Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(SOLVEIGUSIA @ 2008 11 22, 17:19)
gal kas turit padovanot? arba bent jau nebrangiai parduot? blush2.gif nes labai noriu

na pas mus vilniuje banginy po 4lt buvo pirkt biggrin.gif pigiau nemanau kad buna
Atsakyti
o kur tas banginiss randas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLVEIGUSIA @ 2008 11 23, 09:37)
o kur tas banginiss randas? blush2.gif

senukai siaures miestely
Atsakyti
sveikos, susizavejau siais augalais bigsmile.gif negaliu atsigrozeti ir pati susigundziau nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uppity @ 2008 11 24, 16:46)
sveikos, susizavejau siais augalais  bigsmile.gif  negaliu atsigrozeti ir pati susigundziau nusipirkti  smile.gif

Mane jie irgi žavi ir nervuoja kartu. Kiek auginu, niekaip nepataikau, kad normaliai gyventų. Pradžioj viskas gerai. Po to liesi pasidaro ar laistau ar nelaistau- ta pati baigtis. doh.gif Kažkuo juos tręšti reikia. unsure.gif Arba subliūkšta nei iš šio nei iš to. Atseit supuvo, nors nelaistytas gal mėnesį. doh.gif Jie gal skersvėjų bijo. mastau.gif
Gal kas žinot kaip su jais elgtis? Turiu belikusius penkis. Norisi iki pavasasrio išsaugoti. blush2.gif
Atsakyti
Čia yra geresnių litopsų žinovių už mane - gal jos kaip kitaip augina. Aš juos auginu visai taip, kaip kaktusus. Vienodai vasarą laistau ir trešiu. Vienodai žiemą nelaistau ir laikau vėsiai. Na ir auga ir žydi.Tik vasarą reikia kuo daugiau saulės. Jei nėra pietinio lango tai nelabai gerai jiems. Turiu vazonėlį vokiškų, vazonėlį čekiškų ir vazonėlį olandų smile.gif
Atsakyti
gal zinote kur Klaipedoj galima isigyti siu augalu? niekur nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uppity @ 2008 11 29, 12:50)
gal zinote kur Klaipedoj galima isigyti siu augalu? niekur nerandu  verysad.gif


siandien maciau yra TIK GELES'e (liepu g. 54b) yra ir litopsu ir pleiospilos
Atsakyti
gal kas Vilniuje kur siu augalu matete ax.gif visus senukus, ermitaza apejau - na niekur ju neradau help.gif
Atsakyti
na ir uzgesusi sita tema ax.gif
Atsakyti
4u.gif Mano pleispilos atsibudo unsure.gif o gi vidurys žiemos, nelaisčiau nei lašo, nėra ir labai šilta... apie saulės šviesą net nešneku... Ką daryt? unsure.gif Auginu pirmi tik metai, visas čia temas apie juos perskaičiau, viską lyg gerai dariau, ko jie pas mane tokie neklaužados doh.gif
Papildyta:
Mačiau praeitą savaitę kelias pleispilas vln ermitaže, pačioj apatinėj lentynoj prie kaktusų smile.gif
Atsakyti
Ar kieno nors litopsiukas yra subrandinęs sėklų? g.gif ar čia gali būti, kad bus sėklos? ax.gif
http://public.fotki....i/p1080021.html
Atsakyti