Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

Laba.jei kokiu seklu, tai as is www.conos-paradise.de galeciau uzsakyti, rugpjucio pradzioje busiu Lietuvoje, tai perduociau.Nors is sito puslapio ir i LT siuncia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SonataB: 26 birželio 2008 - 09:16
QUOTE(Aina @ 2008 06 24, 14:51)
pas mane sudygo 7 veisliu litopsiukai, sejau pries menesi. kokie grazuciai, neatsiziuriu . is viso gal 40 galveliu  . kai paaugs matyt teks turgeli daryt, derlius neblogas

Smaguma thumbup.gif
Kai sėjau, irgi sulaukiau nemažo derliaus, bet, deja, besineriant, nemažai nunyko. Ir taip buvo abu sėjimus - šiemet net turgelio neorganizuosiu, nors pradžioj maniau kitaip. Tai dabar man įdomu, ar čia dėsningumas, ar man tik taip nepasisekdavo. Lauksiu tavo išvadų 4u.gif
Atsakyti
*saulėgrąža* >> kur Jūs seklytes pirkot?
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2008 06 26, 10:13)
Laba.jei kokiu seklu, tai as is www.conos-paradise.de galeciau uzsakyti, rugpjucio pradzioje busiu Lietuvoje, tai perduociau.Nors is sito puslapio ir i LT siuncia


as mielai palaukciau... blush2.gif
ten kiek supratau galima ir jau pacius augaliukus uzsisakyti... nes su seklytemis bijau, kad nieko man neiseis... ten tu lempu visokiu reikia... doh.gif
ar paciu augaleliu negalima ivezti...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmutia @ 2008 06 26, 15:39)
as mielai palaukciau...  blush2.gif
ten kiek supratau galima ir jau pacius augaliukus uzsisakyti... nes su seklytemis bijau, kad nieko man neiseis... ten tu lempu visokiu reikia...  doh.gif
ar paciu augaleliu negalima ivezti...?  g.gif

gal ir galima ivezti, bet kaip Lt reiktu tada perduoti g.gif bijau,kad per pasta jie gali subjauroti ateiti.As LT bunu Marijampoleje
Atsakyti
QUOTE(elle @ 2008 06 26, 11:51)
*saulėgrąža* >> kur Jūs seklytes pirkot?

Iš conos 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(SonataB @ 2008 06 26, 17:09)
gal ir galima ivezti, bet kaip Lt reiktu tada perduoti  g.gif  bijau,kad per pasta jie gali subjauroti ateiti.As LT bunu Marijampoleje

labukas,as irgi labai noreciau seklyciu ir paciu augaliuku blush2.gif as esu is Marijampoles mirksiukas.gif o musu mieste nera ju pirkti,o per ineta pati nemoku uzsisakyti verysad.gif
Atsakyti
maniškiai krauna žiedus thumbup.gif
Atsakyti
kaip faina wub.gif wub.gif
lauksim pasirodant mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif Šiandien ir aš pamačiau tą grožį.Tai susigundžiau ir nusipirkau smile.gif Parsinešus persodinau į paprastą žemę ir užbėriau akmenukų. Šiek tiek palaisčiau. unsure.gif Ar viską gerai padariau? KAda dabar vėl reiktų palaistyt?
Įsėdiu vėliau nuotraukėlę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simuliuxe @ 2008 07 26, 18:01)
Sveikos visos  smile.gif  Šiandien ir aš pamačiau tą grožį.Tai susigundžiau ir nusipirkau  smile.gif  Parsinešus persodinau į paprastą žemę ir užbėriau akmenukų. Šiek tiek palaisčiau.  unsure.gif  Ar viską gerai padariau? KAda dabar vėl reiktų palaistyt?
Įsėdiu vėliau nuotraukėlę  ax.gif
Blogai,po persodinimo galima pirma karta paleti, tik po dveju savaiciu
Atsakyti
Oh... unsure.gif O čia labai blogai? verysad.gif unsure.gif Dabar ji man numirs? unsure.gif
Atsakyti