Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Apklausa: Kelintų metų Jūsų gražuolis BMW modeliukas? (131 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 10, 13:02)
Todel,kad "uzsistovi"kompresoriaus salnikai,o po ilgo laiko ijungus,juos sugadina ir pradeda leisti freona smile.gif

Aišku. Ačiū už paaiškinimą.
Atsakyti
Na štai, jau veikia langų apiplovimas, pasirodo buvo kiaura žarnelė ir varikliukas sugedęs.
Čia tai nieko, bet patikrino važiuoklę, rado smulkmenėlių, paskaičiavo už 170 Lt, visai neblogai, nes maniau blogiau bus biggrin.gif . Užsirašiau penktadieniui.
Taigi, bmwukas bus beveik "pergrybautas", beliks kosmetinis remontas.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 10, 17:59)
Na štai, jau veikia langų apiplovimas, pasirodo buvo kiaura žarnelė ir varikliukas sugedęs.
Čia tai nieko, bet patikrino važiuoklę, rado smulkmenėlių, paskaičiavo už 170 Lt, visai neblogai, nes maniau blogiau bus  biggrin.gif .  Užsirašiau penktadieniui.
Taigi, bmwukas bus beveik "pergrybautas", beliks kosmetinis remontas.

Kokia saunuole, busi visa masiniuka perkraciusi mirksiukas.gif
Idomu, kiek man sis malonumas kainuos, neprisiruosiu nuvaryti iki autoserviso blush2.gif Kol vasara gerai, bet rudeni kai vandenukas nepurskia blogai ax.gif Lempas tik apipurskia ir viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 10 rugpjūčio 2009 - 18:38
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 10, 14:40)
Aišku. Ačiū už paaiškinimą.

Nera uz ka smile.gif Beje,mes kaimynai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 10, 20:14)
Nera uz ka smile.gif Beje,mes kaimynai... ax.gif

Matai kaip? Įdomu kuris kaimyns tamsta esat (galima ir į AŽ plačiau parašyt, labai jau smalsu pasidarė)? Turint BMW, neprošal turėt ir kaimyną apie juos šį tą išmanantį mirksiukas.gif
Atsakyti
Galbūt jau aptarinėjote tokią problemytę, tačiau noriu paklausti jūsų, kaip reaguojate į bendrą lietuvišką nuomonę, kad BMW vairuotojai visi be išimties chuliganai?
ph34r.gif
O gal iš tiesų rinkotės šį modelį būtent dėl to, kad mėgstate už vairo "chuliganavoti"? gun_bandana.gif

Kadangi prašėte prisistatyti, o aš neturiu viešai prieinamo albumo, o kitokiu būdu įkelti foto čia negalima, todėl įdedu nuorodėlę į kitą psl., kur parodyta lygiai tokia, kaip mano, tik mano jau 4 m. pirkau išsimokėtinai.
http://bmw-x3-x3.inf...r/BMW-X3-Black/

Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 11, 08:47)
O gal iš tiesų rinkotės šį modelį būtent dėl to, kad mėgstate už vairo "chuliganavoti"? gun_bandana.gif

Galima foto kelti iš kompo per čia
Na buvo pas mus į tėmelę užsukusios kai kurios SM viešai iškoneveikti BMW, bet Pikkolo gražiai viską joms paaiškino ir jos nuėjo sau, nes nepateikė nei vieno rimto argumento, dėl ko nekenčia.
Man pvz., visai nesvarbu ta mašinos markė, daug svarbiau jos techninis stovis, saugumas, manevringumas.
Šiąnakt teko namo parvairuoti Dodge Magnum, jaučiausi nekaip, nes jau pripratau prie savosios ir buvo keista, kad nereikia pavarų perjunginėti.
Anksčiau turėjom tokį senuką mersą su elektrine pavara, tai ilgai vargau, kol su mechanine įgudau, kaip pasimiršta įgudžiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 11, 09:47)
Galbūt jau aptarinėjote tokią problemytę, tačiau noriu paklausti jūsų, kaip reaguojate į bendrą lietuvišką nuomonę, kad BMW vairuotojai visi be išimties chuliganai?
ph34r.gif
O gal iš tiesų rinkotės šį modelį būtent dėl to, kad mėgstate už vairo "chuliganavoti"? gun_bandana.gif

Niekaip nereaguoju. Stengiuosi kelyje elgtis taip kaip noriu, kad kiti elgtųsi. Dažnai tenka stebėti nustebusius vairuotojus, nu bet ką padarysi.
Mašiną pirkom tokią kokią tuo metu už turimą sumą buvo galima nusipirkti ir kad dar nebūtų visai uždrožta. O "chuliganavoti" galima ir už Golf vairo.
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 11, 08:47)
Galbūt jau aptarinėjote tokią problemytę, tačiau noriu paklausti jūsų, kaip reaguojate į bendrą lietuvišką nuomonę, kad BMW vairuotojai visi be išimties chuliganai?
ph34r.gif
O gal iš tiesų rinkotės šį modelį būtent dėl to, kad mėgstate už vairo "chuliganavoti"? gun_bandana.gif

Kadangi prašėte prisistatyti, o aš neturiu viešai prieinamo albumo, o kitokiu būdu įkelti foto čia negalima, todėl įdedu nuorodėlę į kitą psl., kur parodyta lygiai tokia, kaip mano, tik mano jau 4 m. pirkau išsimokėtinai.
http://bmw-x3-x3.inf...r/BMW-X3-Black/

Fotografe, grazus masiniukas-moteriskas mirksiukas.gif
Pirkau BMW - nes patinka wub.gif ankstesne buvo 5kl., dabartine 7kl. biggrin.gif Patogi, manevringa, saugi ir galinga,tik ne visur gali isbandyti ta galinguma biggrin.gif Vairuoju "nechuliganavotai",na bet kelyje visko pasitaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Taigi ir mes po pirmojo Moskvich 407 (1957 m.) cool.gif jau 18 metų vairuojame tik BMW automobilius.

Aš iš tiesų kelyje nesnaudžiu, bet neskraidau ir kvailysčių nedarau, tačiau pažiūrėkit, ką rašo spauda apie avarijas: būtinai visada pabrėžia, jei avarijoje dalyvavo BMW, net jei jis nekaltas. O jau komentaruose iš nekalto dar vis tiek kaltu padaro...

O va vienas kolega kai rinkosi mašiną, tiesiai šviesiai pasakė, kad į BMW pusę net nežiūri dėl jos vairuotojų prasto įvaizdžio Lietuvoje...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti