Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

tikrai ner uz ka 4u.gif kiek ka girdejau tieks parasiau ax.gif o, kad kambary jiems persilta.. nu as ir skaiciau, kad naturaliom salygom jie auga prie didelių temperaturu svyravimu... bet cia ne dykuma ir jiems kambariukyje siltai tupat pats tas ax.gif nu bent man taip svieciasi ax.gif nu bet gal kas placiau paaiskins sita klausimeli... rolleyes.gif
Atsakyti
toky stebuka ir as ysigijau siandien doh.gif bandysiu susidraugaut ax.gif
Atsakyti
nu as tai seklyciu uzsisakiau doh.gif meginsiu kanors isaugint g.gif ir tai dabar laukiu bigsmile.gif man jie tokie grazuciai.. wub.gif
Atsakyti
na man tai pradziai usteks ir is parduotuves ax.gif
Atsakyti
doh.gif as megstu pasunkyti sau gyvenima biggrin.gif be to taip idomu, kas ten issigimdys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2008 11 13, 22:44)
doh.gif  as megstu pasunkyti sau gyvenima biggrin.gif be to taip idomu, kas ten issigimdys  ax.gif

na tokiu sunkumu ir as turiu, tik kitos rusies.. doh.gif
Atsakyti
Štai maniškiai... ar reikėtų persodinti?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 11 19, 23:33)
Štai maniškiai... ar reikėtų persodinti?

user posted image

bigsmile.gif stai kodel as ju jau neberadau biggrin.gif na va biggrin.gif jei jau pamatai kazka tai reik stvert is karto, kad kas uz akiu neuzbegtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2008 11 20, 00:03)
bigsmile.gif  stai kodel as ju jau neberadau biggrin.gif na va biggrin.gif jei jau pamatai kazka tai reik stvert is karto, kad kas uz akiu neuzbegtu  4u.gif


O kur Jūs juos matėt??? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 11 13, 22:27)
na man tai pradziai usteks ir is parduotuves  ax.gif

Auginu ir iš sėklyčių, iš conos parsisiųsdintų, ir pirktų porą vėl turiu (brolis nupirko, galvodamas, kad per daug litopsų man nebus niekada biggrin.gif ), tai galiu pasakyti, kad man su parduotuviniais olandais sunkiai sekasi. Kiek turėjau - numiro. Vieni iš karto, kiti - vėliau.. Ir temoj kažkas rašė kadais, kad olandai sunkai pritampa pas mumis. Vat su vokiškaisiais visai kitaip. Ir ypač iš sėklų užsiaugintais. Aišku, kai kurių rūšių mažokai lieka iš krūvos sudygėlių, bet tie kas lieka - tai ir gyvena. Matyt, prisitaiko ir išlieka tie, kas prisitaikė.
Vat rubros visos numirė, kiek besisiunčiau. Panfulia, berods, kažkada rašė, kad nesudygo sėklos. Tad galvoju, kad tai rūšiai nepatinka tiesiog "ant Lietuvos" gyvent, ir viskas.
Tataigis, norėjau pasakyt, kad gal net ir pradedančiajam litopsų mylėtojui drįsčiau siūlyti vokietukų parsisiųst. 4u.gif
Atsakyti
na tai reiks pabandyt pavasary ir seklu doh.gif
Atsakyti
gal kas turit padovanot? arba bent jau nebrangiai parduot? blush2.gif nes labai noriu
Atsakyti