Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

QUOTE(simuliuxe @ 2008 07 26, 22:33)
Oh...  unsure.gif  O čia labai blogai?  verysad.gif  unsure.gif  Dabar ji man numirs?  unsure.gif
Jeigu ant saknu nera zaizdos,tai gyvens
Atsakyti
O nieko tokio,kad aš juos pasodinau ne kaktusų žemėje, o kambarinių gėlių? Dabar dėl to baisiai graužiuosi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simuliuxe @ 2008 07 27, 14:24)
O nieko tokio,kad aš juos pasodinau ne kaktusų žemėje, o kambarinių gėlių? Dabar dėl to baisiai graužiuosi...  verysad.gif
Blogai verysad.gif As dar i kaktusu zeme dedu stambaus smelio arba zvyro
Atsakyti
Taigi tataigi. Manau teks persodinti į kaktusų žemę. unsure.gif
Atsakyti
Labutis sukulentų gerbėjoms.

Manoji fritia

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2008 07 30, 08:15)
Labutis sukulentų gerbėjoms.

Manoji fritia

user posted image

thumbup.gif , baltos ir aš norėčiau, labai gražu, o svarbiausia, kad ilgai žydi 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif Parodysiu nuotraukytes savo litopso. Antrasis numirė verysad.gif Labai atsiprašau už kokybę. Nieko visiškai nesimato verysad.gif unsure.gif Bet gal kas nors ką nors įžiūrės. verysad.gif

Šoniukas ir truputėlis šaknų

Šaknys,apačia


Viršus (nieko nesimato sad.gif )

šonas,šaknys

Šaknys ir papuvęs šoniukas. Kodėl?

Šaknys

Vėl su klausimais.
1. Jo tas senasis kailiukas Toks paminkštėjęs. Tiksliau minkštas. Ar jis toks turi būti? Tas vidurinysis tai kietas.

2. Vieno senojo kiautuko apačia tokia kaip kiaura,kaip papuvus. ir ten žemių prilindusių. Kas tai?

Ir iš viso: Jis gyvens? verysad.gif unsure.gif
O kaip jo šaknys?


Atsiprašau,už tiek daug klausimų. 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
1.cia ne litopsas,o Pleiospilos nelii
2.tegul padziuna,bet istatyk i ka nors,nu kad neguletu ant sono
3.jeigu nepasikeis(nesupus)tada sodink i zeme
Apatiniai lapas kad minksti tai nieko tokio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 30 liepos 2008 - 21:51
QUOTE(Enija @ 2008 07 30, 08:15)
Labutis sukulentų gerbėjoms.

Manoji fritia

user posted image

Super kaip grazu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 07 30, 22:46)
1.cia ne litopsas,o Pleiospilos nelii

doh.gif
O priežiūra tokia pati? ax.gif
O jam turės nunykti apatiniai lapai? Nes jie tokie minkšti,o pas tai jis kietas. ax.gif
Atsakyti
Fritia vakar gavau is Ceko. Nuostabi gelyte. Truputi minkstoka, bet, tikiuosi, nenumirios pas mane. Gal kokiu patarimu del auginimo turi, Enija?
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 07 31, 10:35)
Fritia vakar gavau is Ceko. Nuostabi gelyte. Truputi minkstoka, bet, tikiuosi, nenumirios pas mane. Gal kokiu patarimu del auginimo turi, Enija?

Kol kas laistau gana dažnai. Kartą savaitėje duodu trąšų sukulentams. Kažkada bandžiau augint iš sėklų- daigumas geras.

Kaip ir kiti sukulentai- labai greitai supūna dėl nežinia ko. Gal šaltas oro gūsis, gal per šaltas vanduo- ir lieka kaip išviręs nuo apačios. Retkarčiais apipilu actara, nes ištyrusi vieną žuvusį augaliuką jo viduje radau milimetro dydžio skaidrių kirmėlaičių ir dar buvau radusi žemės spalvos padarėlių ant šaknų- tikriausiai erkučių.

Kaip patyriau: geriausias sukulento gydymas yra išrauti ir šaknimis į viršų palaikyti kokią savaitę. Tada visi kenkėjai išsivaikšto, žaizdos uždžiūsta ir lieka šansų išsaugoti augalą.
Atsakyti