Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(Iveta05 @ 2009 01 22, 14:25)
koks grozis! kaip ir as taip noriu  matai..as pirma karta uzsakinejau   tai pagalvajojau..gal negavo uzsakymo..nu maza kas ir laukiau!   o taip noriu as tu spirgeliu    reiks man parasyti

Parašyk, žinoma, parašyk. Šiaip man tas vokietis labai šaunus pasirodė. Dabar prisiminiau, kad kai priimdavo užsakymą, ir išsiųsdavo - gaudavau laiškus, kad tai padarė. Gal tavo el.pašto serveris nukreipia jo laiškus į "šiukšles" - spam'ą? Na, ir Lietuvos paštą galima pajudinti - gal laiko kur užsikišę siuntinį g.gif
Sėkmės mirksiukas.gif

Ačiū, merginos, už pagyras 4u.gif Čia iš conos sėklų - kiek siunčiausi jau augaliukų, visi neišgyveno. Todėl susikūriau tokią teoriją - dygdami iš sėklyčių prisitaiko (prie tam tikros aplinkos, drėgmės, temperatūros) ir išgyvena tie, kurie gali. Kartais iš viso pokučio sėklyčių telieka 1-2 augaliukai. Bet jau tada jie ir gyvena. Auginu litopsus trejus metus, tai patirtis miniatiūrinė, bet kol kas ši teorija hihihi.gif pasitvirtina. Kaip bus toliau, pagyvensim, pamatysim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 22 sausio 2009 - 14:42
Ikeliu ir as savo:
user posted image
Cia matosi du apvyte, tai tas, kur auksciau maziuka viduje augina, o tas didesnis - neaiskus dar.
user posted image
O cia matosi vienas visiskai sudziuves, o kitas irgi dziuna...tai ir nesuprantu, ar cia dziuna, nes nertis ruosiasi, ar jiems kazkas ne taip g.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 01 22, 15:13)
Ikeliu ir as savo:
Cia matosi du apvyte, tai tas, kur auksciau maziuka viduje augina, o tas didesnis - neaiskus dar.

O cia matosi vienas visiskai sudziuves, o kitas irgi dziuna...tai ir nesuprantu, ar cia dziuna, nes nertis ruosiasi, ar jiems kazkas ne taip  g.gif

Neriasi jie čia taip, mano subjektyvia nuomone, o ne "džiūna" mirksiukas.gif biggrin.gif pstebėjau, kad kartais pirma praplyšta ir senus "lapus" nudžiovina, o kartais susiraukšleja, sudžiūna tie viršutiniai ir tik jau visai finale išlenda naujass, šviežias augaliukas. Pernai, pamenu, net su foto čia temoj klausiau, ar kai tie viršutiniai "lapai" jau visai sudžiūvę, bet "nenukritę", t.y. neišlindęs naujokas, ar reik jau laistyt.. Tai, pasirodo, reik jau. Tada per keletą valandų tiesiog akyse išlindo naujieji iš po tų sudžiūvėlių. Buvo be galo įdomu stebėti. 4u.gif
Atsakyti
bet toj paskutinej foto, nuo akmenuko i desine yra vienas visiskai sudziuves g.gif apziurejau prie zemes - kad tirkai ten nesiruosia niekas listi laukan...pabandysiu su svirkstu salia palaistyti, paziuresiu, gal kas ivyks smile.gif
Atsakyti
Tą vieną gali pabandyti truputį . O kiti gražiai neriasi. Jų dar nereikia laistyti nes labai ištįs tie mažiukai, kol išlįs iš senų lapų.


O iš conos mano trys neišgyveno iš vienuolikos. Matyt patys lepiausi. O kiti gerai auga smile.gif
Atsakyti
Vakar as nusipirkau pleiospila. Savo gyvenime gal 4 ir labai tikiuosi kad nenupus.
Tik va norejau standartini klausima zinovems uzduoti: persodinti ja per anksti dar, tiesa?
Atsakyti
Deja, mano nerimas pasitvirtino ir sudžiūvo keli...ištraukiau iš žemės, tai atrodė taip, lyg ant saulės augalėlis džiovintas būtų g.gif:
Bet pradėjo skilti tie, kurių net ženklų nesimatė smile.gif parnešiau jau iš "šaltosios", nes miegas pas maniškius kažkaip ankščiau pasibaigė doh.gif:

Karadanlu, patarti nieko negaliu, nes pati turėjau pleiospilą seniai, tai pas mane supuvo doh.gif Bet, mano subjektyvia nuomone, jei matai, kad augaliukas labai kankinasi, tai gali persodinti bet kada.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 16 vasario 2009 - 17:30
mano pleiopsilos irgi visos supuvo verysad.gif nors visai nelaisciau.pardaveja sake gal skersvejo gavo g.gif supykau as ant ju bash.gif daugiau nepirksiu
Atsakyti
o gal žinot, kur Kaune šiuo metu lithopsiukų galima rasti? Jau kiek parduotuvių aplankiau - nekur nėra g.gif:
Atsakyti
www.conos-paradise.com Planuoju daryti užsakymą, tai jei kas norėtų prisidėti, rašykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzytea @ 2009 02 16, 20:17)
mano pleiopsilos irgi visos supuvo verysad.gif nors visai nelaisciau.pardaveja sake gal skersvejo gavo g.gif supykau as ant ju  bash.gif daugiau nepirksiu


mano iš 5 liko 3, bet vienas ir neaiški verysad.gif
Atsakyti
o as snd nusipirkau viena wub.gif megos senukuose radau viena uzmirsta lotuliukas.gif ir taip dziaugiuosi savo radiniu thumbup.gif
Atsakyti