papildyta:
nu pasirinkimas tai jo, nes kai Lt gyvenau tik karta buvau uztropinus tu akmenuku. O vakar ejau gelei vazono ir uztikau siuos, kiekvienas kainavo po 1,59€ tai tikrai neapsimoka seklas pirkti. O akmenukai tiks paprasti, pvz paupi rinkti,ar specialiu reik?

aš už 2 litopiukus 7 litus mokėjau. Bandysiu visdėlto sėti dar - nes turiu mix - smalsu, o dėl akmenukų -prisirink, išplauk ir pakaitink - nesu aš asė jų auginime, pasiskaitinėk, ankstesnėse temose daug buvo rašyta, tik jau saugok pleiospilos nelii - aš jau 3 supūdžiau verysad.gif
Atsakyti
As ana vasara mix-a sejeu,tai sudigo 3 litopsai,4 pleiospilos ir 6 faukarijos.
O adresas tai toks http://www.conos-paradise.com/ yra ir spec.pasiulimas kur 100 seklu kainoja tik 1 euras biggrin.gif
Atsakyti