Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Kaune, prie onkologinio gėlių bazėj užvežta daug litopų ir pleiospilos nelii 4u.gif
Atsakyti
supuvo mano akmenys, nors ir nelieti buvo.... unsure.gif
Atsakyti
mano irgi g.gif ir nesupratau kodel
Atsakyti
as i viena vazona susodinus daug, tai pastebejau, kad kai kurie irgi sustrauke...ikelsiu foto, kaip atrodo...nors kai kurie - graziai sau miega...o jus visiskai dabar nelaistot? as i saltaja isnesus, tai vengiu laistyti...o kada juos vel parnesti siltai?
Atsakyti
Apziurejau atidziai, tai jie pas mane ne supuna, bet sudziuna...
Vienas jau lyg viduje maziuka turi, tai, tikiuosi, irgi nesudzius.... rolleyes.gif

Nesuprantu, kodel neleidzia nuotrauku ikelti schmoll.gif
Raso, kad bendras failu dydis neturi virsyti 2,93MB, o pas mane per puse maziau, ismeta zinute, kad virsiju nustatyta vietos limita...???? kas cia daros? g.gif
Atsakyti
Mažiukas turi augti o seni lapai turi sudžiūti. Ir kol nesudžius, laistyti nereikia.
O nuotraukas reikia kelti per kokį nors internetinį puslapį, pavyzdžiui Photobucket. Pasidarai ten albumą, kopijuoji nuotraukos IMG code ir keli čia. O tiesiai iš kompiuterio tai ten tokią mikroskopinę tik leidžia įkelti, kad niekas jos neįžiūrės lens.gif
Atsakyti
Laba visoms, galbūt kuri nors iš jūsų užsakinėja is e-parduotuvės conos-paradise litopsų? Norėčiau prisijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Canaria @ 2009 01 21, 12:40)
Laba visoms, galbūt kuri nors iš jūsų užsakinėja is e-parduotuvės conos-paradise litopsų? Norėčiau prisijungti  ax.gif



nu as uzsisakiau seklycio lapkricio men. tai ju negavau, o praeita savaite gavau laiska, kad dar nesumokejus doh.gif nors ju psl aiskiai parasyta, kad apmoketi gavus preke g.gif
taip ir likau nieko nesupratusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 01 21, 13:53)
nu as uzsisakiau seklycio lapkricio men. tai ju negavau, o praeita savaite gavau laiska, kad dar nesumokejus  doh.gif  nors ju psl aiskiai parasyta, kad apmoketi gavus preke g.gif 
taip ir likau nieko nesupratusi schmoll.gif
tai gal jie tau issiunte,bet tu negavai verysad.gif Pasiteirauk ar issiustas g.gif
Atsakyti
QUOTE(migmig @ 2009 01 08, 13:52)
Ar kieno nors litopsiukas yra subrandinęs sėklų?    ar čia gali būti, kad bus sėklos? 
http://public.fotki....i/p1080021.html

Labai įdomu. Deja, apie sėklas nieko neišmanau.
QUOTE(Iveta05 @ 2009 01 21, 12:53)
nu as uzsisakiau seklycio lapkricio men. tai ju negavau, o praeita savaite gavau laiska, kad dar nesumokejus  nors ju psl aiskiai parasyta, kad apmoketi gavus preke
taip ir likau nieko nesupratusi

Kaip keista.. Man niekada nekilo su conos jokių problemų - viskai greit, kokybiškai, preciziškai.. Tau reikėjo jau kiek anksčiau gal pavojaus varpais skalambyti, kad negauni siuntinio - negali iš Vokietijos taip ilgai keliauti, manau. Aš visada per porą sav sulaukdavau. Dabar tai tiesiod parašyk jiems mailą paaiškinantį padėtį. 4u.gif

Atėjau pasirodyti, kokių šiemet spartuolių turiu - porą rūšių jau bebaigią išsinerti:

user posted image

user posted image

Dar nė vienais metais vasario pradžioj nepradėjau laistyt - šiemet šiuos, tikriaus, teks. Bet yra visai nepradėjusių nertis rūšių - pvz, mano numylėtieji karasmontana top red:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2009 01 22, 15:19)
Labai įdomu. Deja, apie sėklas nieko neišmanau.

Kaip keista.. Man niekada nekilo su conos jokių problemų - viskai greit, kokybiškai, preciziškai.. Tau reikėjo jau kiek anksčiau gal pavojaus varpais skalambyti, kad negauni siuntinio - negali iš Vokietijos taip ilgai keliauti, manau. Aš visada per  porą sav sulaukdavau. Dabar tai tiesiod parašyk jiems mailą paaiškinantį padėtį.  4u.gif

Atėjau pasirodyti, kokių šiemet spartuolių turiu - porą rūšių jau bebaigią išsinerti:

user posted image

user posted image

Dar nė vienais metais vasario pradžioj nepradėjau laistyt - šiemet šiuos, tikriaus, teks. Bet yra visai nepradėjusių nertis rūšių - pvz, mano numylėtieji karasmontana top red:

user posted image



thumbup.gif koks grozis! kaip ir as taip noriu sad.gif matai..as pirma karta uzsakinejau ax.gif tai pagalvajojau..gal negavo uzsakymo..nu maza kas ir laukiau! blush2.gif o taip noriu as tu spirgeliu 4u.gif wub.gif reiks man parasyti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2009 01 22, 14:19)
Labai įdomu. Deja, apie sėklas nieko neišmanau.

Kaip keista.. Man niekada nekilo su conos jokių problemų - viskai greit, kokybiškai, preciziškai.. Tau reikėjo jau kiek anksčiau gal pavojaus varpais skalambyti, kad negauni siuntinio - negali iš Vokietijos taip ilgai keliauti, manau. Aš visada per  porą sav sulaukdavau. Dabar tai tiesiod parašyk jiems mailą paaiškinantį padėtį.  4u.gif

Atėjau pasirodyti, kokių šiemet spartuolių turiu - porą rūšių jau bebaigią išsinerti:

user posted image

user posted image

Dar nė vienais metais vasario pradžioj nepradėjau laistyt - šiemet šiuos, tikriaus, teks. Bet yra visai nepradėjusių nertis rūšių - pvz, mano numylėtieji karasmontana top red:

user posted image



Nu ir grazuoliai bigsmile.gif bigsmile.gif net seiles tysta paziurejus, ypac tie paskutiniai wub.gif wub.gif
Atsakyti