Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(zuzanele @ 2008 08 22, 18:43)
Šiandien Kaune prie pilies Iki parduotuvėj gėlių skyriuj buvo visas padėklas litopsų. labai gražūs, sveiki ir dideli. Kaina 6 litai.

IR SENUKUOSE YRA , DRAUGYSTĖS GATVĖJ, TIK KAŽKOKIE LABAI DIDELI g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 22 rugpjūčio 2008 - 18:02
Gal pagelbesit naujokei atpazinti rusis? 4u.gif
http://public.fotki....ntys-afrikos-a/
Atsakyti
QUOTE(Salza @ 2008 09 26, 22:05)
Gal pagelbesit naujokei atpazinti rusis?  4u.gif
http://public.fotki....ntys-afrikos-a/

didesnis - pleiospilos neli, o kiti - litopai 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Ech, o as vis niekur neuztinku litopu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2008 09 26, 22:29)
Ech, o as vis niekur neuztinku litopu sad.gif

važiuok į Kauną - su žiedeliu nusipirkau 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
nuvariau as siandien i senukus litopo pirkti ogi likes tik vienas ir tas kazkoks didelis,istyses g.gif tai ir nepirkau verysad.gif o jau kaip noriu wub.gif
Atsakyti
O man vakar pavyko Senukuose nusipirkti Frithia pulchra ax.gif Buvo ir lipopu vienas vazoniukas, bet nepirkau, nes kazkokie nesveiki, demeti buvo ir kaina nemaza - 26 lt... Jei butu sviezi - tikrai buciau pirkus, nes dar ir spalva grazi - su violetiniu atspalviu, bet jau tokie leisgyviai, kad pabijojau rizikuoti.
Atsakyti
vilniuje niekur ju neradau, o vakar siauliuose saules mieste nusipirkau, kainavo 8 lt vienas vazonelis... thumbup.gif
vazonelyje po 5-6 litopsius smile.gif
gal dar rasite... 4u.gif
Atsakyti
sveikos

pries 5 savaites pasisejau litopsiuku mix seklyciu (dekui SonataB padejus isigyti jas 4u.gif ) ir jau praradau vilty,kad isdigs nors vienas litopsiukas verysad.gif sedama seklytes uzsimirsus uzberiau jas zememis,nors ir atrodo nedaug doh.gif sviesos atrodo pakanka,nes stovi ant pietines palanges uzdengti plevele.kazin taip ir nesulauksiu savo issvajotu litopsiuku wub.gif ka patartumete dabar man daryti help.gif
Atsakyti
o gal kas man patartu... perskaiciau visa tema nuo pradzios, bet nieko apie tai neradau...
ar dabar juos galima persodinti? ar reikia laukti pavasario (pardaveja sake, kad reikia palaukti)... g.gif
ir ar galima juos dabar lieti/purksti vandeniu...? pries man juos nuperkant maciau, kad purske.... kuris cia dabar periodas pas juos? smile.gif
Atsakyti
valio thumbup.gif nusipirkau ir as pleiopsila wub.gif wub.gif jau kaip as noreciau krutanciu akmenuku,ale niekur nerandu g.gif dabar klausimukai; vazonelyje 5 augaliukai ar man juos persodinti ar palikti ziemoti?vieno augaliko apatiniai lapukai truputi minksti ar taip turi buti?ir dar ar man ji palaistyti?labai nepykit uz klausimus,juk as naujoke blush2.gif labai wub.gif litopsiukus ir pleiopsilas,
eisiu paskaitineti dar senas temas mirksiukas.gif
Atsakyti